Komentari 96

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    CIKO
    Nakon što sam vidio ovaj dotični članak na Zdravoj Kravi o vegetariana proizvodima, malo sam se više zainteresirao za vegetarijanstvo, pa sam proguglao o prednostima takvog načina ishrane. I našao sam hrpu prednosti koje povoljno djeluju na organizam. Posebno bih …prikaži još!
  • Avatar Spiral
    Spiral
    Zdrava 1987 - imaš raznih varijanti vegetarijanstva... ovo-lakto vegetarijanci, ovovegetarijanci, lakto vegetarijanci, pesco vegetarijanci... vegani... makrobiotičari (koji povremeno jedu meso) itd. itd. Koliko ljudi - toliko ćudi... ;) Ali nije bitno kako se zove tvoj tip prehrane - bitno je …prikaži još!
  • Default avatar -
    BranaD
    Povrće, za razliku od mesa, obiluje bojama, mirisima i okusima. Svježe, čisto i sočno, uzgojeno ekološki i pripremljeno s maštom, najbolje je što možemo učiniti za svoje zdravlje i zdravlje naših najmilijih. Nisam vegetarijanac, jedem i meso, ali samo ako …prikaži još!
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    @spiral ako ce neko biti vegeterijanac neka bude skroz ili nikako. To je isto kada osoba zeli da smrsa pa imas tipove koji ne jedu nikakav secer, tipove koji eto jedu "prirodne" zasladjivace i treci koji su ostali na kalorijskim …prikaži još!
  • Default avatar -
    fireflyyy
    Vegetarijanka sam već sedam godina, volim si sama pripremati jela, a još draže mi je kad mi ih mama ili dečko pripremaju :D. Iskreno, imala sam neku averziju prema kupovnim pripravcima i namazima, ali ovo (prošlo) ljeto sam išla na …prikaži još!
  • Default avatar -
    danijelaroso
    nisam vegeterijanka,ali volim se zdravo hranit.mislim da će ovaj poklon paket uvilike pridonijet mom zdravlju,ali i zravlju moje obitelji.unaprijed hvala
  • Default avatar -
    magda59
    Živim u Slavoniji. Ovdje su kulen, kobase i čvarci glavno jelo...a ja vegetarijanka. Bilo je tu svakakvih neugodnih situacija...od podmetanja hrane do ruganja jer eto ja se pravim važna i podliježem kojekakvih trendovima...a nitko se nije zapitao zašto sam se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Pceelica
    Nisam vegetarijanka, ali moja kolegica na poslu jest. Polagano su me zaintrigirali njeni namazići od povrća, razni čajevi, neobično voće...Malo po malo sam i sama počela kupovati takve namirnice. Ovim putem hvala Anji što me uvela u svijet ukusne vegetarijanske …prikaži još!
  • Default avatar -
    DadoFON
    Zeleno, crveno, narančasto, žuto - svako povrće ima veliku vrijednost i trebalo bi neizostavno biti obilan prilog svakom mesnom specijalitetu. A "pašteta" bez mesa - to je nešto što zaista želim probati.
  • Default avatar -
    DeeDina
    Prije par mjeseci počela sam se zdravije hraniti potaknuta zdravstvenim problemima. Kako sam sve više i više izbacivala meso iz prehrane shvatila sam koliko mi je dobra donijelo. OSjećam se bolje, izgledam zdravije i nadam se da će i testovi …prikaži još!
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    @ Pcelica je jedina najiskrenija, ona zasluzuje ovu nagradu!
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    @Mare ako ti ne htjedne muz samo mu nemoj kuhati meso...pa ce vidijeti da li mu se isplati sam kuhati ili preci na zdravu ishranu.
  • Default avatar -
    DeeDina
    Ne znam da li se može nadodati komentar na već postavljeni - uza sve što sam navela postoji još jedan razlog zašto bi htjela osvojiti Vegeteriana poklon paket- jer si uz svoju ne-plaću od 1600 kn ne mogu priuštiti dosta …prikaži još!
  • Default avatar -
    IvkaStrumf
    vege,vege,vege njam njam njam, to je prava stvar. Kile dolje dolje dolje, zdravlje gore,gore,gore, jako zdravo,brzo i fino, kravica zna što nama treba sad.
  • Default avatar -
    amaretica
    Lako biti vegetarijanac nije, Mesna hrana tako se ukusno smije, Kušaj malo ovog domaćeg špeka, Ili kobasicu punu teka. Ali ako želiš biti zdrav, A ne izgledati kao debeli stari lav, Trebaš papati fino i zdravo, I tvoje će se …prikaži još!
  • Default avatar -
    IvkaStrumf
    znam da nisam žena od pjesme,al eto probah ;)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.