Komentari 117

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Moja starija kćer prije nekoliko dana proslavila je svoj 18. rođendan, a umjesto da bude nasmijana i sretna šmrcala je i plakala cijeli taj dan. Iako se već godinama bori s alergijom na grinje ovo ljeto ju je "ulovila" ambrozija. …prikaži još!
  • Default avatar -
    ladyaisling123
    Do prije dvije godine nisam imala problem sa alergijama, ali kasnije su počeli simptomi koji su me izluđivali. To i nebi bilo toliki problem da se ne ponašam toliko djetinjasto,ali eto priznajem, stalno kukam zbog kihanja,svrbeža očiju,začepljenog nosa, itd. Stvarno …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravka80
    e ovo bi mi bas super doslo jer moje dijete ima alergije i to bi joj bilo od pomoći...savrseno
  • Default avatar -
    ajde
    ja sa zadovoljstvom mogu reći da sam svoju tešku alergiju na ambroziju izliječila akupunkturom. Već je 9 godina prošlo kako nemam baš nikakvih simptoma i zbog toga sam jako sretna. Ja još uvijek svake godine kad dođe 01.08. sa nevjericom …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanal
    cijela moja obitelj muči se sa alergijama a najviše nas ugrožava ambrozija. otkrili smo ulje crnog kima i imamo puno manjih simptoma tako da svima preporučam.lavandu prije nisam mogla mirisati a sada to mi je omiljeni miris kupujem ulje a …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Iskreno, ne patim od sezonskih alergija, ali sam u vječnom strahu od njih jer znam da mogu nastupiti bilo kada, u bilo koje vrijeme i u bilo kojoj životnoj dobi. Za sada samo čitam o tome i upijam znanja ako …prikaži još!
  • Default avatar -
    maare1007
    Mene alergije nisu mučile donedavno i evo ima već jedno dva tjedna kako kisem,smrcam,itd.,neznam jos od cega je,morat cu i to otkriti,ali vjerujem da bi mi ovaj paket pomogao u mojoj novoj zivotno zdrastvenoj borbi.Hvala unaprijed :)
  • Default avatar -
    mirjanai
    Zadnjih par godina alergije su me počele mučiti, ne mogu normalno ni raditi ni učiti. Po cijele dane šmčem i kišem, uz sve to i teško dišem. Kad sezona alergije krene, nastane panika, nos mi je uvijek crven k'o paprika. …prikaži još!
  • Default avatar -
    gushterica
    Protiv alergija se borim ispijanjem velikih količina kozijeg mlijeka.
  • Default avatar -
    dajanaj
    MOJE ALERGIJE MENE MUČE JAKO ..ZBOG NJIH MOJE SRCE NIJE JAKO ..BILO DAN ILI NOĆ MOJ NOS NE DIŠE DOBRO ...OČI SUZE ..GRLO KAŠLJE ..JA OVAKO VIŠE NE MOGU DALJE..
  • Default avatar -
    majamajchy
    Kako se borim s alegrijama? Bolje pitanje je kako se alergije bore sa mnom??? Kad si smućkam jedan eliksir protiv alergija od krila jednog šišmiša, 3 kapi krvi dinosaura, mrvicu dlake jednoroga, jednom suzom dobre vile i 3 listića baobaba …prikaži još!
  • Default avatar -
    juice9
    Nemam alergije, ali ŽARKO želim ovaj poklon paket. Zar je loše biti zdrav?!
  • Default avatar -
    days
    Alergije lijecim svijezom zdravom prehranom,puno tjelovjezbe i koristim samo prirodnu kozmetiku
  • Default avatar -
    Klementinica
    Biljnim tabletama...
  • Default avatar -
    yaell
    Hej Zdrava Krava :) Znate li onu staru mozak liječi sve ali zaista ne vjerujem u priče te. Lavanda mi je u ormaru policama i pored mene i pristupačne je cijene: Limun cijedim i ocjiedim sve mislite dali je kraj …prikaži još!
  • Avatar gregori
    gregori
    Ne borim se ja nego moja draga prijateljica: Često tako da se zatvori u kuću u bijegu od peludi. Nadam se da bi joj eterična ulja pomogla
  • Avatar volf86
    volf86
    Već godinama vodim bitku sa alergijom, a uz to su povezane i češće upale sinusa. Prije dvije godine sam otišla na testiranje i doznala da sam alergična na vlakna prirodnog podrijekla (inhalacijski alergen) znači... pamuk itd...u krevetu... pozdrav! Međutim, nisam …prikaži još!
  • Default avatar -
    tince
    Ja osobno nemam problema s alergijama,ali ima moj tata pa bih voljela ovo osvojiti za njega
  • Default avatar -
    bolnica
    Alergije ublazavam uljem crnog kima i nocurka. Bez etericnih ulja život svoj zamislit ne mogu. Zato se nadam poklonu ovom.
  • Default avatar -
    marley
    S alergijama i ostalim slični stvarima se najbolje boriti eteričnim uljima i prirodnim preparatima ili biljkama. :))) Majka priroda je najbolja <3
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.