Komentari 94

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    LadyD
    Treba li išta više reći od ovoga :Madonna koristi isključivo preparate Dr.Hauschka - reklamira ih na ''sva usta''tako sam i saznala za njih.E, sad samo još i da ih probam...možda mi vrate 10-ak godina ,njoj jesu !
  • Avatar foxxyy48
    foxxyy48
    Imam veoma osjetljivu kožu i sklonu alergijama. Dr. Hauschka kozmetika i proizvodi su ono čemu težimo svi - korištenju proizvoda iz prirode..bez kemije, bez nuspojava, bez straha. Tko ne voli sva blaga prirode imati na svojoj koži, neka se javi …prikaži još!
  • Default avatar -
    mendja
    dr Hauschka rules!! curke, jedna od rijetkih prirodnih kozmetika, mislim da u dm-u i ostalim drogerijama i jedina uz apsolutno prihvatljive cijene...preporučujem svima :)
  • Avatar ZVIMBL
    ZVIMBL
    Priroda voli nas, Dr.Hauschka voli prirodno, a ja volim prirodne proizvode Dr.Hauschka... :D ..<3..<3..
  • Default avatar -
    Monikak
    Prije nekoliko godina prvo sam probala kremu od dunje ,zatim hidratantnu kremu.....i tako je sve počelo.Ovo ljeto tražila sam kemu za sunčanje i više je ne proizvode...šmrc.Prvo me je Hauschki privukla "etiketa" prirodna kozmetika, onda specifičan miris po bilju.....a presuda …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ivana3
    Imam osjetljivu kožu, sklonu alergijama i stalnom "ničim izazvanom svrbežu". Pronašla sam lijek u prirodnoj i kvalitetnoj kozmetici Dr. Hauschka i ne namjeravam ju mijenjati :) Ovo ljeto sam počela otkrivati i njihovu dekorativnu kozmetiku s kojom sam također oduševljena. …prikaži još!
  • Default avatar -
    pinokijica
    volim kozmetiku Dr Hauschka jel ona voli moju kozu, i moja koza voli nju tako da je tu ljubav obostrana, i hvale vrijedna! i nadam se da ce dugo potrajati do moje duboke starosti sa smiljem, andelikom, maslinom, jabukom... da …prikaži još!
  • Default avatar -
    branka_vk
    Kozmetiku Dr Hauschka obožavam. Prirodna kozmetika pozitivno djeluje na ljudsku kožu, razvija prirodni metabolički proces čime se bolje i brže koža samoobnavlja. Prirodnu kozmetiku možemo koristiti godinama i uvijek će imati isto djelovanje na našu kožu.
  • Default avatar -
    maja76
    Ne znam zašto, ali naziv Dr.Hauschka me je podsjetio na "Sex i grad" i Carrie Bradshow..i tako sam probala proizvode, sve što ima smilje ili lavandu privuče moju pažnju, ali ovaj put.....oduševljena sam kvalitetom. Svaka čast!
  • Default avatar -
    noari
    ZATO JER JE TOLIKO DOBRA DA MI NITI JEDNA DRUGA KOZMETIKA NIJE POTREBNA, NITI JU ŽELIM! Koristim ju već dugo i još dugo će me pratiti na mom životnom putovanju. Uistinu je odličan suputnik :)
  • Default avatar -
    Trixie
    Obožavam ga zato jer ću osvojiti poklon paket i postat će mi najbolji prijatelj od kad vidim svoje ime među dobitnicima! :)) Nisam imala prilike koristiti tu kozmetiku, ali nešto mi govori da ćemo se ipak sresti i dugo družiti!
  • Default avatar -
    micuga
    Dr Hauschka proizvodi prijatelj su mojoj koži i prijatelj svim članovima moje obitelji. Prijatelje se voli i cijeni njihovu ljubav i brigu prema nama, zar ne?
  • Default avatar -
    cvijet
    Obžavam proizvode Dr Hauschka jer jedino oni odgovaraju mojoj izuzetno osjetljivoj koži. Izuzetno mi je važno što su potpuno prirodni i nisu testirani na životinjama. Dr Hauschka poklon paket bio bi mi najdraži poklon za moj nadolazeći 38-i rođendan (18. …prikaži još!
  • Default avatar -
    MASHKA
    nikada nisam bila u mogućnosti da sebi priuštim Dr.Hauschka kozmetiku a o njoj sam čula sve najbolje! zaista bi bila srećna da mogu da je probam...
  • Avatar lila17
    lila17
    Volim dr. hauschka kozmetiku jer je prirodna, i takva vrsta kozmetike me oduševljava, volim ju samo gledati u dućanu, a kamoli mazati se. Cijenim prirodna ulja, prirodan pristup, prirodne sastojka, mirise, jednostavno obožavama eterična ulja kojih ovdje ima naprete, cijela …prikaži još!
  • Avatar Renifil
    Renifil
    Volim prirodu,znaci volim Dr.Hauschka:)Koristila sam kremu od ruze za osjetljivu kozu i bila mi prilicno masna ali zato dobra zimi, ljeti je previse. Tonik nisam koristila ali mlijeko za ciscenje mi je bilo skroz OK - stovise, jedno od rijetkih …prikaži još!
  • Default avatar -
    Shema
    Nisam baš imala puno iskustva sa proizvodima dr. Hauschka, ali ono što sam isprobala pokazalo se odličnim. Dnevni balzam za područje oko očiju i balzam od ružmarina za stopala ugodno su me iznenadili svojim mirisom, teksturom a posebno učinkom na …prikaži još!
  • Default avatar -
    Malal
    Pravo iz priode,,,,zaista voljela bih isprobati!!!
  • Default avatar -
    malazana
    Iprobala sam puno preparata raznih proizvođača u nadi da ću pronaći proizvode koji će ispuniti moja oćekivanja u smislu odgovarajuće njege i zaštite moje izrazito suhe kože sklone iritacijama, no bez pozitivnih rezultata. Na preporuku dermatologa počela sam koristiti Dr.Hauschka …prikaži još!
  • Default avatar -
    LJUPK
    Vratila sam se s godišnjeg odmora i baš bi mi trebao komplet jedne takve kvalitetne kozmetike kao što je Vaša te se iskreno nadam da ću je i osvojiti i isprobati !
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.