Komentari 117

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Krafa
    Pozdrav! Imam 33 godine i mislim da je moja alergija na pelud u začetku. Htjela bih je suzbiti na prirodan način i bio bi sjajno kad bi mi u tome pomogao baš ovaj nagradni paket Zdrave Krave! Sretno svima!
  • Default avatar -
    zeljabj
    Lijepi pozdrav,ja sam alergićna na pelud,i imam zato jako crvenilo na naicu i nosu,no tablete koje sam pila do sad nisu mi pomagale.Te sam ćitala na vašem portalu o tim uljima i vidjela nagradnu igru,pa si mislim da i to …prikaži još!
  • Default avatar -
    zmajica7
    Moja 10-godišnja kći je alergična na grinje i prašinu, pa bi mi dobro došla ovakva aromaterapija. Svi mi volimo ugodne mirise, pomažu nam da se dobro osjećamo u svojoj koži. Inače svi u mojoj obitelji obožavamo prirodu, volimo prirodne stvari, …prikaži još!
  • Avatar Gabrijela7
    Gabrijela7
    Alergijsku astmu sam dobila ulaskom u pubertet. Za one koji nisu upoznati sa ovim oblikom, ukratko ću pojasniti. Alergije nam mogu uzrokovati jak kašalj, razne osipe, plikove i prištiće, suzne oči i još puno toga. Moja alergija se očitovala u …prikaži još!
  • Default avatar -
    BIBAP
    Sa alergijom je teško boriti se,i ne zna nitko, tko nije probao kako je to. Sve je više ljudi koji pate od raznoraznih alergija, a i nije čudo, sve je oko nas je više i više zagađeno. Dokaz je tomu …prikaži još!
  • Default avatar -
    justterrored
    ovo je kao stvoreno za mene, moram probati :)
  • Avatar BabyBlueButterfly
    BabyBlueButterfly
    Koristim hidrolat lavande iz bio uzgoja kojeg kupim od proizvođača. Ne dodaju nikakve aditive i jako sam zadovoljna. Muku mučim u proljeće sa peludom grmlja u mom kvartu, a na svakodnevnoj bazi koristim ga i za čišćenje lica, eterično ulje …prikaži još!
  • Default avatar -
    bramasole
    Moj sincic ima velikih problema sa alergijama, nema na sta nije alergican, svakako paket bi nam vise nego dobro dosao!
  • Default avatar -
    beredy
    Ujutro nas u obitelji muče alergije, popodne od vrućine ne možemo disat, a navečer se ne možemo prestat češat od komaraca... Bilo bi lijepo riješiti se barem jedne od tih muka! :)
  • Default avatar -
    ankica44
    Odlična nagrada i odličan paket, nemam alergije, ali koristim aromaterapijska ulja za praktički sve, kod glavobolje, za osvježenje, za raspoloženje. Eterična ulja su pravi dar prirode. Onaj tko osvoji ovaj paket pravi je sretnik.
  • Default avatar -
    akresib
    Ja se već desetak godina mučim s alergijom na ambroziju i svake godine ovo jesensko razdoblje sve teže podnosim. Unazad nekoliko godina počela sam uz antihistaminike uzimat i neke dodatke za jačanje imuniteta mjesec-dva prije sezone cvjetanja ambrozije. Počela sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    marija200
    U obitelji imamo nekoliko alergija, dok su mi djeca bila manja s tim sam se borila "domaćim" lijekovima, no lijepo bi bilo imati ovaj mirisni paket da nam olakša situaciju!
  • Default avatar -
    BettyBoop
    Obitelj puna alergija tako da se jako nadam poklonu :) a i inače me zanimaju eterična ulja i njihova primjena, čak sam išla i na radionice za izradu pripravaka od eteričnih ulja.... sve u svemu, vjerujem u njih i koristim …prikaži još!
  • Avatar kristinchi
    kristinchi
    Protiv alegija se borim jedinim načinom koji zbilja pali: izbjegavam alergen! Srećom pa nisam alergična na ambroziju, jer zbilja ne znam kako bih se borila protiv nje, ali protiv prašine i perja sam se uspjela izboriti na način da mi …prikaži još!
  • Avatar idic
    idic
    protiv alergija se borim dosta dugo,i to što prirodnijim putem,obično čajevima,zanimaju me i eterična ulja koja već dugo i sama koristim,pa bi mi jako dobro došao ovaj poklon.
  • Default avatar -
    majekg
    Ja ,srećom, nemam problema s alergijama, no moji roditelji se već godinama bore s njima. Isprobali su razne preparate bez značajnijeg učinka, no u posljednje vrijeme čuli smo brojne hvalospjeve o kefiru mliječne gljive, kažu da je odličan. Ja koristim …prikaži još!
  • Default avatar -
    tihina
    Moje dijete ima problema sa alergijama i alergijskom astmom,često korist lijekove za alergiju,,ali još nismo isprobali ulja,te bi nam ovaj poklon paket dobro došao da isprobamo prirobnim putem izliječiti i ublažiti alergije.
  • Default avatar -
    malazana
    Gotovo punih pet godina borim se sa alergijskim rinitisom,koji mi stvara zaista neugodne probleme od nekontroliranog kašlja,kihanja,pa do suznih i natečenih očiju.Dodatan problem je to što se na poslu teško koncentriram na rad,ali i izgledam prehlađeno i loše.Jednako tako vrlo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Kkika
    Eterična ulja i prirodni pripravci izlječili su mnogo mojih prijašjih tegoba. Ove godine me je prvi puta snašla alergija na ambroziju koju sam lječila standardnim ljekovima - inače ih ne volim no bez njih nisam mogla funkcionirati - iduće godine …prikaži još!
  • Default avatar -
    baleta
    Nakon niza lijekova otkrila sam travara koji mi je preporučio svoje čajeve uz koje koristim ulje crnog kima i to se pokazala dobitna kombinacija te su problemi sa alergijom sada jako mali tj. skoro zanemarivi te imam najviše povjerenja u narodnu medicinu!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.