Komentari 117

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    licanka26
    Mene ponekad uhvati, ali hvala Bogu nemam baš problema s tim...ali zato moj brat muku muči, oči su mu crvene, suzne, ma kad ga vidim kako se s tim pati, nije ni meni baš svejedno ;(( joooj, najbolje mi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lilah9
    Zašto baš ja? Zato što sam studentica koja je po zimi uspjela uredno izvršiti svoje studentske obaveze, ali onda je stiglo ljeto.. S ljetom problemi sa sinusima, kihanjem, kašljanjem i ostalom ekipom. Kako radim u ugostiteljstvu već 6 sezona, a …prikaži još!
  • Avatar larajosip
    larajosip
    Inače se mažem sa gospinim uljem, nevenova mast i jedva čekam da počnem s ovim.....juhuhhuh!!!!!!!!!!!
  • Default avatar -
    natasa85
    Mama i sestra imaju strašnih problema s alergijama. Postoji nekoliko stranica a4 formata na što su alergične. Najviše im smeta ambrozija, cvjetanje, prašina i životinjska dlaka. One kišu, oči im suze. Otprilike svaka kihne 50 - 100 puta. U početku …prikaži još!
  • Default avatar -
    PETRICA123
    S obzirom da sam alergičar čvrsto sam odlučila da ću se boriti iz petnih žila da to ublažim i to na najjednostavniji i najučinkovitiji način. U početku sam to odlično rješavala sa odlascima u slanu sobu, ali mi je s …prikaži još!
  • Default avatar -
    biximan
    Na žalost ja moram cijelu godinu piti tablete protiv alergije, jer sam alergična na sve trave i peludi..to je sve počelo životom u vlažnom stanu za vrijeme studiranja u splitu, prije toga nikad nisam imala problema..stoga ako imate vlage u …prikaži još!
  • Default avatar -
    aivank11
    Sama nemam problema s alergijama, no radije bih da ih imam ja, a ne moj sin. Kroz godinu pokušavamo mu ojačati imunitet raznoraznim prirodnim pripravcima, no u ovo doba carstva ambrozije jedino lijekovi pomazu. Aromalampa kod nas je dio svakodnevice …prikaži još!
  • Default avatar -
    naduska
    Osobno nemam problema sa alergijama,ali moj suprug godinama muku muči s njima. Koristio je sve i svašta,a kad dođe proljeće,to je njegova noćna mora. Ja inače koristim prirodnu kozmetiku,između ostalog i eterična ulja i ne mogu vjerovati da nisam znala …prikaži još!
  • Default avatar -
    zaki2
    U obitelji svi patimo od lergija pa smo isprobavali različute prirodne proizvode npr, ananas, agrume, češnjak, luk, sjemenke buće, suncokreta sezama i lana, ali efekti su oskudni. Izbjegavamo također u vrijeme alergija mlijeko, sir, jaja i proizvode od soje,ali unatoć …prikaži još!
  • Default avatar -
    APOKSIOMENsJADRANA
    Ja već dugo koristim prirodne sastojke koje nam daje priroda i kod suzbijanja alergija i kod jačanja imuniteta i kod glavobolja itd. Inače, u neposrednoj blizini moje kuće razmnožila se ambrozija na koju sam alergična i ja i moji ukućani. …prikaži još!
  • Default avatar -
    slavonac
    kči mi ima alergiju ima 15 i to još od djetinstva od prašine,peludi,ambrozije,životinjske dlake. tako da stalno kašlje šmrče,i suzno krvave oči ima a to je samo par stvari na što je alergična
  • Default avatar -
    Jaga11
    Godinama koristim eterično ulje lavande i limuna u aroma lampi. Ova druga ulja dosada nisam imala priliku isprobati. Kćer je jako alergična na ubode komaraca pa smo ove godine pokušali s uljem citronele i rezultati su bili super (puno bolji …prikaži još!
  • Default avatar -
    ALA
    I ovom ljetu dođe kraj, u aromaterapiji je spas.
  • Default avatar -
    asantova
    Ja nemam alergiju,ali ima moje dijete..probali smo sve od kemije(claritine,rinolan) preko prirodnih pripravaka(med,čajevi,masti) do homeopatije i aromaterapije..Dobro bi nam došao ovaj krasan paketić da spojimo ugodno s korisnim,uživamo u aromatičnim mirisima,lakšeg daha i očiju bez suza:)
  • Default avatar -
    scalia
    Alergija mene gazi Bilo ljeto ili zimi kod mene ona uvijek je na snazi. Oči peku Suze teku. Koža svrbi cijela Od kihanja i umora sva sam bijela. Disanje mi predstavlja pravu muku I ove jeseni idem da mi po …prikaži još!
  • Default avatar -
    slavonac
    kči mi ima 15 godina i ima alergiju od djetinjstva svako malo ide kod doktora jer je uhvati alergija od pršine,peludi,ambrozije a oči joj tako budu krvave i suzne i nemože disati da je nemogu prepoznati a što da vam …prikaži još!
  • Default avatar -
    MissW
    Ah nisam uopće skužila nagradnu igru :( Čestitam dobitinima!!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.