Komentari 111

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Mea13
    Svoju prirodu slijedi i svaki dan Encian proizvode upotrijebi!
  • Default avatar -
    shedreams
    Ne mogu reći da se hranim zdravo; za svoj izgled, a i relativno dobro zdravlje, očito mogu zahvaliti samo sreći i dobrim genima. Odnedavno sam se osamostalila pa su moje prehrambene navike počele biti još i gore te se prehranjujem …prikaži još!
  • Default avatar -
    MIMA78
    Na početku svega moram reći-MAMA HVALA TI! Prije tri godine proživljavali smo najgore noćne more. Mama je oboljela od karcinoma dojke, ja završila na operaciji...cijeli svijet nam se u nekoliko dana srušio!Slijedili su dani oporavka, mamine kemoterapije, zračenja...To je bilo …prikaži još!
  • Default avatar -
    maljevacdjurdja
    Mislim da je moja najzdravija prehrambena navika koju sam "naslijedila" od mame svakodnevno pečenje domaćeg kruha.I nema izgovora tipa nemam vremena,kasno sam došla s posla,umorna sam...Kruh se zamijesi i čeka svoj odlazak u pećnicu dok ja nesmetano obavljam druge poslove.Prednost …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninaa266
    Moja najzdravija navika je doručak s najbližima. Kroz tolike godine žurbe i uz pregršt obaveza zadržali smo tu predivnu naviku. Svaki dan onaj koji ima najviše vremena pripremi svim ukuzanima hranjiv i zdrav doručak. Nikada mi nije bio problem ustati …prikaži još!
  • Default avatar -
    castanya
    Moja najzdravija navika svakako je doručak koji nikada ne preskačem. Ujutro ću ustati čak i sat vremena ranije ako je potrebno kako bih pripremila zdrav obrok koji će mi dati energiju za ostatak dana. Uz svakodnevni doručak među najzdravije navike …prikaži još!
  • Default avatar -
    Izi73
    Pošto sam operirala crijeva dosta moram da pazim na ishranu. Jedem više puta na dan, manje obroke, dosta voća i povrća jer s njim unosim najviše vitamina i minerala, dosta riže jer obnavlja sluz na crijevima. Jedem dosta ribe na …prikaži još!
  • Default avatar -
    marinela031
    Prije dvije godine sam oboljela od kolitisa smršavila 15 kg i moja prehrana se iz korijena promijenila.U današnje vrijeme kada velika većina žena muku muči da bi skinula koji kilogram ja se svim silama trudim dobiti koji.Navikla sam doručkovati što …prikaži još!
  • Avatar suncica_negra
    suncica_negra
    Trenutno moja najzdravija navika je svakodnevno doručkovanje i to mješavinu zobenih i raženih pahuljica i lanenih sjemenki s običnim jogurtom. Primjetno mi je koža u boljem stanju, imam bolju probavu, a i općenito psihofizičko stanje mi je bolje :-D
  • Default avatar -
    damac
    Mislim da je moja najzdravija navika pijenje mlake vode sa limunom ujutro. To sam usvojila dok sam pila željezo, i nakon toga sam nastavila jer me u trenutku razbudi i blagotvorno djeluje na moju probavu.
  • Default avatar -
    sanjabirkic
    moja najzdravija prehrambena navika je što obavezno pijem vou uz svaki obrok. mislim da je voda jako bitna, em što je zdrava em što stvara osjećaj sitosti pa jedem manje. kad je moguće, pijem i jogurt uz obroke jer osvježava, …prikaži još!
  • Default avatar -
    antonela_13
    Moja trenutno najzdravija prehrambena navika je popiti ujutro prije doručka,na tašte čašu mlake vode sa cijeđenim limunom i medom.
  • Avatar eleja
    eleja
    Između obroka pojedem voće ili čak povrće, a ljeti kao međuobrok volim lubenicu, dinju ili same rajčice. A jednom mjesečno znam i napraviti detoks organizma tako što pijem smoothieje koje spravljam od puno povrća i voća, lanenih sjemenki i pijem puno vode.
  • Default avatar -
    trixy
    Moja nazdravija prehrambena navika je kuhanje bez vegete i soli.
  • Default avatar -
    ella102
    moja najzdravija prehrambena navika jest, da uvijek, ali apsolutno uvijek doručkujem. To mi je najvažniji obrok u danu i uvijek uključuje neku vočku. Nekad je lakši doručak pa su samo pahuljice i banana, a nekad je i malo jači pa …prikaži još!
  • Avatar blossom84
    blossom84
    Kod mene je podosta zdravih prehrambenih navika, ali ipak bih istaknula one koje smatram naj naj važnijima: ne preskačem doručak, ručam umjereno, a za večeru pojedem samo voće, salatu ili jogurt. Ne solim jako hranu već okus pojačavam začinima. Pijem …prikaži još!
  • Default avatar -
    majaleo
    Moja zdrava prehrambena navika uključuje doručak pod obavezno...trudimo se jesti kvalitetno i zdravo tako da je barem jednom u tjednu na meniju proso ili amaranth kao prilog jelu.Ujutro obično doručkujem zobenu kašu ili mekinje.Trudim se kuhati zdravo ali danas uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mona35
    Jesti malo, ali više puta na dan i čim više "na žlicu" to je prehrambena navika moje 85. godišnje bake koju je prenjela i na nas, svoje unuke. Baka je zakon, vitalna žena koja prkosi svojim godinama i sljedeći njezin …prikaži još!
  • Default avatar -
    neda111
    Najzdravija navika mi je jogurt ili sličan proizvod sa sjemenkama lana i to svako jutro. Nakon nekog vremena sam primjetila da mi se probava popravila (inače imam problema sa opstipacijama), koža proljepšala, a na mjerenju vitamina i minerala sam imala …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    Moja prehrambena navika je da uvijek doručkujem dva integralna topla sendviča s obiljem sezonskog povrća koje ubacim u nemasni sir i pureću šunku i hrskavo zapećem. (trebaju mi dva topla jer sam velika!)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.