Komentari 94

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dada54
    Ja sam priroda.Zar je čudno da mi preparati Dr.Hausschke tako savršeno odgovaraju?
  • Default avatar -
    ivankasab
    Obožavam Dr.Hauschka kozmetiku jer je se radi o visokokvalitetnoj i prirodnoj kozmetici i moje tijelo u njoj jednostavno uživa
  • Avatar Little_Lady
    Little_Lady
    Obožavam kozmetičke proizvode na prirodnoj bazi, jer najbolje što moja koža može dobiti je iz prirode. Osobito cijenim proizvode Dr.Hauschka je osim što su prirodni i kvalitetni, nalaze se i na bijeloj listi, odnosno, nisu testirani ne životinjama što mi …prikaži još!
  • Avatar Josipa4
    Josipa4
    Ja imam jednu tajnu kako sam počela koristiti ovu kozmetiku,mislim da će Vas zanimati: Jednom davno šetala sam se nekom šumom. Išla sam popraviti šminku svojom jeftinom kozmetikom kad ono odjednom iza grmića izleti Chuck Norris i iz svoje torbe …prikaži još!
  • Default avatar -
    agiiiii
    Nisam do sad imala dr hauscka kozmetiku, no imala sam jedan tester neke kreme i apsolutno me oduševila.Imam mješovitu i osjetljivu kožu te je ova kozmetika sigurno melem za moj kožu
  • Default avatar -
    curly5
    Koristim kremu za čišćenje Dr.Hauschka i odlična je. Lice mi nije osobito sklono prištićima, ali volim osjećaj kože koja diše. Nanosim je na lice dva puta dnevno. Kremu preporučujem svakome, tko želi imati čisto lice i ujedno se osjećati u …prikaži još!
  • Default avatar -
    toncica21
    Ne može se pogriješiti sa ničim što nam daje majka priroda.Svjedoci smo da kemiju pobjeđuju biljke koje su nekad davno koristile naše prabake i bake u svojoj kozmetici,ali zato danas imamo proizvode dr. Hauschke koji sadrže sve blagodati Zemlje upakirane …prikaži još!
  • Avatar anasplit
    anasplit
    Sinonim za prirodnu i zdravu njegu kože je definitivno Dr. Hauschka. Njihova noćna krema me oduševila, koža mi je regenerirana, glatka i ne ostavlja masni sjaj. Za ovu kozmetiku sam se odlučila zbog toga što njihova kvaliteta nije upitna, u …prikaži još!
  • Default avatar -
    neda111
    Proizvodi Dr. Hauschka daju ugodu, lakoću, sjaj i ravnotežu mojoj zreloj koži na pragu 50-ih!!!
  • Avatar kosee
    kosee
    Zato jer volim imati svog vlastitog doktora da brine o mojoj ljepoti i zdravlju moje kože :) Nitko me ne mazi i pazi kao Dr. Hauschka :D
  • Default avatar -
    subota
    volim Dr.Hauschku jer mi je pomogla kada sam imala problema s kožom i od tad ju koristim svakodnevno! volim sve proizvode ali nisam imala priliku probati losion poslije sunčanja, masku te tonik za noge stoga se veselim tome ^^. ulijepšajte …prikaži još!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Imam problematičnu kožu i mučim se s odabirom kreme koja će mi ukloniti sve moje probleme ali zato moja ujna zna svoga favorita-Dr.Hauschka kozmetika!Najviše ju hvali jer se radi o prirodnoj kozmetici koja radi čuda!
  • Default avatar -
    angel_wing
    Jednostavno obozavam prirodnu kozmetiku zbog teksture i predivnog mirisa! Moja koza kao da govori "hvala" kad je njegujem Dr.Hauschka proizvodima. Cijeli dan sam u uredu, klima, nedostatak zraka, sve to ostavlja trag. Uspjesno rjesenje nasla sam u Dr.Hauschka kremicama. Ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    dmijakovac
    Volim ga zato sto je najbolji prijatelj moje koze i u 50.-im podmladuje,moju tanku suhu kozu,sa slascu mirisnog voca,na licu osijetim cvijetna polja,a ulje limuna me osvjezava i nudi svijezinu u ove vruce dane.Buba
  • Default avatar -
    sanchy8
    Koristim tu kozmetiku koju mi je preporučila doktorica i moja dobra prijateljica jer zaista imam puno problema s kožom ljeti, počinje se guliti i ljuštiti, i to jako utjeće na moje samopouzdanje.. Često nisam htjela uopće izlaziti van, zbog toga …prikaži još!
  • Default avatar -
    ekojesen
    vrijeme je da se vratimo prirodi
  • Default avatar -
    Ljiljana35
    Dr. Hauschka kozmetiku koristim iz ovih razloga- prirodna je, podržava prirodne funkcije koze, dugo traje jer nakon stalnog koristenja koža profunkcionira i treba manje proizvoda (provjereno). Smatram da i odabirom kozmetike podupirem ideje i načela ljudi koji su svojim trudom …prikaži još!
  • Default avatar -
    VEKI35
    Kozmetiku Dr.Hauschka sam počela koristiti nedavno i vrlo sam zadovoljna rezultatima. Vjerujem da bi me zadovoljili i ovi proizvodi koje darujete, pa ako sam ja ta koju ćete odabrati hvala Vam. Bok
  • Default avatar -
    kitinita
    Nisam nkad imala priliku koristiti Dr. Hauschka preparate. Voljela bih i ja imati svojeg doktora u kući :)
  • Default avatar -
    LJUPK
    Vratila sam se s godišnjeg odmora i baš bi mi trebao komplet jedne takve kvalitetne kozmetike kao što je Vaša te se iskreno nadam da ću je i osvojiti i isprobati !
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.