Komentari 111

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    inas
    Moja najzdravija prehrambena navika, su jabuke za večeru, samo jabuke jedem na večer.
  • Default avatar -
    angellah
    Pečemo vlastiti kruh. Ponekad je to kukuruzni sa sjemenkama lana i suncokreta, ponekad raženi, ponekad polubijeli... Mogućnosti je bezbroj a zadovoljstvo veliko. Uz to znamo da u njemu nema aditiva, boja ili previše šećera i soli. To je naša zdrava navika.
  • Default avatar -
    rokvik
    Pošto sam trudnica po treći put i stvarno imam dobar apetit (malo i preveliki :) ) moja najzdravija navika je to što jedem puno povrća odnosno salata uz svaki obrok.Domaći krastavci ,pamidori.matovilac,riga...sve u svemu slata uz svaki obrok pomaže mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    tea_01
    Moja najzdravija prehrambena navika pogotovo preko ljeta je jesti što više voća i povrća i hrane koja sadrži puno vode. Pošto se za doručak uvijek govori da je najvažniji obrok u danu pobrinem se da bude što zdraviji ali i …prikaži još!
  • Default avatar -
    zmajic1
    Meni je super svaku večer popiti čašu toplog mlijeka s kurkumom. U jutarnju kavu dodajem malo cimeta. A gotovo u svaku jelo ruzmarin, origano ili neki od zacina. Zacini su zakon!
  • Avatar kristinazdravakrava
    kristinazdravakrava
    dan započinjem čašom vode, ne preskačem doručak i koristim mediteranske začine te jedem puno povrća i sezonskog voća
  • Default avatar -
    majamajchy
    Moja najzdravija navika je pijenje jako puno vode :) Mislim da je to jako bitno za zdravlje i trudim se piti što više vode i što manje sokova, pogotovo onih umjetnih...
  • Default avatar -
    Ina005
    Moje najzdravije prehrambene navike čine:puno vode,sezonskog voća i povrća,i život u skladu s prirodom i osluškivanju potreba tijela.
  • Avatar YellenaBM
    YellenaBM
    Lijep pozdrav! Najzdravija prehrambena navika jeste zdrav doručak bogat prehrambenim vlaknima koji će dati dovoljno energije za zdrav i aktivan početak dana te tako spriječiti prejedanje i posezanje za brzim i nezdravim izvorima energije.
  • Avatar Ivana1701
    Ivana1701
    Moja najzdravija prehrambena navika nije samo jedna, ima ih više, u njih spadaju puno tekućine, ispijanje čajeva od trava koje rastu u prirodi kao što je kopriva, stolisnik, kamilica, nije mi teško sve to pribaviti jer znam da je sve …prikaži još!
  • Default avatar -
    MAHOVINA
    Lijepi pozdrav, Nastojim svakodnevno razmišljati o tome što i kako unosim u organizam, preferirajući na obavezonom doručkum bez obzira na vrijeme ustajanja, slijedi dosta sezonskog povrća, mediteranski pripremljena hrana sa puno ribe i povrća "na lešo", a u popodnevnim satima …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mistic
    Tako malo je potrebno da se riješite gotovo svih zdravstvenih problema,dovoljno je svako jutro na tašte rastopiti čajnu žličicu meda u velikoj žlici jabučnog octa(poželjno je domaće),nadoliti dec hladne vode i popiti!Tu prehrambenu naviku sam usvojila zadnja 2 mj.i mogu …prikaži još!
  • Avatar xenia64
    xenia64
    moja najzdravija navika je to što jedem samo kruh koji sama ispečem i to od više vrsta integralnih žitarica i raznih sjemenki.
  • Default avatar -
    jelka31
    Uz redoviti doručak,pijenjem isključivo vode,konzumiranjem puno svježih namirnica,ribe bar jednom tjedno možda najzdravija navika koja je unijela veliku promjenu u moj život i moje zdravlje je ta da svako jutro popijem malu šalicu magnezijevog klorida koji je pravi melem za svačije zdravlje.
  • Avatar midanac
    midanac
    Moram priznati da obožavam ljeto, najviše se veselim kupinama i malinama! Svatko jutro napravim si zdravi smoothie u koji uz voce i povrce dodam i Fiber Up mekinje koje su izvrsne! Voljela bih probati ulje noćurka zbog problema s kožom! …prikaži još!
  • Avatar ntkalcic
    ntkalcic
    Ljuta papričica čisti fenomenalno organizam, pogotovo ubačena u neki goveđi stock i sve puno korijandera, mente i mesa na sitno u trakicama, pa limete (to je azijska varijanta). Ubije viruse Jednom mjesečno detoks od samog voća, ali to treba izdržat! …prikaži još!
  • Default avatar -
    GogoVz
    Moja najzdravija prehrambena navika je započeti dan sa zdravim doručkom, svakih par sati nastojati napraviti pauzu i pojesti voće ili jogurt, piti barem 10 čaša vode dnevno i nastojati ne kasno jesti. Eto ga. ;)
  • Avatar merida
    merida
    Imam nekoliko pravila kojih se svakodnevno držim i to mi jako pomaže. Svako jutro popijem čašu mlake vode sa svježim sokom jednog limuna. Nakon toga slijedi doručak, uglavnom musli ili sirni namaz na kruhu. Kroz dan puno voća, a za …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sprig
    Najzdravija, a definitivno za mene i najpametnija odluka je bila kada sam počela unositi više tekućine u svoj organizam. Nisam vjerovala da voda čini čuda,ali je zaista tako-moja koža više nije dehidrirana, nemam više glavobolje, metabolizam mi se ubrzao...Ne mora …prikaži još!
  • Default avatar -
    klaudija012
    Moja najzdravija navika je čaša tople vode sa žličicom jabuččnog octa ujutro na tašte i uvečer prije spavanja . Čisti organizam od toksina , a pritom mi pomaže i pri mršavljenju :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.