Komentari 120

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Cupanka
    Cupanka
    Htjela bih ovo supervoče jer do sad mi ništa nije pomoglo u rješavanju zdravstvenih problema,,
  • Default avatar -
    LiskoJunior
    Ja se klanjam super voću I zato ovu nagradu hoću. Vitamina želim puna biti I zbog njih dugo, dugo živjeti. Neću da me srce pati, Želim uvijek iznova sjati. Artritis, bore ili tumori Sve me to pomalo umori. Ne želim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ina02
    Bolje sprijeciti nego lijeciti kaze izreka. Pa zato bih ja htjela sprijeciti cijeli niz bolesti i paziti na svoje tijelo, zelim izgledat mlađe sto dulje, zelim ne imat otrov u svome tijelu, zelim biti zdrava, prepuna energije i blistat :) …prikaži još!
  • Default avatar -
    tihanatosamja
    Ruže su crvene, aronija je plava, treba mi jako, da me više ne boli glava. Izuzetno jak antioksidans i drago mi je da je napokon ušao na velika vrata u Hrvatsku. Ako osvojim poklon paket, obećavam da ću uglazbiti Odu aroniji!
  • Default avatar -
    marbi
    Super voce, za dobar dan i moju ramnotezu vec sam te pojela! :))) sve naj
  • Default avatar -
    latica87
    Super voću se veselim, aroniju želim, želim, probati i novom danu se veseliti, sretna, zdrava, nasmijana uz aronija proizvode svakoga dana!
  • Default avatar -
    sanchy8
    Ostavljam i ja komentar kratki, nadam se da ću dobiti ovaj paket slatki. Sudentica sam i puno učim, štrebam ,čitam, kako nadoknaditi svu tu energiju sad se pitam. Možda baš aronijom, za koju iskreno nikad nisam čula, i osjećam se …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Cirkulacija- nula bodova, pa mi treba obnova! Hvala!
  • Default avatar -
    vboskovic
    treniram ko lud pa mi treba malo zdravih bobica :)))
  • Avatar lepid
    lepid
    Cijela moja obitelj jako voli aroniju! Kupili smo mali grmić koji nam raste u voćnjaku i svake godine ga malo po malo obrstimo, tako da nikada nema dovoljno plodova da ubacim u neki džem ili pekmez. Svi smo upoznati s …prikaži još!
  • Default avatar -
    JelkicaMarkovic
    Zašto baš ja? Taj čudesan dar prirode treba probati.Sigurno je dobro i zdravo. Hvala!
  • Default avatar -
    prag
    Želim živjeti zdravije, pokušavam u prehranu unositi što više zdrave hrane...ovo mi je potpuno nepoznato i dosada nisam konzumirala....stoga sam znatiželjna....ako mi se svidi, a uvjerena sam da hoće, toplo ću preporučiti obitelji i prijateljima!
  • Default avatar -
    ALIMDAR
    Prošle godine moj muž je kupio sadnicu aronije i posadio je na lijepo sunčano mjesto u našem malom voćnjaku. Narastao je lijepi grmić i svi smo se nadali plodovima ali od toga ništa jer je bila jako sušna godina.Nadam se …prikaži još!
  • Default avatar -
    estefanija22
    Imam problema sa cirkulacijom i anemijom i iskreno mislim da bi mi ovaj paketić zdravlja mogao malo pomoći. Pomozite mi i Vi i dajte mi aroniju.
  • Default avatar -
    Mistic
    Iskreno za aroniju prvi put čujem i to od Vas,zato veliko HVALA Zdravoj Kravi što postoji,da nas o svemu informira,savjetuje i nauči živjeti zdravo! Naravno da bih voljela probati to super voće,jer inače voće obožavam,bilo ono svježe,sušeno,pečenon u kolačima ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivces
    Probao sam sušenu aroniju i stvarno je supervoće! U kombinaciji s lješnjacima, bademima i suhim grožđem čini energetsko-vitaminsko-proteinsku bombu. Ovo je izvrsna kombinacija za podizanje energije i radne učinkovitosti u uredu. Sok nisam probao (rakiju jesam - izvrsna je), nadam …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    Mijenja se moje biće malo odlučila sam:ŽIVJET ĆU ZDRAVO! Nema više smoga cigareta, samo kisik moja je meta. Nema više ležanja po krevetu, trčim,skačem,kažem NE teretu. Manje kave,više vode, da ovaj otrov što prije ode. Zato Zdrava kravo aroniju mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    aronijaaaa - sunce moje maloooo!!!!
  • Default avatar -
    marali
    Zato što sam lijena guliti naranču i kiwi u ove hladne dane, a redovito uzimanje voća se ne bi smjelo preskakati! Voljela bih probati tu aroniju za koju nikad čula nisam, no ako ne može- ne može! :)
  • Default avatar -
    strasilica
    volim papat bobice svih vrsta i zato ovo osvojiti moram :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.