Komentari 166

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    helykok
    Volim cvijetne mirise, ali i voćne! Ti mirisi mi nikako ne mogu dosaditi, a i ima ih mnogo vrsta i mirisnih tonova, koji opuštaju i dijeluju smirujuće! Volim kada cijela kuća miriši od mirisnih svijeća, volim kada dođem kod nekoga …prikaži još!
  • Default avatar -
    little_m
    Evo željela bih donjeti malo mira u kuću, da se svi ukućani opuste. :)) Midnight Jasmin mi se čini najslađi, pa bi ga željela u kući :D
  • Default avatar -
    suzika11
    Vanilija je moj omiljeni miris i svijeće i parfema i kolača... U hladne zimske dane volim sjesti uz radijator s nekom zanimljivom knjigom i uz upaljenu svijeću s mirisom vanilije! Uživancija...
  • Default avatar -
    mkay
    Ja sam jedna buduća mama i u trudnoći cijenim sve što pridonosi tome da se osjećam opušteno i smireno. Jedna od najboljih stvari koja može opustiti trudnicu jest ugodno se smjestiti u udobnom naslonjaču, staviti noge na povišeno i duboko …prikaži još!
  • Default avatar -
    jasamzaples
    Kako sam u zadnje vrijeme stalno pod stresom zbog zadnjeg ispita, treba mi nešto da se opustim i tako napunim svoje baterije za novi dan učenja.. najviše me opušta Midnight Jasmin.. legnem na krevet, zatvorim oči, a miris svijeće Yankee …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vanila
    Kad se spusti noć mirisi raznih svijeća pomažu mi da se opustim od svakidašnje napetosti i nemira. Najdraži miris mi je miris proljetnog cvijeća koji nam u ovo vrijeme nedostaje baš kao i proljetno sunce. Voljela bi isprobati jedan takav …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjana15
    Garden Hideaway, knjiga, kavica i mantranje kako stiže proljeće na moru u meni u Slavoniji u kojoj sve miriši još na zimu...mantram tako uz lagane gušte i Yankeel Candle svijeću....mmmmmm...i kada zažmirim osjetim lagani povjetarac i sunce kako me miluje...ups..ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    gita50
    Dvoje male djece i stresna i užurbana svakodnevica iscrpe i zadnji atom snage. Stoga, kad uhvatim malo vremena samo za sebe, upalim Yankeel Candle svijeću, zamotam se u dekicu uz šalicu omiljenog čaja i lagano žensko štivce. Tada uživaju sva …prikaži još!
  • Default avatar -
    Bozur
    vanilija,jasmin...rose upalim svječicu i jednostavno odlutam u djetinjsto i neki bolji svijet
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Nakon cjelodnevne strke i stresa, obaveza i trčanja za klincima, savršen način opuštanja: kupka i mirisne svijeće. Još ako se ubaci nešto slatko.... raj.... Volim voćne note ali i lavanda mi je super.
  • Default avatar -
    ANELEH2
    Već sedam godina prakticiram meditiranje i obožavam sve vrste svijeća i mogu se nazvati ovisnikom o svjećama,te njenih podložaka.Svako večer moju dnevnu sobu obasjava ugondna aroma i atmosfera svijeće.No moram priznati da nisam još upalila yankee candle,te bi rado htjela …prikaži još!
  • Default avatar -
    ananan
    Kao vecina studenata, zivim s cimericom, i iako to ima prednosti, ima i mana poput njene navike pusenja:( Mirisna svijeca, pogotovo kvalitetna poput yankee candle bi zakamuflirala duahnski dim i spasila me bar na nekoliko dana, jer ako cijela Gunduliceva …prikaži još!
  • Default avatar -
    joseph123
    Obožavam sve vrste mirisnih svijeća i želio bih osvojiti jednu da uljepša trenutke koje provodim s dragim mi ljudima.
  • Default avatar -
    asantova
    Nakon cjelodnevnog mijenjanja pelena...kada klinci zaspu...kada zavlada apsolutna tišina u mom domu..ja i moja bočica ulja OD LAVANDE odlazimo u beztežinsko stanje duha i tijela ;))
  • Default avatar -
    asantova
    Nakon cjelodnevnog mijenjanja pelena...kada klinci zaspu...kada zavlada apsolutna tišina u mom domu..ja i moja bočica ulja OD LAVANDE odlazimo u beztežinsko stanje duha i tijela ;))
  • Default avatar -
    lovrinjogaucho
    Naranča za zimu a vanilija ostali dio godine moji su omiljeni mirisi svijeće. Svaku večer kad uspavamo malca, suprug i ja, upalimo svijećice i gledamo film. Kada si priredim kupku obvezno su i svijeće oko mene. Inače volim svježe mirise …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikki88
    najdraži miris svijeće mi je jabuka i cimet. najviše me opušta kada prigušim svjetlo, upalim lijepu mirisnu svijeću,te CD s opuštajućom ili klasičnom glazbom. tada zaronim u neki potpuno drugačiji svijet u kojem lebdim na oblacima,gdje nema briga i gdje …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanky311
    u ovim , sve samo ne proljetnim danima, zapalim svijeću lavande,koja me podsjeti na , nadam se, skorašnje ljetne dane... odlutam u ljeto i zaboravim na sve.... predobro, nije li? :)
  • Avatar san_dra
    san_dra
    Kumca mi je davnih dana obečala kupiti te " najfinije na svjetu svječke koje jednostavno moooorraaaammmm imati" kako je opisla; ali, od svječki još ništa a ja čekam i čekam i čekam. Vjerujem da je kravica ( sem kaj je …prikaži još!
  • Default avatar -
    danijelacicko
    pozdrav, sad da ću biti među najboljima-neću jer nisam baš neki pisac, više riječi pretvorim u djela. :) inače volim miris vanilije, mošusa i naranče koja jako pozitivno djeluje na čovjeka, i skoro uvijek imam mirisne lučice ili svijeće ili …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.