Komentari 166

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    arielle87
    Miris lavande je moj prvi izbor kod kupnje mirisnih svijeća. Podsjeća me na moju baku, miris svježe opranog rublja i male buketiće tog sušenog cvijeća stavljene u ormar među njene uredno složene plahte. Pomisao na bjelinu plahti, plavoljubičaste cvjetiće, miris …prikaži još!
  • Default avatar -
    s0nja
    Obozavam citrusne mirise, a Yankee Candles sam 'upoznala' tek nedavno i zaljubila se na prvi miris. Kupila sam nekoliko voskica, od kojih su mi najdrazi Spiced Orange i Fruit Fusion (koji sam potrosila u roku od nekoliko dana koliko je …prikaži još!
  • Default avatar -
    ifridrih
    Posao, žurba, obveze... Stres svuda oko nas. Ponekad jednostavno moramo stati, ostaviti sve probleme iza sebe i opustiti se. Zašto naš jedan dan ne bi bio poput bajke- obasjan laganim svjetlom svijeće koja odiše mirisom čiste prirode, mirisom koji nas …prikaži još!
  • Default avatar -
    ines668
    vjerojatno sam jedna od rijetkih koja svaki dan upali barem 3-4 lučice i uz to jednu veliku, mirisnu svijeću. obožavam vaniliju jer me smiri i opusti, a i moji se ukućani na nju ne tuže... moj mali sin voli miris …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina021
    Meni su sve mirisne svijeće cvijetnih mirisa više manje drage, ali ono što obožavam je miris kokosa. Nažalost, još nisam pronašla svijeću koja tako miriše. :) Uz to, pomalo sam čudna što se tiče mirisa, volim npr. miris knjiga, ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Za Božić sam za probu kupila svijeću mirisa kuhanog vina,i mogu reći da je idealno nadopunjavala atmosferu...cimet,klinčić....mmmmm.Čak je i moje "gunđalo"pitalo kaj to tak fino miriši?Kad smo okitili bor dovoljno je bilo ugasiti svjetlo ,upalitit božićne lampice,osjetiti miris cimeta ,sklopiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    Voreski
    Volim miris citrusa,pogotovo naranče....nekako mi vraća živost,elan,pogotovo u ovakve kišne ,sumorne dane.Ujutro kad pogledam van i najrađe bi se natrag vratila u krevet,sama sebi kažem "ne mora ovako biti,ipak sam ja dirigent u svom životu".Skuham kavu,upalim mirisnu lampu,stavim naranči i …prikaži još!
  • Default avatar -
    oknar13
    Volim mirisne svijeće i u mojoj kući je nezamislivo bez mirisnih svijeća. Supruga već zna da ću iz bilokakve kupovine doći i s mirisnom svijećom. Ali i ona voli kada nam kuća miriše. Najviše me opuštaju citrusni mirisi, osvježavaju i …prikaži još!
  • Default avatar -
    lidija15
    Mirisne svijeće su neizostavan detalj u mome milom domu..prekrasne mirisne note daju osjećaj topline i mira u kojima uživam u društvu drage osobe..miris voća ili proljetnog cvijeća.. daje čaroliju koja je neprocjenjiva...****************
  • Default avatar -
    fireflyyy
    Obožavam svijeće od malena, bilo mirisne ili samo ukrasne, i skupljala sam ih. Imala sam oko 80 različitih mirisnih i ukrasnih svijećica, ali počela sam ih trošiti/paliti i sad su ostale samo neke jako mi drage, npr. anđeli, što mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    cerovac10
    Nedjelja ujutro..topli čokoladni muffini i miris naranče...neodoljiva kombinacija...uz dragu osobu i topli plamičak svijeće.jutro za poželjeti.
  • Default avatar -
    slavonka89
    Kada osjetim miris vanilije znam da je trenutak za vođenje ljubavi s mojim dragim! Nema boljeg opuštanja:)))
  • Default avatar -
    giza09
    Kako nam ne dolazi lijepo vrijeme i vani je sve hladnije i hladnije, upalim svijeću koja me podsjeća na toplinu i njezino svjetlucanje podsjeća me na sunčeve zrake koje se odbijaju od morske valove. Mirisi svijeća podsjećaju me na egzotična …prikaži još!
  • Default avatar -
    vipera
    Moja soba je, kako je moji prijatelji zovu, harem svijeća. Obožavam svijeće kao što netko obožava čokoladu i nema dana kad bar na pola sata ne upalim koju mirisnu svijeću i opuštam se uz bilo koju radnju: učenje, spremanje, čitanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    chupko
    Ajme, samo dok gledam ponudu svijeća kao da osjetim njihov miris... Međutim, ona koja mi je zapela za oko je Soft Blanket - zbog malog medvjedića :)Inače sam kolekcionar malih medvjedića i svijeća, a ovo mi je 2 u 1 …prikaži još!
  • Avatar lila17
    lila17
    Obožavam mirisne svijeće. Najdraže mi je kad ih zapalim kod dečka za romantični dojam i predivan miris, što odmah znači da se tehnologija gasi, uz to se idealno paše ambijentalni jazz i boca vina. Relakascija zagarantirana, prava terapija... Najviše volim …prikaži još!
  • Default avatar -
    malakrava94
    Beach Wood mi je najdraža...podsjeća me na miris mora u Tunisu na maturalcu,zalazak sunca,provod do ranih jutarnjih sati,pjevanje i plesanje na plaži uz naravno neke "spasioce" na plaži...podsjeća malo i na neku ukusnu večericu uz kamin i čašu vina...;)
  • Avatar ankicahorvat1959
    ankicahorvat1959
    Najčešće koristim svijeće sa mirisom grejpa, talka, vanilija&drvo, cedar, cold water, morska obala,koji na mene dijeluju tako opuštajuće i antistresno da ih već godinama koristim.Prilikom kupanja uz laganu glazbu obavezno se širi moj omiljeni miris morske obale koji me onako …prikaži još!
  • Default avatar -
    AngelinaN123
    MIRIS NARANČE-obožavam jer podsječa na kolače i blagdane,uz dobar film i topao dnevni boravak dok vani u Slavoniji pada snijeg,ovaj miris je "šlag na torti"...
  • Avatar foxxyy100
    foxxyy100
    Najdraži miris mi je ruža ! Kada osjetim taj miris jednostavno zatvorim oči i zamislim da sam u vrtu u nekom paviljonu u hladu. Čujem cvrkut ptica, osjetim opuštajući miris ruže i sve brige ovog svijeta su izvan tog mog malog svijeta !
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.