Komentari 120

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dadoitea
    Ma nisam Vam ja neki stihoklepac, pa se neću ni sramotiti. Želim samo reći da sam se cijepila protiv gripe, moja omiljena apotekarica me jako voli, jer sam njezina stalna mušterija. Ipak stalno šmrcam, boli me grlo, sinusi i neznam …prikaži još!
  • Default avatar -
    grasevina9
    Onda kada se najmanje nadate dogodi vam se da se razbolite i vaš život promijeni se iz temelja. Odjednom upoznate sve vrste čajeva za jačenje imuniteta, vitamine, željezo protiv anemije i svašta što pomaže kod kemoterapija. Uz jako puno raznih …prikaži još!
  • Default avatar -
    samac555
    ARONIJA. Asocira me na ironiju. Da, ironija je što sam stalno bolesna i što ovaj tjedan nisam mogla otputovati suprugu u Njemačku, jer sam pet dana "kurila". Nakon brda popijenih tableta jedva se vučem po kući i razmišljam o ovoj …prikaži još!
  • Default avatar -
    sokovi
    Već preko dvije godine hranim se sirovom hranom, odnosno sokovima voća i povrća, salatama i orašastim plodovima. Sušim voće, pravim sirove kolače, čokoladu i sladoled, tako da je moja prehrana raznolika i bogata. Hraneći se tako osjetila sam mnoga poboljšanja, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lennonka
    Svuda slatkisi,svuda kolaci, a ti Ivo sedi i placi.. Svi nesto jedu,bez savesti goje, a ti Ivo cuvaj telo svoje.. U skoli,u gradu,kuda god da krenem, krem banane vidim svuda oko mene.. Prepustam se vocu,ne dam da me slome, iako …prikaži još!
  • Default avatar -
    mrvicak57
    Ovaj tjedan imala sam pet ispita. Mama me stalno zove i pita jedem li štogod. Znam da brine o mojem imunitetu, ali malo mi ide na živce. Nisma joj rekla da ne jedem sve ono povrće koje mi je poslala, …prikaži još!
  • Default avatar -
    jasnaklara
    Kad već sa 26 god prođete 7 operacija a da bi život bio donekle u normali morate piti jake opijate, tada počnete tražiti sve alternative koje bi vam barem malo pomogle da polako smanjite lijekove i oporavite svoj organizam. Izgubljeni …prikaži još!
  • Default avatar -
    AROMAJASMIN
    kumica mi je jako bolesna.oporavlja se od kemoterapije ,pa bi joj dobro došlo. Puno hvala. :)
  • Avatar Igraine
    Igraine
    Već dvije se godine borim s karcinomom na desnoj strani pluća (osjećam kako to unutra na žalost raste, prelazi na prsa itd.); osim toga imam astmu i kron. bronhitis i invalid sam 20%. Kolesterol mi je također porastao. Jesti moram …prikaži još!
  • Default avatar -
    Svijesnost
    Imam bolesnu svekrvu koja pazi nasu 1,5 godisnju djevojcicu.Izgubila je svoju kcer moja svekrva nakon teske bolesti, bolesna je i umorna ali ima veliko srce kojim pomaze nama koji cijele dane radimo za otplatiti kredit, ovo bi namjenjila njoj, najmanje toliko zasluzuje
  • Avatar mara1
    mara1
    Suho voće jako volim još samo da aroniju osvojim. Imunitet nam je jako slab pa bih to probali odmah sad.(sok od aronije i sušenu aroniju)
  • Default avatar -
    tince
    Aronija,čudesna biljka iz daleke Amerike nam je stigla i svih je odmah na noge podigla. O njoj čula sma svašta nije to bila samo moja mašta. Govore da puna je vitamina i jako zdrava zato nam je i poklanja ZdravaKrava! …prikaži još!
  • Default avatar -
    katichh
    uuu...sušenu aroniju još nisam probala,ali izgleda primamljivo....kako vidimo došlo je sibirsko vrijeme,a ja i moja obitelj već polako posustajemo u pitanju imuniteta.....ja i sestra smo već ¨upale u zamku" ,ali ostali ukućani još nisu...baš bi nam dobro došao poklon paket …prikaži još!
  • Default avatar -
    markaltesimo
    za aroniju sam čula samo u pekmezu i rakiji, ali o ljekovitim svojstvima, moram priznati, nisam puno znala! možda bi trebalo stvarno razmisliti o njoj, posebno jer trenutno vodim bitku sa velikim padom imuniteta i- uslijed toga- zdravstvenim problemima! :/
  • Default avatar -
    popsipa
    Aronija je u mome vrtu već posađena! Zaželjela sam je prošlog rođendana, dakle ćekam je već godinu dana! Nadam se da će ovog prolječa niknuti, i da će se moj trud isplatiti ! U međuvremenu mogla bi je i isprobati ! : )
  • Default avatar -
    Deleted user
    Svako jutro za doručak popijem veliku čašu izmiksanog voća, sa dodatkom 100 ml vode (radi lakšeg ispijanja). Sa ovakvim početkom dana, te kvalitetnom i zdravom ishranom vratila sam manjak energije i izgubila 4 kilograma u periodu posljednja 3 tjedna. Od …prikaži još!
  • Default avatar -
    Olena
    Želila bi osvojiti poklon paket Aronije zato što sam pročitala da je ova čarobna biljika pomaže skorom od svih bolesti, i jača imunitet. Razvjeselilo mene da i pomaže u lječenju štitnjače te regulacije hormonov. Ja imam difuznu gušu, sa čvorovima …prikaži još!
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Posadila sam dvije sadnice aronije u moj šumski vrt još prije dvije godine. Mazila sam ih i pazila pa su proljetos procvijetale. Baš sam se veselila i nikako nisam mogla dočekati prve plodove. Kad su se pojavile plave bobice nitko …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanjad25
    voljela bih probati ovo voće, trudnica sam i kao i svaka majka (dvoje klinaca), želim svojoj obitelji pružiti najbolje što je moguće za njihovo zdravlje. Kako svojoj djeci kojima je potrebna pravilna prehrana za pravilan rast i razvoj, tako i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Livergirl88
    Aronija aronija, budi moja čarolija, želim tebe moje supervoće, samo tebe moje srce hoće! Da poboljšaš imunološki sustav moj, ti kojoj se antioksidansa mnoštvo ne zna broj. Ubila me sada teška večera, treba mi nešto za bolji krvni tlak i …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.