Komentari 94

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    isniks116
    kozmetiu Dr Hauschka upotrebljavam več par godina,,od kada sam čula za nju,upotrebljavanj je .Pošto uskoro imam okruglo 50 mojih ljeta koža mi se previše ljušti i suha je i njegova kozmetika mi izrazito pogoduje mojoj koži.....kako za sunčanje tako i …prikaži još!
  • Default avatar -
    AU
    Imam prilično osjetljivu koži i godinama sam isprobavala razne proizvode, ali nažalost ništa me nije u potpunosti zadovoljilo.Kada sam prije par godina čula za dr.Hauschka proizvode najprije sam isprobala hidrantnu dnevnu kremu za lice, a postepeno sam počela koristiti i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ALIMDAR
    Evo prilike da osvojim nešto što još nisam probala. Komentari su zaista pozitivni i sve curke od srca preporučuju kozmetiku Dr. Hauschka pa bi je stvarno voljela i isprobati. Imam 40 godina i sigurno bi ova blaga kozmetika bila pravi …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanja07
    ...jedni od rijetkih koji svoje proizvode testiraju na volonterima a ne na životinjama!!!i zbog toga koristim njihove proizvode jer su jako ekološki osvješteni!!!!sve pohvale za to!!!
  • Default avatar -
    gugec
    Prije svega podržavam prirodnu kozmetiku i prirodne proizvode,sad još i više s obzirom da sam trudna te želim zaštitit svoju bebu od unosa razno-raznih kemikalija. Kao i svaka žena u tridesetim godinama koža mi dobiva "smijalice" a sada(nažalost) i brojne …prikaži još!
  • Default avatar -
    Aron
    Zahvalna sam što imam mogučnost osvojiti tako vrijedan poklon,jer to za mene Dr.Hauschka uistinu je! Otkako sam počela koristiti Hauschka kozmetiku koža mi se preporodila i ima poseban sjaj koji svi primječuju. Riješila sam problem crvenih flekica,a dehidrirana koža za …prikaži još!
  • Default avatar -
    kandina
    Jednom prilikom slučajno sam postala vlasnica fenomenalnog proizvoda...ulja za tijelo od limuna i limun-trave od Dr.Hauschke. Već nakon prvog nanošenja, bila sam oduševljena. Iako je to načelno proizvod protiv celulita, ja sam odlučila namazati s njim cijelo tijelo. Prekrasno se …prikaži još!
  • Avatar traviata
    traviata
    Probala sam kod sestre olovku za oči od Dr. Hauscha i ostala sam ugodno iznenađena. Nije bilo pekanja, svbeži i suze na očima, a kako mi to obično biva od drugih kozmetičkih preparata. Od tada kupujem samo njihove olovke za …prikaži još!
  • Default avatar -
    stanli
    Liniju Dr. Hauschka znam, jedna stvar koja je karakteristicna za njihovu kozmetiku je da nemaju dnevne i nocne kreme, smatrajuci da jedan proizvod zadovoljava obje uloge i dnevne i intenzivne nocne njege. Za kremu od ruze čula sam dosta prije …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivan1961
    Sve je započelo sasvim slučajno..kada prije par godina na poklon od nećakinje dobila minijaturni Dr.Hauschka paketić sa raznoraznim mirišljavim kremicama..s obzirom na svoju osjetljivu kožu nije željela više isprobavati i tako se naša srebrna kutijica selila s jedne kupaonske police …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirela1231
    Proizvode Dr. Hauschka volim koristiti jer mi se sviđa od kojih je sastojaka napravljeno i zadovoljna sam njima
  • Default avatar -
    scalia
    Zašto Dr. Hauschka kozmetiku volim Zato jer ne postoji način da joj odolim. To je kozmetika kvalitete prave U njoj se nalaze sastojci od biljnih ulja pa sve do ljekovite trave. Proizvodi su to na bazi ljekovitog bilja i eteričnog …prikaži još!
  • Default avatar -
    SmellyMelly
    Za lijepu i njegovanu njušk(ic)u preporučujem dr. Hauschk(ic)u.
  • Default avatar -
    mhizman
    Spoj mašte, ljepote, ugode i zadovoljstva. Ma, tko ga ne bi volio? Zato obožavam Dr. Hauschka kozmetiku.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.