Komentari 96

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    titanika22
    Već neko vrijeme gledam kako isprobati takvu vrstu proizvoda no svaki put me u tome spriječi studentski budžet.. :( Ovo bi definitvno bila idealna prilika da se zaljubim u njihove proizvode! ;)
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Ako mislite da su ovo samo supljikati: Uradite jedan test jedite 7 dana meso i zapisujte kako se osjecate, gledajte da li je napeta situacija u kuci na poslu mejdu drustvom da li ste nervozni. Nakon toga 7 dana izbjegavajte …prikaži još!
  • Avatar mara1
    mara1
    Vegetarijanstvo je način življenja koji se zasniva na unosu proizvoda iz carstva bilja, sa ili bez dodatka jaja i mliječnih proizvoda, ali u cjelosti isključujući konzumaciju bilo kojeg dijela životinje, uključujući ribu i morske plodove. Vegetarijanstvo seže daleko u prošlost …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mona35
    Vegeteriana proizvode volimo svi, jer, provjereno, su najbolji. Zdrava krava, tebe molim, daj da ovaj paket osvojim, bit ću dobra i unaprijed se veselim, te ću sa svim ukučanima da ga podijelim. :)
  • Default avatar -
    marali
    Ne znam, al ne vjerujem naresku bez mesa, razuvjerite me i dokažite da je odličan!;) U namaze ne sumnjam! :))))
  • Default avatar -
    asantova
    Ne bi bilo loše malo nakon svih ovih kolinja i slavonskih delikatesa,probati i nešto "zdravije"...dosta je bilo čvaraka i kobasa,dajte nam Vegeteriana proizvode!
  • Default avatar -
    sbotica
    Sto posto će me muž izbaciti iz kuće kad sazna da očijukam s bezmesnim stvarima, ali svejedno mislim da bi vrijedilo podvaliti mu, pa da vidimo!
  • Default avatar -
    cuco
    Postati vegatarijanac se spremam;što mogu kad za meso love nemam!Ako štogod na akciji bude;radije to ostavim za starije ljude.Zbog ove odluke životinje će manje ubijati;ove namirnice će moj imuno sustav razvijati!Možda i gradivo ću pamtiti bolje;od ove hrane ću možda …prikaži još!
  • Default avatar -
    mega81
    Bas sam jučer gledala u DM-u vegetarijanske stvari, i sve mi se činilo skupo :(
  • Default avatar -
    mare3110
    dakle, ovi bi proizvodi "spasili" moj brak:)))) nakon nove godine rekla sam mužu da nema više mesa, slanine i svega sličnoga, jel samo kukamo, visok tlak, visok šećer, vaga ne radi... a sve nam je tako fino... novogodišnja odluka, naravno …prikaži još!
  • Default avatar -
    pa3sha
    Unaprijediti zdravlje, ali ne užitak uskratiti, S Vegetariana proizvodima nitko neće patiti, ukusna, zdrava i bezmesna hrana, to nam treba svakog dana. (ja sam - recimo to tako - poluvegetarijanac, jer meso jedem vrlo rijetko i stalno sam u potrazi …prikaži još!
  • Default avatar -
    pa3sha
    Unaprijediti zdravlje, ali ne užitak uskratiti, S Vegetariana proizvodima nitko neće patiti, ukusna, zdrava i bezmesna hrana, to nam treba svakog dana. (ja sam - recimo to tako - poluvegetarijanac, jer meso jedem vrlo rijetko i stalno sam u potrazi …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Prije godinu i pol teška bolest je pokucala na moja vrata. Upravo ova prehrana pomogla je mojem suprugu, a i meni. Dan prije nego što je trebao doći iz bolnice otišla sam u jedan naš trgovački centar i rasplakala se, …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Stalno sam kukala, jedan dan me bole ruke, jedan dan noge, jedan dan me "žiga" u koljenu, drugi dan ne mogu ustati iz kreveta jer imam migrenu... Mislim da sam dosadila svima i imala sam polako osjećaj da me više …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Moram priznati da već godinama kupujem Vegetariana namaz od tartufa i da je prefini,još na raženom kruhu sa sjemenkama i gore malo zelene salate. Uz to preporučam čaj od đumbira.Vegetarijanski narezak nisam probala,jer ga nisam vidla u mojem dućanu....ali ako …prikaži još!
  • Default avatar -
    zekopas
    obožavam Vegetariana proizvode, svaki tjedan se moj dečko i ja opskrbimo namazićima jer ja ne jedem meso, a ovo nam super dođe za doručak ili večeru. dečko jede meso, ali su mu ovi namazi toliko dobri da si je u …prikaži još!
  • Default avatar -
    katichh
    Želim vegeteriana poklon paket jer mi je zaista potreban.Već nekih 3 tjedna sam na dijeti jedem što manje i već mi je muka od tekućih jogurta sa 0,5 % masti ,izbjegavanja kruha,zelenog čaja,u trgovinama neuspjevam baš naći proizvode koji su …prikaži još!
  • Default avatar -
    strizy
    Meso ionako preskupo, a vegeterijanska hrana je zdravija..baš bih voljela vidjeti izraz licu od mog muža kad mu kažem da je pojeo narezak bez mesa, vjerujem da on ne zna da takav uopšte postoji :))
  • Default avatar -
    strasilica
    Ne želim šunke ni čvarke, Dajte meni Vegetariana kobase. Nije da ne volim slavonske delicije, ali draži mi je ipak namaz od masline. Može i onaj od tartufa, da malo iznenadim svoja čula. Zbog alergije svinjetina mi nije draga, a …prikaži još!
  • Default avatar -
    Pepeljugica
    Već dugo želim probati ovu kobasicu, ali je u zadnje vrijeme ne nalazim po trgovinama, a želim i postati vegetarijanka, pa bi mi super došlo, jer ne možemo doma kupovati za svakog razlčičito, budući je situacija kakva je. Također se …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.