Komentari 117

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    slonich
    Probleme sa alergijom imam od ranog puberteta, točnije od 12-te godine( sada sam u 30-toj g.). Isprobala sam razne tablete po savjetu liječnika opće medicine. Jedno vrijeme sam pila jaču dozu tableta po savjetu svog liječnika misleći da mi radi …prikaži još!
  • Avatar kisica
    kisica
    Mislim da je alergija jedna vrsta prokletstva bačenog na žene..mora da su muškarci krivi. Voljela bi da sam jedna od onih koje samo svrbe oči, nos, koje kišu, koje se u sred ljeta bude začepljenog nosa, i sve to zbog …prikaži još!
  • Default avatar -
    cuco
    Mislila sam komentirati,ali ne bi bilo fer.Sva sreća nemam problema s alergijom i neka paket osvoji netko tko ga doista i treba!Puno zdravlja svima!Pozdrav!
  • Default avatar -
    slonich
    ...papam meda ali ni to mi ne pomaže dovoljno. Svako jutro se budim sa zalijepljenim očima, suhim grlom. Rado bi isprobala nešto novo da si za promjenu oslobodim dišne puteve i nos da prodiše i oči da ne svrbe. Hvala
  • Default avatar -
    rozimravi
    Zdrava Kravo! Počela sam spavati s glavom preko ruba kreveta, navukla sam se na operil i nazal, inhaliranje kamilicom ne pomaže baš, a više čak ni tablete.. diplomski rad užasno pati zbog moje alergije!! Draga Zdrava Kravo, pomozi da diplomiram! …prikaži još!
  • Default avatar -
    sevka
    Iskreno ja nemam problema s tim ali kako sam friska svekrva moja snaja ima uzasni problema,ujutro ustaje kao da su je bumbari izboli po licu,po tijelu ima fleke kao da je spavala u koprivama,iskreno kad je vidim takvu nemam srca …prikaži još!
  • Default avatar -
    diakc
    Pokušavam prirodnim načinima suzbiti i ublažiti tegobe koje mi zadaju pojačane količine peludi zu zraku. Ne koristim ništa od lijekova da ne dođe u mlijeko i ne naškodi bebi. Protiv alergije na pelud koristim se trikovima, ali svejedno simptomi ostaju. …prikaži još!
  • Default avatar -
    chimichanga
    Nadam se da nikada neću imati problema s alergijama, ali nažalost otkako je počela sezona cvijetanja ambrozije gledam kako mi se muž pati. Tijekom zimskog perioda je uzimao meds crnim kimom (poliflorni med s ekstraktom bilja, megamina i spiruline), koji …prikaži još!
  • Avatar yukagreen
    yukagreen
    Sa svojim godinama (54) iskusila sam gotovo sve što je napisano u ovoj diskusiji (hvala Bogu hitna još zbog mene nije trubila po gradu). Međutim, onaj tko nije nikada bio dio toga, a pogotovo onaj tko se time ne susreće …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikazanella
    Ja sam inače alergična, i zaista mogu reći da se nekad jako teško nositi s njim. Predstavlja mi teškoću kod disanja, šmrcanje, kihanje, peku me oči. Često mi je i neugodno na poslu, jer svaki puta kad se to iznova …prikaži još!
  • Default avatar -
    veksi53
    Ufff, alergije...Od kuda početi...Do pred desetak godina nisam imala nikakvih problema s alergijama i živjela sam sretno,...No, odjednom je dolaskom jeseni počelo kihanje, šmrcanje, škakljanje grla,...U početku me nije zabrinjavala, jer ustvari volim kihati, baš je neki oslobađajući osjećaj, no …prikaži još!
  • Default avatar -
    mazolina
    Imati problema sa alergijama i disanjem je strašno... Taj osjećaj gušenja koji te prati svaki put kad napraviš jedan korak je strašan. Brat mojeg muža je od rođenja alergičan, ima problema sa bronhitisom i jedino mjesto na kojem je dobro …prikaži još!
  • Default avatar -
    Borovnica03
    Pozdrav, borim se s alergijama iz godine u godinu, najviše s ambrozijom koje hvala Bogu kod nas u kontinenatlnom dijelu ima abnormalno puno..Prošle godine ustanovljena mi je alergijska astma...da ne duljim, trenutno sam u 22. tjednu blizanačke trudnoće, bez ikakvih …prikaži još!
  • Default avatar -
    Fus
    U ranoj sam trudnoći pa tako ne smijem piti nikakve lijekove protiv alergija, uglavnom sam doma zatvorena pod klimom i jedva čekam da prođe period alergija!! Molim vas pomozite mi da poćnem opet disati pa da ja i moja bebica …prikaži još!
  • Default avatar -
    AngelinaN123
    Od kako znam za sebe imam problema sa sinusima tako da je ulje metvice i eukaliptusa početak svakog dana, bez udisanja ljekovitih eteričnih ulja ne mogu disati , sve "čuda" u apotekama su se pokazala kao samo dobra reklama, a …prikaži još!
  • Avatar nasmijana
    nasmijana
    Vodim bitku s alergijama još od kako sam bila dijete.. Prvo se pokazalo da sam, kao i nekoliko članova moje uže obitelji, alergična na prašinu..I nije baš najljepše provoditi slobodno vrijeme držeći krpu i brišući svaki milimetar stana..a kihanje je …prikaži još!
  • Avatar Renifil
    Renifil
    Uvijek kažem da je majka priroda lijek za sve....Pa tako i za borbu sa alergijom....Dva mjeseca prije nego će alergija početi pijem svaki dan po 1,5 l čaja od koprive. U jutarnju i večernju šalicu čaja stavim po 1 žlicu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mistic
    Ajme,kada se samo sjetim ovog proljeća,a i prelaska na ljeto, hvata me panika,puna dva mjeseca nisam stala šmrcati i kihati.Vjerujte mi od jutr,kada bih ustala pa do podne ne bih stala,i tako svako jutro,a što je najgore nisam koristila nikakve …prikaži još!
  • Default avatar -
    nanete
    Pozz,s alergijama se borim već 8 godina i neznam više kako da to ublažim ,prije sam imala samo po ljeti alergiju ,a sad i zimi ,a tablete mi ne djeluju kao nekad .A sad za eterična ulja nisam pokušala .Mislim …prikaži još!
  • Avatar mara1
    mara1
    bilo bih lijepo osvojiti mirisni paket protiv alergija. moja kćerka ima problema sa alergijama...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.