Komentari 166

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anam6
    anam6
    MMMM daa ja obožavam mirisne svijeće, Najdraži mirisi su mi jagoda i vanilija nadam se da će proizvesti i čokoladu koju tako obožavam, obavezno jednu upalim nakon što dođem iz škole ,zavalim se u najbolju fotelju i pogledam najdražu seriju …prikaži još!
  • Default avatar -
    coniux
    Obožavam miris ljeta i ono što ga čini - more, sol u zraku, borovi, treperenje lišća, sunce i ljepota mnogobrojnog cvijeća. Kad ljeto nije u blizini volim se vratiti u njegovu neprocjenjivu opojnost lakoće mirisom svijeće. Miris koji se širi …prikaži još!
  • Avatar Mrzla
    Mrzla
    Moj najdraži miris svijeće je upravo ovaj opis mirisa za proljetno raspoloženje Garden Hideaway ili A childs wish.. Udaljena od gradske vreve i užurbanog načina života, opuštam se svaki dan u svojem mirisnom vrtu na proljetnom povjetarcu, okružena zelenilom,cvijećem, šumskim …prikaži još!
  • Default avatar -
    bucocar
    Miris drveta...ne znam zašto ali kada supruga upali svijeću podsjeti me na djetinjstvo,šumu,suho sijeno...na lijepe trenutke koje sam proveo sa prijateljima u igri,životu bez briga,pameti, na sviježem zraku.Na moju Slavoniju ,pokojnoga tatu i sreću.Obožavam trenutke kada se i danas uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    fliska
    Obožavam mirisne svijeće i otkako se kod nas mogu nabaviti Yankee Candle svijeće, ja sam svako malo kupim neku novu svijeću kako bih isprobala sve moguće mirise. Uvijek kupim više nego što sam planirala jer su mi Yankee Candle najbolje …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Svijeća, svjetlo, miris...Što bi to moglo biti? DA! Opuštanje!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.