Komentari 117

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar foxxyy100
    foxxyy100
    Nemam nekih težih simptoma alergija, ali možda je to i zato što što sam im doskočila i prije nego što su se pojavile. Veliki sam fan aromaterapije i imam nekoliko bočica eteričnih (prirodna) ulja, kao i masažna ulja i naravno …prikaži još!
  • Avatar Majica
    Majica
    Sama sam alergije na neki nacin izlijecila dodacima prehrani (spirulina, zelena magma, beta karoten, psenicne klice) no....moj otac nikako da se navikne na moj jutarnji ˝zeleni smoothie˝ ritual pa imam osjecaj, da bi bilo mnogo jednostavnije na ovaj nacin ubijediti …prikaži još!
  • Default avatar -
    katicazag
    Unatrag nekoliko godina imam ozbiljnih problema sa alergijama koje su prerasle u astmu. U akutnoj fazi morala sam uzimati injekcije i lijekove, no onda sam se okrenula prirodnim preparatima te alergiju dosta uspješno držim pod kontrolom uzimanjem kombinacije pčelinjih pripravaka …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirta1307
    Alergična sam na većinu stvari: grinje, prašina, dlaka životinja, pelud drveća, grmlja,trava, korova i ambroziju. Slušala sam kojekakve savjete: pij tablete, koristi sprej, pij čaj od koprive, pij ulje crnog kima, koristi eterično ulje čajevca i lavande, izbjegavaj klimatizirane prostore, …prikaži još!
  • Default avatar -
    micakokica
    mene alergije ne muče, ali muče moje najdraže muškarce, tatu i dečka. Darežljiva sam osoba, no ne radim pa bi mi ovo bila jedinstvena prilika da im poklonim nešto korisno!!!
  • Default avatar -
    gita50
    Prije 7 godina Prick test je otkrio da imam alergiju na gotovo sve trave i korove. Naravno da je ambrozija broj 1. Kihanje, šmrcanje, pijesak u očima, bockanje u nogama su moja svakodnevica do kasno u jesen. Uz pomoć ljekova …prikaži još!
  • Default avatar -
    klendjel
    Pozdravljam Zdravu kravu i priključujem svoj komentar jer se želim "igrati" s vama u nagradnoj igri. Spadam u sretnice koje nemaju mnogo problema s alergijama no pobjedim li u igri i osvojim nagradu ustupit ću je nekome iz svoje okoline …prikaži još!
  • Default avatar -
    ellica18
    Kada dođe zima i hladni dani, s veseljem se grudamo i vrijeme provodimo vani, vladaju viroze i gripe teške, ali imamo recept koji djeluje bez greške. Naša tajna je čaj od suhe koprive fine, kako se samo u kuhinji ponosimo …prikaži još!
  • Default avatar -
    lilist
    sve mi miriše na dobitak
  • Default avatar -
    babili
    Pozdrav,na srecu nemam problema sa alergijama,ali ovaj paket iskoristila bi mama,koja dugi niz godina pokusava otkriti uzrok alergije,ali bezuspjesno,također nikakvi pripravci i lijekovi do sad nisu bili od pomoci. Mozda bi ovaj put imala vise srece .;)
  • Default avatar -
    lilimario
    Bok Zdrava krava! Nadam se da nisam zakasnila..ZDRAVA KRAVA OD ALERGIJE SPAŠAVA!!..Moj sin se bori s alergijama skoro od malena :(..nadam se... ako dobim naravno da će mu ti mirisi bar malo pomoči u borbi s tim..pozdrav
  • Default avatar -
    pakelja
    U zadnje tri godine imam problema sa ocima i to me pocinje muciti u studenom,crvenilo na kapcima i svrab,isla sam doktoru kazu konjuktivitis ali mozda i alergija,dobila sam uputnicu za ocni i upisu me tek u ozujku kada nemam tih …prikaži još!
  • Default avatar -
    Marina10
    na svu sreću, aromaterapiju otkrila sam prije par godina. Često koristim eterična ulja lavande i čajevca. Polako uvodim i lavandu u kupanje svog djeteta. Naša kuća svaki dan miriši :) Svima toplo preporučam.
  • Default avatar -
    ladywalle
    Voljela bih dobiti ovaj poklon paket za zaručnika koji ima problema s alergijama. S obzirom da ljetujemo na Hvaru zbog lavande koju obožava, mislim da bi ovo bio pravi poklon iznenađenja. :)
  • Avatar AntonijaF
    AntonijaF
    Pozdrav, jako bi bila sretna kad bi dobila ovaj poklon jer spadam menu one ljude koji se cijeli zivot bore sa alergijama. Cijelo dijetinjstvo sam imala te smetnje, a eterična ulja mi pomažu, međutim su i skupa a ja sad …prikaži još!
  • Default avatar -
    kokitiki1
    Godinama nisam imala nikakav oblik alergije, a oko sebe sam primjećivala mnoge ljude s raznim oblicima. Međutim, alergija se javila i meni. Kako je alergija bolest imunološkog sustava, očito je moj imunološki sustav počeo "griješiti". Posljednjih nekoliko godina u kasno …prikaži još!
  • Default avatar -
    ja134
    Ne znam više kako da se riješim te napasti zvane alergija i ne znam je li gore kćerki ili meni. Nikakvi lijekovi ne pomažu i dosta mi je trovanja želuca lijekovima. Postala sam skeptična i ne znam mogu li ovi …prikaži još!
  • Default avatar -
    dendrofilka
    najviše se borim s alergijama preko tableta i kapi za nos i oči. :|
  • Default avatar -
    aradicev
    Najviše fizički obračun jer jednostavno nema lijeka ,pokušala sam svašta a za ovo prvi puta čujem i vidim kod vas , inače alergična na trave i korove (period proljeće,ljeto i jesen malo mira imam u zimi ) ,koristila sam tabletice …prikaži još!
  • Default avatar -
    marley
    S alergijama i ostalim slični stvarima se najbolje boriti eteričnim uljima i prirodnim preparatima ili biljkama. :))) Majka priroda je najbolja <3
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.