Komentari 104

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    nina555
    Volim žitarice u svako doba dana, a posebno za doručak budući imam malu bebu, a prije podne smo same i budući je moja mala bebica poprilično zahtjevna žitarice su mi savršeni odabir budući se lako i brzo pripremaju. Evo i …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Brzo je , ukusno, zdravo, pakiranje je praktični i primamljivo!
  • Default avatar -
    mirjam11
    Zašto su ukusne, zdrave od njih se osjećam sito, a male su energetske vrijednosti i što je najvažnije izgledaju primamljivo. :)
  • Default avatar -
    fliska
    Žitarice doručkujem svako jutro jer smatram da je to najbolja hrana za moj organizam ujutro. Tanjur žitnih pahuljica s mlijekom i za mene nema ništa bolje od toga jer znam da je to zdrav i ukusan doručak. Najdraži su mi …prikaži još!
  • Avatar m_bucka
    m_bucka
    Žitarice su ukusne, lako probavljive i lagane, a opet zasitne.
  • Avatar Cupanka
    Cupanka
    Žitarice doručkujem jer se brzo pripreme,vrlo su ukusan i zdrav početak dana,a odlično mi djeluju na probavu,s kojom inaće imam problema.
  • Default avatar -
    denisf
    Od njih sam najsitiji- ukusno i korisno :) - idealno za početak dana :)
  • Default avatar -
    jopa09
    Kad sam bila trudna sam odlučila se zdravo hraniti i od onda svako jutro jedem žitarice s mlijekom za doručak, nema šanse da izađem iz kuće bez ovog kvalitetnog, laganog, a zasitnog i ukusnog doručka koji se brzo priprema.
  • Default avatar -
    marali
    Koliko sam smotana da sam umjesto VIVERA, napisala Viverin...ispričavam se zbog moje brzopletosti! :)
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    ja moram komentirati Viveru i moju sestru. Pa mislim da si je mogla kupiti stančić koliko je novaca potrošila na njih ... Svako jutro u isto vrijeme je doručak, dali sam napomenila da je isti i doručak - Vivera ... …prikaži još!
  • Default avatar -
    suzi_91
    Zato jer su one jedino sto mi ujutro moze popraviti raspolozenje. Obicno se budim mrzovoljna, rascupana, pospana, tesko se rastajem od kreveta, ali onda se sjetim da je vrijeme za dorucak pa se to sve nekako i da napraviti. Osim …prikaži još!
  • Default avatar -
    fantac
    Ja volim započeti jutro žitaricama jer mislim da nema zdravijeg načina da se tijelo nahrani i pripremi za cijeli radni dan. Lagane su,zasitne i opskrbljujuće. Za mene su one izvor snage, zdravlja i ljepote!
  • Default avatar -
    panthera
    ujutro kad se probudim, odmah krenem u razgibavanje, pa,vjezbe istezanja- vjerujte mi - zene drage- ja sam sam sada s cetrdeset godina naucila da nisi sretna, ako nesto ne ucinis samo za sebe, naravno, uz pravilnu prehranu, zene moje drage, …prikaži još!
  • Avatar gregori
    gregori
    Zato što volim jesti pahuljice u bilo koje doba dana
  • Default avatar -
    vandax
    Pošto sam prije 4 mjeseca rodila i počela jesti kao luda, puno više nego dok sam bila trudna, odlučila sam da se moram zdravo hraniti jer ću se inače udebljati više nego u trudnoći. I stoga jedem žitarice za doručak …prikaži još!
  • Default avatar -
    marmax
    Uz to što ih jako volim i što mi najviše odgovara započeti dan upravo s njima, primjetila sam da imam puno bolju koncentraciju i brže pamtim, daju mi energiju, moje tijelo opskrbljuju prijeko potrebnim nutrijentima koji su potrebni za održavanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    blackstar
    Moram priznati da sam zdravi doručak sa žitaricama otkrila tek kad sam sinu počela u dohranu uvoditi žitarice za doručak. Zobene kaše i cornflakes su otada postali naša jutarnja zdrava navika! Zdrav i ukusan doručak-to je dovoljno dobar razlog! :9
  • Default avatar -
    sierrapahuljica
    Žitarice su najbolje prvenstveno zbog probave,osječam se manje napuhnuto cijeli dan,zasite me dovoljno do ručka,a vole ih i klinci pa svi zajedno papamo za još jedan prekrasan dan
  • Default avatar -
    Monikak
    Ne volim preskakati doručak,i to mi je najvažniji dnevni obrok ,jer ujutro potrošim najviše energije ,pa ju odnekud i moram i crpiti .Volim brze , zdrave i hranjive obroke ,zato je često na mom jutarnjem meniu obrok s žitaricama,i to …prikaži još!
  • Default avatar -
    pplawusha
    Zato jer se naprave u trenu, a još brže pojedu! =) Zdrave su, lagane za želudac, a stvarno zasite.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.