Komentari 111

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    broc333
    Kazu da nikad nije kasno zapoceti sa necim.Nazalost, tek kad te izda zdravlje onda covjek shvati sta je najvrijednije! Sada sam u toj situaciji i jednostavno ne mogu izdvojiti samo jednu najzdraviju prehrambenu naviku.Sve je podjednako vazno,samo je bitno da …prikaži još!
  • Avatar JeffDahmer2014
    JeffDahmer2014
    Meni su uvijek govorili prije za grickalice, prženo i puste gazirane sokove (od osnovne do srednje škole). Pa sad pred maturu napokon shvatio, napokon sam sebi rekao da je "DOSTA!" i krenuo s novim, zdravijim prehrambenim navikama. Kupio lijepo sobnu …prikaži još!
  • Default avatar -
    tonica123
    Nisam znala odnosno vjerovala koliko je zdrava prehrana važna za naše zdravlje i naravno,kao prava žena i majka koja nije vodila računa o sebi preskakala sam doručak pripremajući djecu za školu,trčala na posao pa sa posla,posvećivala se maksimalno obitelji i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Frenkica
    Smatram da nema puno filozofije oko toga kako usvojiti zdrave prehrambene navike. Treba prvenstveno nauciti osluskivati potrebe svog tijela (kruljenje zeluca kad je prazan :). Na jelovnik ubacim sto vise zelenoga, svjeze voce i povrce, laganu raznovrsnu hranu. Ostajem vjerna …prikaži još!
  • Default avatar -
    commet
    Moje zdrave prehrambene navike ovise o godišnjem dobu u kojem se nalazimo. Zimi svakodnevno jedem voće iz svog voćnjaka koje je spremljeno u podrumu i pazim da ne konzumiram previše tešku hranu. Proljeće kreće sa detoksikacijom pa rado pijem vodu …prikaži još!
  • Default avatar -
    bibakuk
    Dobar Vam dan. Zbog osjetljivog organizma unatrag puno godina razmišljam o vrsti i kvaliteti namirnica koje unosim u svoj organizam, te mogu reći da imam više zdravih navika. Ujutro, odmah nakon buđenja popijem veliku čašu mlake vode (da pokrenem crijeva), …prikaži još!
  • Avatar nensi26
    nensi26
    Najzdravija prehrambena navika, definitivno doručak. Zbog usporene probave, problema sa alergijom bila sam prisiljena promjeniti svoje navike te one nezdrave zamijeniti zdravijima. Tako sam izbacila iz prehrane pekarske proizvode i kavu na prazni želudac. Te ujutro nakon popijene čaše limunade, …prikaži još!
  • Default avatar -
    sonja4
    Lijep pozdrav! Iskreno, vrlo mi je teško odgovoriti na to pitanje. Mislim da mi najzdravije prehrambene navike variraju odnosno ovise o godišnjem dobu. Ljeti jedem puno voća i povrća iz našeg voćnjaka i našeg vrta. Imam problema sa hipotireozom više …prikaži još!
  • Default avatar -
    trulavisnja
    Iz ljubavi prema životinjama priča je krenula i ja sam se za zdravlje pokrenula.Prvo sam vegetarijanka postala pa i bez loših navika ostala.Dvije godine već je prošlo od tada,zdravlje je u mom životu bitan čimbenik sada.Masne čevape i pommes frites …prikaži još!
  • Avatar dado78
    dado78
    Svako jutro,umjesto kave,čaj i to iz vlastitog uzgoja i obavezno doručak,poput mliječnih proizvoda,zobenih i ostalih pahuljica,voče,povrče...uglavnom bez mesa jer meso ne jedem.
  • Default avatar -
    mirjana15
    zdrava navika, hm....što sam prije 18 godina postala pesco vegetarijanka, ali to i nije nešto novo....to što šetam svaki dan minimalno 6 km...ali ni to nije novo...to što svako jutro popijem prvo čašu mlake vode sa limunom za čišćenje organizma …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.