Komentari 96

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sjajna
    živim u mesnom okruženju, a stvarno, ali stvarno ne volim meso...pa možda...kad bi dobila ovaj krasan paket, možda bi uspjela uvjeriti sve te mesojede oko sebe da postoji fina hrana i van mesnih okvira....i sada se stvarno nadam da ćete …prikaži još!
  • Default avatar -
    MATINA
    Početak je godine i treba u životu probati nešto novo,kvalitetno,a da užitak ostaje!!!!Zašto ne Vegetariana proizvode???
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Zašto ne probati nešto bez mesa, ako je to zdravo, ma nije nikakva besa, i povrće je izvor vitamina i minerala, iz njega dolazi zdravlje koje priroda nam je dala, Nemam ništa protiv za promjenu menua, sve je ukusno kada …prikaži još!
  • Default avatar -
    PCELICA18
    U posljednje vrijeme prelazim polako ali sigurno na veganstvo, jer sam u međuvremenu dosta proučavala cijelu tu tematiku i shvatila sve prednosti takve prehrane- za moje zdravlje, za živote životinja, ekologiju... Imala jedno vrijeme problema sa krvnom slikom, ali to …prikaži još!
  • Avatar azra
    azra
    Vegetarijanka sam oko sedam godina i vrlo dobro upoznata s ovim proizvodima. Vjerojatno ne bih sudjelovala u komentiranju, no želim preporučiti svima da probaju Vegetarijana salame, ako i jedete meso, ovo je dobrodošla promjena, a možda vam se svide pa …prikaži još!
  • Avatar dado78
    dado78
    Vegetarijanac sam več 4 godine,jedini u obitelji,iako sam često predmet sprdancije zbog toga,kad god skuham neko vegetarijansko jelo mojim ukučanima kao nije nešto ali svaki puta moraju probat(sviđa im se vegetarijanska hrana samo to ne žele priznat)tako da ako osvojim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Fiamma
    Ja jako volim svu hranu, pa tako i onu vegetarijansku. A kad bi dobila Vegetariana paket, prvo što bih napravila jest narezak bez mesa servirala mojim muškim mesojedima u kući - zanima me koliko dugo bi im trebalo da skuže …prikaži još!
  • Avatar Spiral
    Spiral
    Volim Vegetarianu, po noći i po danu! Puna proteina, a uz to i fina. Režem je s lakoćom, zalijem je - toćom. Na kruhu i siru - i pusti me na miru! A kad namaz želim, sva se razveselim! Toliki …prikaži još!
  • Default avatar -
    Inchy
    Pozdrav Zdravoj Kravi i pohvale za sve super nagradne igre. Dosad nisam osvojila još ništa, ali to me ne sprječava da i dalje zaigram za nagrade koje mi se sviđaju. Pročitala sam članak i jako me interesiraju ovi proizvodi. Voljela …prikaži još!
  • Default avatar -
    tincincila
    Ma nista. I just come to say I love you... :p zaista su dobri, vjerujte. Sviđati će vam se, tko god ih dobio ionako necu ja hi hi :P pusa svima!
  • Avatar pribsy
    pribsy
    Stalno ih papam i baš su mi fine paštetice tako da bi vaša zaliha malo dulje potrajalo i Ana bi bila baš sretna. Pliz, pliz, pliz... :)
  • Avatar DijaSlon
    DijaSlon
    Ja bih ovo podvalila decku da mu dokazem da vegetarijanska hrana nije bljutava :) mozda popusti i ne budem morala spremat po dva rucka svaki put :D
  • Default avatar -
    blankapez
    Može ih se pripremiti na razne načine ;) moji pojma nisu imali šta su jeli ali najvažnije je da je bilo "jako fino" i "Mama, ima li još?". A mama sretna i zadovoljna jer djeca jedu zdravo! Mislim da to govori dovoljno ;)
  • Default avatar -
    vpaunica
    Vegtariana, Vegetariana baš bih voljela da postaneš i moja hrana. Volim šampinjone, nareske i tartufe, no najviše od svega volim mršavljenje bez po muke. Nareske bez mesa probati bih također voljela kako bih mužu svom ponovno lijepa postala!
  • Default avatar -
    gonzo04
    U vrijeme "modernih" bolesti: dijabetesa, povišenih masnoća u krvi, pretilosti i kad postajemo svjesni koje opasnosti za zdravlje one predstavljaju, malo više razmišljamo o prehrani. Vegeterijanska prehrana daje nam dovoljno vitamina, minerala, proteina ako ispravno koristimo sve namirnice i bit …prikaži još!
  • Default avatar -
    VBD
    Priroda nam nesebično daje povrće, a ono, pripremljeno s maštom, daje pravu čaroliju okusa, mirisa i boja. Pravi je izbor za zdravlje i zašto ga uopće "kvariti" dodatkom mesa. A i životinje su ovako sretnije (dok ne otkriju da im …prikaži još!
  • Avatar anitami
    anitami
    Nisam vegetarijanka (još), ali mesa jedem sve manje i manje. Jednostavno mi više ne odgovara. Već dugo tražim fine zamjene za mesne paštete i salame. Već sam našla nekoliko odličnih proizvoda koji su mi savršeni obrok za doručak i večeru. …prikaži još!
  • Avatar anitami
    anitami
    Nisam vegetarijanka (još), ali mesa jedem sve manje i manje. Jednostavno mi više ne odgovara. Već dugo tražim fine zamjene za mesne paštete i salame. Već sam našla nekoliko odličnih proizvoda koji su mi savršeni obrok za doručak i večeru. …prikaži još!
  • Default avatar -
    ZAKS
    Moja popularna pjesmica koju mi vrlo često ukućani pjevaju je: "Moja Anka, moje milo, jede samo zelenilo, ništa meso, ništa riba, zelenilo samo šiba!" :) Uživam u najdivnijim i najukusnijim plodovima prirode, nastojim se svaki dan zdravo hraniti i piti …prikaži još!
  • Default avatar -
    MARADONA
    Vjerujem u zdraviji i bolji život. Nastojim živjeti u skladu sa životnom sredinom i živim bićima koja me svakodnevno okružuju. Svaki dan ulažem sve osobne napore kako bih samom sebi osigurao tjelesno i duševno zdravlje. Proizvode Vegetariana nisam dosad nikada …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.