Komentari 96

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Moja alergija na mesne preradjevine sve govori! Od mesa nastaju bobuljice, od mesa covjek postaje debel! Meso povecava krvni pritisak, meso stvara nervozu i povecava argesivnost covjeka. Reci NE mesu! Zivi zdravo - jedi povrce!
  • Default avatar -
    kucica
    Da biste osjetili sve dobrobiti vege ishrane potrebno je dosta vremena i potrebno je da naučite hraniti tijelo svim potrebnim namirnicama. Bitno je da ne odustanete na prvi znak slabosti, na prvi miris ćevapa koji dođe do vas dok gladni …prikaži još!
  • Default avatar -
    TinyShiny
    Od kada sam postala Vegeterijanka ,nemam bolove u stomaku,grceve,aktivna sam tokom celog dana i dusom i telom.Konacno sam pronasla SEBE
  • Default avatar -
    jane213
    Poznato je da svaki organizam zaslužuje tjedni odmor od mesnih proizvoda. Dapače, meso bi i trebalo jesti u manjim količinama, i što češće ga zamijenjivati povrćem, sojom, žitaricama i sl. za kvalitetnije i bolje funkcioniranje organizma. S obzirom da mnogi …prikaži još!
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Doduse nije fazon jesti povrce s pesticidima. sve domace!
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Spiral zar si vegeterijanac a jedes sir?
  • Default avatar -
    spibix
    Hej hoj Zdrava Kravo. Dok ne provarim još koju kravu vege paket bi bio cool. Pozdrav :)
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Neki misle ako lazu sami sebe da ostali nece shvatiti da lazu njih! Kako moze neko zivjet s osobom koja jede npr svinjetinu a ona je ne jede? Kako moze neko zivijeti s nekim ko fol nije vegeterijanac a ona …prikaži još!
  • Avatar suncica_negra
    suncica_negra
    Voljela bih probati ove namaze i narezak, ali ih još nigdje nisam vidjela u prodaji i to iz razloga što mi meso baš ne odgovara po okusu, a ne da sam vegetarijanka. Jedino meso koje mi je zbilja fino je …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijaodzic
    Već duže vremena želim smršaviti i eliminirati suvišne kilograme iz svog tijela. Savjetovala sam se sa svojim liječnikom koji mi je rekao da će mi vegetarijanska dijeta pomoći da prilikom mršavljenja postanem i ostanem zdrava, što je na kraju i …prikaži još!
  • Default avatar -
    MACAKTOMMY
    Ustadoh jutros i bi mi drago što sam pojeo čitavo malo blago ... a nije bilo prerazana vrata ni šikljanja krvi ... živjela salata !!! Želim Vegetariana divne nareske i namaze! :)
  • Default avatar -
    muunjaa
    Ne jedem ništa što je nekada imalo oči, ali se zato davim u Vegetariana namazima i zato kao najvećem potrošaću dajte meni taj paketić :)))))) tak mi je njaaaaami <3
  • Default avatar -
    damac
    Ako ima oblik i izgled salame, onda je salama bez obzira od čega je. Glavno da je fino. Najbolji početak dana!
  • Avatar indica
    indica
    Nisam vegetarijanka ,ali nekako spontano ga izbjegavam već duže vrijeme.U marketima mi uvijek ruke idu prema voću i povrću.Sama nisam nikad pokušala vegetarijanske proizvode.Možda mi ovaj poklon da poticaj.... :)
  • Default avatar -
    SaraKilijan
    Nisam vegetarijanka, te se često hranim u menzi jer sam još studentica i moram priznati da u zadnje vrijeme nerijetko biram vegetarijanske obroke i da mi puno bolje pašu od onih mesnih. Planiram se lagano prebacivati na tu prehranu, pa …prikaži još!
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    @IvkaStrumf nemas smisla za stihove ali se vidi iskrenost
  • Default avatar -
    rtina
    Pročitala sam članak i jako me interesiraju ovi proizvodi. Voljela bi ih probati, ali ih još nisam vidjela u prodaji. Zanimaju me ovi bezmesni proizvodi jer su prirodni, bez umjetnih bojila i ostalih stvari koje su nam na svakom koraku.
  • Default avatar -
    ivankasab
    Obožavam namaze, a ovi od masline, šampinjona i tartufa mi se čine odličnima - htjela bi probati i vegeterijanski narezak -baš me zanima kakvog je okusa
  • Default avatar -
    papaog
    Konačno! Vegetariana se vratila! Marenda na poslu može biti pravi problem ako želite pojesti nešto zdravo i hranjivo a pritom zadovoljiti zahtjevne nepce. Nema više ljubomornog promatranja kolega kako bez grižnje savjesti riješavaju velike, slasne sendviče. Sad se konačno pridružujem …prikaži još!
  • Default avatar -
    teica89
    > VEGETARIANA... odlicna svakog dana:)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.