Komentari 111

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    doli2212
    Moje najzdravije prehrambene navike su: u jutro na prazan zeludac prvo pijem caj od neema i jos 2 puta u toku dana, također pijem puno vode i jedem puno povrća i voća, domaće uzgojenog iz mamine bašće. :)
  • Default avatar -
    anazdr
    moja najzdravija prehrambena navika: doručak:kefir,sa voćem,žitaricama i afa algama.sirutka,pa trening.za ručak-krem juha od vlastitog povrća,riba i salata.večera-kokice bez ulja i soli.. I jakoo puno sunca.. :)da ne nabrajam vlastitu prirodnu kozumetiku koju pravim,čisti zrak na kojem živim..i eto,formula za sreću :)
  • Default avatar -
    Nati13
    Moja najzdravija prehrambena navika je redovito doručkovanje,a od kad redovito konzumiraju kvalitetan jutarnji obrok mnogo sam aktivnija i produktivnija, kako mentalno tako i tjelesno.Prije nekoliko godina otkrila sam zobenu kašu i od tada je ona za mene postala ultimativni doručak. …prikaži još!
  • Default avatar -
    mlinkica
    Moje najzdravije prehrambene navike su heljdina kaša za doručak, riba i salata za ručak a voće za večeru. Uz sve to još puuuno smijeha i ljubavi za sve oko sebe.
  • Default avatar -
    BeatrixKiddo
    Jesti tri glavna zdrava dnevna obroka i dva zdrava sporedna uz pažljivo i temeljito žvakanje, ali bez uskraćivanja onoga što mi zaista odgovara. Iako, zaista uživam u zdravoj prehrani. Upravo papam Probavin. :)
  • Default avatar -
    Halkiona
    Mislim da mi je jedna od najzdravijih i najboljih odluka bila izbacivanje konzumacije kave i zamjena iste sa čajevima. Svaki dan popijem najmanje tri šalice čaja, od zelenog preko voćnog i za spavanje bijelog. Svima bi preporučila fini čaj, mirisni …prikaži još!
  • Default avatar -
    Gabrielle27
    Moja najzdravija navika je jogurt s mljevenim lanom za doručak :)
  • Default avatar -
    natertua
    Prije nekoliko godina počela sam sa prehranom "u zoni". Iako se više striktno ne držim takvog načina prehrane, ono što mi je ostalo i što i daje prakticiram, a i za što mislim da je moja najzdravija navika je izbjegavanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    Andrea_2014
    Moja najzdravija navika je ispijanje vode s limunom i đumbirom svakodnevno bar 1-2 litre, kao i svakodnevno večernje trčanje bar pola sata. Zaista pomaže da se bolje, kako fizički, tako i što je još bitnije psihički :-) .
  • Default avatar -
    Domacica_sanja
    Osim što svakodnevno obavezno u jelovnik uvrstim naše domaće voće i povrće koje Bogu hvala imamo u vrtu, zumba je ta koja je moja najzdravija navika. Četiri puta tjedno, svaku večer vježbam kroz ples. Ne biste vjerovali koliko zumba čini …prikaži još!
  • Default avatar -
    nstrunje
    Nemam ih baš mnogo, ali s obzirom da patim od zatvora redovito koristim mekinje, što je odlično za moje zdravlje i na taj način održavam normalnu probavu. Znate kad sam počela koristiti mekinje kao dodatak prehrani, a to je bilo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ecume
    Držim se stare Hipokratove poslovice: "Neka tvoja hrana bude tvoj lijek, a tvoj lijek neka bude tvoja hrana!"
  • Avatar gogz
    gogz
    Dvije glavne zdrave navike koje imam su topla voda sa pola iscijeđenog limuna i nekoliko badema svako jutro (moja draga baka me to naučila!)
  • Default avatar -
    ZvjezdicaZZZ
    Trudim se svaki dan pojesti nešto "sa žlicom", tj. juhu ili varivo.
  • Default avatar -
    Ljubs
    Najzdravija prehrambena navika mi je što sam ovisna o voću. Živim od njega i jedem ga svakodnevno. Kada sam na nekom putovanju i ako nema voća, imunitet mi automatski slabi jer sam toliko naviknuta na njega. Osim toga, mogu reći …prikaži još!
  • Default avatar -
    AnaHlebec
    Od nedavno sam počela raditi na sebi,do tad su mi bili ostali na prvom mjestu...ali sada se priča malo promijenila...malo fitnesa i puno bicikla,uz sve to 5 obroka na dan...što laganijih i naravno zdravih.svakim danom volim probati nešto novo od …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivonche
    Imam dosta prehrambenih navika koje su zdrave, pa neke od njih ću i navesti. Ujutro čim se probudim popijem natašte čašu mlake vode s pola ocijeđenog limuna (na taj način je lužnat ph tijela, a kada je tijelo lužnato, ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    rhema81
    obavezno doručak i to žitarice - raznolike ovisi kako koji dan. pogotovo sad kad sam trudna puno toga sam izbacila iz prehrane a neke stvari uvela. obavezno svaki dan voće i povrće , nešto od toga je iz mog vrta …prikaži još!
  • Default avatar -
    andjelapivac
    Moja najzdravija prehrambena navika bila bi obavezan doručak koji dosta ljudi ne uzima ili pojedu nešto "nabrzaka" a najedu se kasno poslijepodne ili sto je najgore navečer....Obično doručak počinjem voćem i nastavljam sa žitaricama u koje ubacim nešto mliječno poput …prikaži još!
  • Default avatar -
    gabica76
    Najzdravija prehrambena navika je obavezan doručak kao prvi obrok da se pokrene metabolizam,zatim užina, ručak, užina i obavezan obrok večera. Obroci bazirni na voću i povrću, mesu i 2-3 puta tjedno riba. Uz prehramben navike važna je i tjelesna aktivnost …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.