Komentari 117

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tarantula
    Kod kuće pazim da kuću otvaram samo rano ujutro i kasno uvečer.Muž mora okučnicu i okolni dio održavati i sve što mi smeta ukloniti.Koristim jasučiće za oči koji mi pomažu kod suzenja i crvenila,kosu perem svaki puta nakon povratka iz …prikaži još!
  • Default avatar -
    tarantula
    Kod kuće pazim da kuću otvaram samo rano ujutro i kasno uvečer.Muž mora okučnicu i okolni dio održavati i sve što mi smeta ukloniti.Koristim jasučiće za oči koji mi pomažu kod suzenja i crvenila,kosu perem svaki puta nakon povratka iz …prikaži još!
  • Default avatar -
    vivone
    Alergije su velik problem i u mom domu. Tata je na sve živo alergičan, počevši od ambrozije koja ga ne pušta do daleko u kasnu jesen, a onda i na prašinu, razne detergente i kojekakve oštre ili opore mirise. Tako …prikaži još!
  • Avatar veronikakos
    veronikakos
    Ovaj paket bi bio idealan dar svakome. Bio alergičan ili ne,vrhunska stvar koju treba svaki dom. Pravilnom primjenom eterična ulja imaju višestruku primjenu. Kao fizioterapeut koristim razna ulja ili za samu masažu ili kao mirisni dodatak kojim se postiže relaksacija …prikaži još!
  • Default avatar -
    marinaLg
    Sa sezonskim alergijama borim se na razne načine. Svako proljeće i jesen javi se crvenilo u nosu, kihanje, kašljanje i curenje nosa... Već sam pila različite tablete i koristila razne inhalatore. Odlučila sam se za alternativnu medicinu, a trenutno prakticiram "nosni bide" :)
  • Default avatar -
    ikozlica
    Borim se biljnim preparatima i naravno nekim eteričnim uljima koji mi bitno ublaže simptome. Pijem čaj lista crnog ribiza i rimskom kamilicom se inhaliram.
  • Default avatar -
    Mirnica666
    Sa alergijama se borim cijele godine jer imam alergijsku astmu i nema mjeseca da nemam smetnji vezanih uz neke alergene. Većinom koristim lijekove koje mi je prepisala pulmologinja koja me vodi. Pijem Singular tablete kao preventivu kroz cijelu godinu ali …prikaži još!
  • Avatar karind
    karind
    nikako se ne borim,sve je bezuspješno i medicina i alternativa,baš bih voljela naći nešto s čime bih uspjela,ali čini se nemoguće.
  • Default avatar -
    MATINA
    Još uvijek se borim protiv alergije lijekovima,ali često upotrebljavam i ulje lavande.Mislim da se treba boriti na sve načine.
  • Default avatar -
    mato1937
    Treba se pronaći i u medicini i u alternativi,važno je da pomaže bilo trenutno ili duže vrijeme.
  • Default avatar -
    LAVANDAlavanda
    ja obožavam lavandu.. na krevetu imam jastučić punjen lavandom koji mi pomogne kod nesanice ili glavobolje... što se tiče alergija, za otečene i suzne oči koje uz to i jako svrbe zbog peludne alergije obično koristim hidrolat kamilice kojom natopim …prikaži još!
  • Default avatar -
    mima11
    Do sada nisam imala problema s alergijom......ali zadnjih nekoliko dana kišem, šmrcam, osjećam peckanje u očima....izgleda da je to to......ambrozija vjerojatno posjetila i mene.......ovaj paket bi mi sigurno pomogao.....pa nadam se da pomoć za moje tegobe stiže uskoro
  • Default avatar -
    KSrsic
    Godinama imam velikih problema s alergijama. Kad ne pijem antihistaminike, završim na bolovanju jer ne mogu ni disati ni gledati. Unazad par godina primjetila sam da mi alergiju ublažava i ulje čajevca i ulje lavande koje koristim baš kao što …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Već osam godina se borim sa svakakvim alergijama. Ponekad mislim da bi trebala "pod stakleno zvono", jer me puno toga smeta. Tablete, kapi, sprejeve, pumpice i maramice koristim u velikim količinama i već sam umorna od svega. Jedino me vesele …prikaži još!
  • Default avatar -
    martina1311
    Osobno se ne borim s alergijama, ali moja sestra muku muči s njima godinama, a tek ima 16 godina. Koristi neke tablete, ali one su pri kraju i ne čini se da imaju neki učinak. Rado bih joj pomogla jer …prikaži još!
  • Default avatar -
    glava
    Prošle godine sam se nažalost upoznala s problemima proljetnih alergija! Eto u 35-oj godini mjesec I pol dana sam plakala kihala I češala se. Svakako ću ove godine na vrijeme uzeti nešto od eterčnih ulja I biljnih pripravaka jer ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    MIMA78
    Oduvijek sam sklona alergijama. Od bezazlenog kihanja i curenja iz nosa, do teških osipa koji danima nisu prolazili. Bilo je neko vrijeme da se sve smirilo, ali prije mjesec dana opet je sve krenulo po starom...Počelo je s guljenjem dlanova, …prikaži još!
  • Default avatar -
    pupa36
    Zdrava krava..obradujte jednu frišku mamicu, alergičnu na sve..od sunca...polyestera...naylona. do rinitisa..dermatitisa....nadam se da moj maleni sinčić neće maminim stopama....a najgora alergija je ona na zločeste ljude ;)))) da barem za nju priroda pomaže:)
  • Avatar YeYo
    YeYo
    Lijep pozdrav svima i ekipi na Zdravoj Kravi same pohvale za darivanje :) Poput sevke, osobno nemam problema s alergijom, no svekar ima. Budući da sam pobornik ,,alternativne˝medicine, odnosno liječenja prirodnim putevima rado bih ga razveselila ovim poklon paketom kako …prikaži još!
  • Default avatar -
    Puknuta
    Sjetila sam se svojih srednjoškolskih dana, točnije jednog sata fizike u proljeće, baš kad su krenule one najgore alergije. Taj sam dan potrošila barem 10 paketića papirnatih maramica, oči natečene, nos ogroman, jedva sam disala između stanki puhanja nosa, a …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.