Komentari 120

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    melitta
    Zaintrigirali ste me ovim člankom, te bih voljela saznati je li to sve što sam upravo pročitala istina. Vjerujem vam, to nije upitno, ali ipak više volim isprobati nove stvari na svojoj koži.
  • Default avatar -
    veckyb
    supervoće to je moje piće pijem sokiće i razvijam mišiće :D
  • Default avatar -
    teica89
    ...probala marmeladu koja je bila fina pa ne sumnjam da je u okusu soka još veća vrlina, a i probat sušenu aroniju moglo bi popravit moju monotoniju^_^ uglavnom voljela bi probati i druge proizvode od aronije pa ako bude sreće …prikaži još!
  • Default avatar -
    kokitiki1
    Po sastavu se čini vrlo dobar proizvod koji bi kao blagodat došao za moje srce i artritis.
  • Avatar Ivkich
    Ivkich
    Pojma nemam što je to aronija, ali voljela bih probati. Možda mi se svidi :)
  • Default avatar -
    mobica
    želim plave zuubićee :D
  • Default avatar -
    yasmine
    Obožavam bobičasto voće, ovo jop nisam probala, abaš bi htjela.
  • Default avatar -
    inxsforyou
    uvijek oduševljena plodovima prirode, osobito onima nepravedno istisnutima i koje sada ponovno polako vraćamo u našu prehranu
  • Default avatar -
    ztpromatrac
    Za čovjeka u zlatnim godinama,vršnjak Zlatnih djevojaka :),ovo bi bio super poklon!Godine polako izjele imunitet i organizmu su zaista potrebni dodatni čistaći.I to ne kao pomoćnici već polako kao gazde.Treba velika snaga da se stare žile malo pročiste,da zglobovi ne …prikaži još!
  • Avatar Josipa4
    Josipa4
    Čula sam za sok od aronije i mislila sam da ništa ne gubim ako ga ne probam,i da nema potrebe da probam ovako nešto.No sad kad vidim da mi je Zdrava Krava ovo preporučila,i još vidim koliko se ljudi za …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tajci5555
    Mislim da je ovo supervoće savršen proizvod za mene, studenta, sada u ovo vrijeme ispita. Pomoglo bi mi protiv glavobolja, imunološki zaštitilo, a pomoglo bi mi i kod teških metala jer sam student kemije :)
  • Default avatar -
    inas
    Treba mi, nalazi urina su mi koma, upravo popila hrpu antibiotika, i baš bi mi trebalo supervoće da se vratim u ravnotežu, imunitet mi je poremećen totalno :). Čak ni ne znam što je u pitanju, tako da mi supervoće …prikaži još!
  • Default avatar -
    luncika
    Za tjelesnu harmoniju, preporučam vam Aroniju. To voće slatko malo, ima djelovanje pravo. Štiti organizam kroz cijelu zimu, imunitet stvara,u super ženu me pretvara. Antioksidansi ,vitamini tu su, takvo zdravlje kao u mom snu. Vitalna sam,zdrava žena, Aronija je čarolija prava!
  • Default avatar -
    Keef
    Ovo mi se čini najboljim mogućnim poklonom u ovo vrijeme kada svima pada imunitet i svi se bore protiv nekakvih boleština. Rado bih provjerila da li je aronija zaista toliko učinkovita i naravno prevencija je pola zdravlja! :)
  • Default avatar -
    ninica8
    da sa supervoćem budem superžena :)
  • Default avatar -
    coldplay
    Aronija je biljka budućnosti. Pri tome mislim prvenstveno na zdravlje, ali i na posao budućnosti. Probala sam liker od aronije prijatelja koji je već uzgaja i, naravno, želim je probati i sušenu i kao sok.
  • Default avatar -
    smokvica
    nemam neku super rimu za otpjevati ovo super voce ali imam super nadu za dobitak super voca da i moja obitelj uziva u super zdravlju :)))
  • Default avatar -
    tihanavox
    danas sam saznala poprilično loše vijesti u vezi mojega zdravlja te sam se sva ozarila kad sam vidjela ovaj članak. mislim da bi mi u ovom trenutku aronija jako puno pomogla i bilo bi stvarno super kada bi pokušala popraviti …prikaži još!
  • Default avatar -
    rhema81
    Moj muž stalno sadi neke "zdrave biljke" u vrtu , a sad je rekao da će pokušat i aroniju posaditi. Želi jesti zdravo voće, a i ja uz njega uživam u tome, zato bi mi bilo drago da ovo dobijem …prikaži još!
  • Default avatar -
    strasilica
    volim papat bobice svih vrsta i zato ovo osvojiti moram :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.