Komentari 120

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ancha2505
    ancha2505
    imam 17 godina i prije par mjeseci mi je dijagnosticirana celijakija. zbog toga sam se morala odreći većine sokova, grickalica i slično. pošto su ti proizvodi skupi, rijetko si priuštim gluten-free inačice. intenzivno se bavim sportom, svaki dan sam u …prikaži još!
  • Avatar Renifil
    Renifil
    Kako zgodno izgledaju ove bočiceee!!!!:))))Rado bih ih vidjela u ručicama mog mališana:))))Mogu zamisliti kako bude obojio svoje slatko lice:))))
  • Default avatar -
    anagar
    Biti ću iskrena, ovo supervoće bih željela osvojiti za svoga supruga... Prije 2 godine je zasadio aroniju u vrtu, ali nažalost još uvijek nema plodova. Tješi se da je prerano da bi biljka dala plod, a ja uvijek čangrizava ga …prikaži još!
  • Default avatar -
    suzika11
    Koja ironija, ovdje se dijeli aronija. Treba mi jači imunitet zato mi dajte ovaj paket!
  • Default avatar -
    Jazz1
    super voće svatko treba aroniju dar sa neba zdrava hrana put do raja dugovječnost svima znana
  • Avatar luna123
    luna123
    hm..zašto bi ja poklon super voća.. možda da mi podigne imunitet..da dobijem neke vitamine..ili možda zato što sam uz pomoć zdrave krave smršavila 25 kg..mislim da bi zbog svega toga super voće... svi zanomo da je zdrava krava super..i da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Indy2008
    Aronija raste u našem vrtu, ali tko će dočekati ljeto da ju slasno pobrstimo. Draga Zdrava Kravo molim te donesi ljeto i zdravlje u naš dom. Unaprijed zahvalni aronijaljupci!
  • Default avatar -
    doroteica
    U zadnjih dva mjeseca popila sam 4 ture antibiotika. Moj imunitet je "koma". Nisam probala ove bobice. Možda bi moje tijelo bilo zahvalno na ovim malim, čudesnim bobicama...
  • Default avatar -
    Myska
    Voljela bih osvojiti Vas poklon supervoca jer sam cvrsto odlucila paziti na svoju prehranu i uz pomoc zdrave krave mislim da i uspijevam. Inace sam slabijeg imunoloskog sustava i malo anemicna, a i tlak mi je blago povisen. Prehranu baziram …prikaži još!
  • Default avatar -
    dukoflo1
    Voljela bih osvojiti ovo supervoće, jer prije svega jako je zdravo, a pošto sam bolesna, mislim da je ovo savršeno vrijeme za popit ovakav super sokić koji čuda čini, sve u svemu, odlučila sam paziti na svoje zdravlje pa bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    svarto
    fino i zdravo treba mi tak nesto :D
  • Default avatar -
    ninica23
    Ja sam jedna studentica koja ovih dana puno provodi ležeći u krevetu s knjigama u rukama. Često me svlada umor i moje pamćenje se tokom dana sve više smanjuje, a s obzirom da sam pročitala da ova biljka poboljšava memoriju …prikaži još!
  • Default avatar -
    bramasole
    za sada nisam imala priliku probati aroniju u ovom obliku, ali redovito kupujem mlječni proizvod Lgg sa aronijom i zasladim se pekmezom od aronije,obožavam njen okus, a još k tome donosi samo dobro. inače patim od jako niskog željeza i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ludara
    Čitam o ovom supervoću, Probati ga stvarno hoću, Čudesni dar prirode se zove I omogućuje ti lijepe snove Jer bore smanjuje kao od šale Kako velike tako i male, Karcinom od njega bježi, Imunološki sustav diže i kad sniježi, Izlučuje …prikaži još!
  • Default avatar -
    dmj
    …u svit bobica me misli vode i još uvik virujen da će zahvaljujuć kravi jednog dana svi fanovi moć živit zdravi fino supervoće izgradit će raj i znaj, kad ja sve pobrstim, neće biti aronije za kraj!
  • Default avatar -
    pinokijica
    Jel zelim uciniti nesto dobro sama sebi za svoje zdravlje, jel sam se totalno zapostavila i malo malo sam bolesna.., pa ovo mi je savrsena prilika da nagradim samu sebe i da bih bila zdarva, lijepa i pametna kao zdrava krava ;)
  • Avatar manuella777
    manuella777
    A šta da vam velim super voće ja želim.. Želim biti zdrava,lijepa i fit sve to aronija može,to nije mit. Pa me neće mučit srce,ni šećer ni glava ni nuklearne katastrofe,ni gripa prava.. Zdrava krava zna što nama treba bobice …prikaži još!
  • Default avatar -
    sonyboy
    .. " da bi se dobilo 500 ml soka od aronije potrebno je izcijediti otprilike 1830 bobica " .. Za ovih 200 ml to je, dakle, reprezentativnih 732 bobice. " Preporuča se uzimanje ujutro, prije obroka 30 - 50 ml. "
  • Default avatar -
    zoha
    aronija .. male crne bobice ♪ ♫ ♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♪ ♫ za moje ♥ ♥ ♥ ♥ : )
  • Default avatar -
    ljkukucka
    Bobice ove baš su pravo čudo za moje tijelo pomalo ludo. Iako sam još jako mlada "šećer" mojim tijelom vlada. Probala bih taj čarobni napitak i pomogla sebi ostvarit boljitak. Zdravlje je najvažnija stvar u životu i zato mi na …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.