Komentari 94

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    vericaa
    Proizvodi Dr.Hauscke su prirodno blago... Pružaju mi svu zaštitu i njegu koja mi je potrebna
  • Default avatar -
    inas
    Volim zbog toga što super mirišu, sve prirodno...
  • Default avatar -
    maljevacdjurdja
    Počni! Započeto je pola djela....Početi ću komentar sa ovom izekom za sve one koji još nisu isprobali kozmetiku Dr.Hauschka.Uistinu jedinstveno blago iz prirode prilagođeno meni,tebi,nama!Svi vanjski i unutarnji čimbenici slabe moju kožu a ova se kozmetika bori protiv njih i …prikaži još!
  • Avatar malirat05
    malirat05
    MA DR.HAUSCHKA JE DEFINITIVNO MOJ TIP......KOZMETIKE! ;-)
  • Default avatar -
    zaza23
    ulazim u 30-te, hranim se loše, ne vježbam, katastrofčan stil života - alarmantno. time for a change :D zdrva krava je odličan portal, a čini mi se da su proizvodi dr. hauschka upravo nešto što diže raspoloženje ovakvma poput mene ;)
  • Avatar gregori
    gregori
    Volim sve prirodno pa tako i kozmetiku Dr.Hauschka
  • Default avatar -
    coldplay
    Njega kože je mnogo više od isključivo fizičkog njegovanja. Dr.Hauschka kozmetika poštuje životne sile i prirodne ritmove kože. Vjeruje se da je razumijevanje načina na koji kožu treba njegovati u istoj mjeri duhovni i naučni čin. Dr.Hauschka visokokvalitetna kozmetika s …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sandra051
    Nježna poput leptira, lagana kao pero, nezamjenjivi osjećaj mekoće.
  • Default avatar -
    djenica
    obožavam kozmetiku Dr. Hauschka jer prati ritam moje kože uvijek!!!
  • Default avatar -
    ludara
    Moja sestra, inače magistrica farmacije, je isprobala gotovo svu moguću kozmetiku ne bi li našla nešto što bi odgovaralo njenoj osjetljivoj koži. Nakon godina isprobavanja, naletila je na Dr Hauschka i sada je vjerna samo toj kozmetici. Svaki put kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    JSKALAB1
    Dugo sam se borila s problemom masne i osjetljive kože,a Dr.Hauschka kozmetika je izbalansirala potrebe moje kože na najbolji način.Ujutro i navečer,očišćeno lice poprskam Tonikom a zatim umasiram laganu kremu od ruže .I to je to. Minimalan trud za jako dobar rezultat.
  • Default avatar -
    annaaos
    Po svim komentarima i preporukama, mislim da je Dr.Hauschka kozmetika prava stvar za mene! Nadam se nekom dobitku, i da cu postati jedna od zadovoljnih zena koje koriste Dr.Hauschka kozmetiku! :)
  • Default avatar -
    Kristina2110
    Kozmetika dr. Hauschka izvrsno odgovara mojoj koži. Prirodna je i podržava svojstva kože te potiče prirodne mehanizme obnavljanja kože...u isto vrijeme ju štiti od vanjskih loših utjecaja onečišćenog zraka, vrućine, hladnoće, vjetra...veselim se ljetnom paketu :)
  • Avatar natyka
    natyka
    Na sam spomen Dr Hauschka proizvoda sve mi zamiriši i taj me miris prati kroz dan. S obzirom da imam vrlo osjetljivu kožu ( fenotip 1) sklonu alergijama, osobito na sunce, veselim se ovim prirodnim proizvodima. Ljeto je tu, još …prikaži još!
  • Avatar teaich
    teaich
    Dr.Hauschka kozmetika je, u ovom zagađenom svijetu u kojem moje lice strašno osjetljivo reagira, moj istinski prijatelj. Očisti mi kožu lica kao da sam se umila izvorskom vodom, a blistam prirodnim sjajem kao da živim u šumarku okružena samo najčišćim …prikaži još!
  • Default avatar -
    antonijaaa
    Volim Dr. Hauschku jer, za razliku od mnogih drugih, njihovi proizvodi vrijede svake kune koju plaćam. Studentica sam, imam vrlo ograničen budžet i nije mi u interesu kupovati nekvalitetne proizvode koje ću baciti ili dati nekomu drugome. Ovi su proizvodi …prikaži još!
  • Default avatar -
    isollea
    Ja moram priznati da nikad nisam koristila njihovu kozmetiku. Nadam se da će me možda razveseliti ovaj poklon paket, pa ću možda i ja postati redoviti potrošač.. Vidim da su svi oduševljeni njihovim proizvodima, pa pretpostavljam da ni ja neću biti izuzetak :)
  • Default avatar -
    encica
    Lijepi pozdrav svima, zaista bih voljela osvojiti ovaj poklon paket.Imam osjetljivu kožu i na kozmetičke proizvode koje imaju određene kemijske dodatke ona vrlo burno reagira stoga vec godinama na preporuku doktorice koristim samo kozmetiku s prirodnim sastojcima.Pošto je ovo vrijeme …prikaži još!
  • Default avatar -
    lolica00
    Blago onom tko je ima, da je i meni i ja bi bila prava riba.Lako je našoj Jaci mazati se kremama Dr.Hauschka, jer što poželi to i ima :( Poklonila ona Sanaderu tonik poslije sunčanja, ali njemu ove godine nema …prikaži još!
  • Default avatar -
    dmj
    Tko? Onaj čangrizavi lik iz tv serije? Nisam se dugo mogao sprdati, Dr. Hauschka je ubrzo postalo samosvojno ime, nije mi dopuštala da ga zaboravim. Uzdasi u trgovinama koje drže te proizvode: „Kako bih ja ovo voljela.“ I moji proškrgutani …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.