Komentari 166

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    trevor33
    Da bih osjetila što veću sreću, na proljeće upalim mirisnu jorgovan svijeću! Dok se ljeti opuštam uz bevandu, upalim mirisnu svijeću lavandu! Dok u jesen gledam lišće kako pada, opušta me miris svijeće od naranče i topla kada! Dok zimi …prikaži još!
  • Avatar suncica_negra
    suncica_negra
    Obožavam mirise vanilije, čokolade i mediteranski miris (mješavina mora, borova i soli). Da bi u potpunosti uživala u mirisu zavalim se u fotelju u najudobniji položaj i svim čulima upijam miris koji se lagano širi prostorijom. To opusti i odmori …prikaži još!
  • Default avatar -
    nstrunje
    Miris jasmina, jeste li probali to? Zavodljiv i mističan. Još su stari rimljani upotrebljavali miris jasmina za zavođenje (Marka Aurelija). možete li zamisliti svjetlost svijeća isprepletenog mirisom jasmina kako se isprepliće po prostoriji poput povjetarca. Božanstven miris koji ulazi u …prikaži još!
  • Default avatar -
    amaretica
    Obožavam med, koji me ne može baciti u bed, Vrlo je lako uz miris taj, Domu udahnuti pravi sjaj. Med i naranče moj su favorit, Jer u njima sadržana je bit, Onoga što volim i želim, Onoga što s drugim …prikaži još!
  • Default avatar -
    teica_0507
    Najbolje opuštanje mi je nakon subotnjeg čišćenja. Prvo kuću dovedem u red, a onda dignem sve četiri u zrak, zapalim mirisnu svijeću (najčešće od limuna ili vanilije) i uživam u laganoj muzici ili nekoj dobroj knjizi. Nema bolje relaksacije.
  • Default avatar -
    freedom123
    Svijeća: parafin plus fitilj uz stras pravljenja postaje pravo malo čudo koje donodi mir svojim plamenom i mirisom. Osobno sam ljubitelj vanilije, svojom slatkoćom me odvodi u smiren i opušten svemir... :) Zaboravljamo važne stvari, a to su upravo te; …prikaži još!
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Aloha narode!Ma kako ću se natjecat za ove predivne mirisne svijeće kad imam veliki problem!Naime,prije puno godina kad smo se moja obitelj i ja vratili iz prognaništva doma nakon domovinskog rata,kuća nam naravno još nije bila dovršena i ja sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    marta1150
    Kako izabrati samo jedan od svih mirisa Yankee Candle-a? Kada bih vec morala izdvojiti, bila bi to Turquise sky jer me podsjecaju na more i Dalmaciju koji mi iz dana u dan sve vise nedostaju, a obavezama sam sprijecena. Najviše …prikaži još!
  • Default avatar -
    kiara9
    *Y*- kao Yankee Candle; brand koji svojom kvalitetom, originalnošću i neodoljivošću osvaja mnoge diljem svijeta.. *A*- A tako je osvojio i mene..Jer su svijeće neizostavan dijelić mog (svijeta);bilo kao izvor neponovljivih ,omamljujućih mirisa i aroma, bilo kao dekoracija, sastavni dio …prikaži još!
  • Default avatar -
    PCELICA18
    Sa "Yankee Candle" mirisnim svijećama svaki dan je nova stranica, mirisom "Yankee Candle" svijećice do uživancije, nema bolje garancije. Iako su sve "Yankee Candle" fenomenalne, za mene je "French Lavender" najbolja među najboljima!
  • Default avatar -
    SharenaLoptica
    Najdraži mirisi su mi definitivno Midsummers Night i Sicilian Lemon i već jaako dugo mi dragi obećava kupiti jednu no sve mi se čini da neću to dočekati :D muško ko muško :D
  • Default avatar -
    555
    Miris vanilije,za slobodno nedjeljno popodneu dvoje..e to je moje opustanje:)
  • Default avatar -
    angel_wing
    inace tesko nalazim mirisne svijece koje zaista mirisu pa se sluzim aromalampom, najdrazi miris koji koristim je bijeli caj, nije pretezak i zagusljiv a super mirise prostor po njemu. nemam bas vremena za opustanje jer sam majka klinca koji je …prikaži još!
  • Default avatar -
    reni16
    Cimet i jabuka, moj wellnes je kada sam napokon sama doma uz pucketanje iz kamina i zapaljenu mirisnu svijeću...to je to
  • Default avatar -
    magda59
    Volim svijeće koje mirišu na hranu. Znam da se neću udebljati pa onda bezbrižno uživam u njima. Najbolje me opusti miris onog što znam da mi se neće zalijepiti za guzu. Osim ako ne sjednem na nju...
  • Default avatar -
    chelsea
    obožavam svijeće s mirisom vanilije-taj miris me uvijek oraspoloži svojim mirisom i odmah se osjećam bolje i sretnije... vanilija je poznata po tome da rješava problem stresa i napetosti- a kad ju pomirišem odmah u glavi zamislim da sam negdje …prikaži još!
  • Avatar 1step2far
    1step2far
    Obožavam mirisne svijeće. Moj suprug uživa u svojoj kolekciji slonova, a ja u svojim mirisnim svijećama. Kao zaposlena mama mi je jedan od rijetkih trenutaka koje uspijem ukrasti tak kada si pripremim omiljenu kavu, upalim mirisnu svijeću i pustim kompilaciju …prikaži još!
  • Default avatar -
    kett87
    Najdraža mirisna svijeća mi je od vanilije. Ugasim svjetla, upalim svijeću, legnem na krevet i odmaram živce...
  • Default avatar -
    ANA0711
    Htjela bih isporbati Yankee Candle svijeće jer sam o njima čula samo pozitivne komentare :) Volim voćne mirise svijeća. Kad počistim stan,ako poslije ne upalim mirisnu svijeću to mi je kao nedovršen posao pa mi je tako najveći gušt poslije …prikaži još!
  • Avatar foxxyy100
    foxxyy100
    Najdraži miris mi je ruža ! Kada osjetim taj miris jednostavno zatvorim oči i zamislim da sam u vrtu u nekom paviljonu u hladu. Čujem cvrkut ptica, osjetim opuštajući miris ruže i sve brige ovog svijeta su izvan tog mog malog svijeta !
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.