Komentari 95

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    animator
    Počela sam koristiti šampon i ulje prije nekoliko godina za svoje bebe. Probala sam i ja, svidjelo se meni, ali i mom suprugu pogotovo ulje na mokru kožu poslije kupanja. Savršeno
  • Default avatar -
    LinaKarolina
    Prvi put sam ga počela koristiti prije 13 godina za svoje djete, a kasnije i za sebe i od tada ga redovito koristim.Ulje od aloe vere je moje najdraže i koristim ga svakodnevno za moju kožu koja je izrazito suha.
  • Default avatar -
    majamajchy
    Prvi put sam se s njim susrela još kao klinka kad smo ga počeli intenzivno koristiti tijekom ljetnih dana. Presavršeno je ulje, pogotovo za osjetljivu i suhu kožu. Obožavam ga koristiti jer mi nijedan losion nije dovoljno hidratantan i mastan …prikaži još!
  • Default avatar -
    kikolina
    Prvi susret sa Johnson's-om :) je bio kad sam završila tečaj masaže. Koristim ga i dan danas na svojim pacijentima :). Ne izaziva nikakvu alergijsku reakciju i rijetko se nakon masaže netko ide tuširati, budući da ulje fino miriši,dakle uz …prikaži još!
  • Avatar Lutkica2
    Lutkica2
    Bilo je to davno dok sam počela čuvati od susjede malu curicu i zaista se uvjerila koliko je dobar i nježan proizvod a uskoro ću ga i ja početi više koristiti jer sam trudna sa blizancima :)
  • Default avatar -
    MIMA78
    Johnson's je ono što meni treba, Vjerujte ljudi, sretna sam zbog njega do neba! On mojem tijelu daje sjajnu stvar, Glatku i nježnu kožu jer to je pravi dar! Dobila sam ga od mame za rođendan svoj, Bočicu vrijednu više …prikaži još!
  • Default avatar -
    licanka26
    Reći ću vam jednu tajnu zašto blistam i odišem zdravlju, zašto mi je kosa mirisna i sjajna! e, tu leži jedna mala, ali slatka tajna.Johnson's baby me prati na svakom mom malom koraku... Koristim ga od malih nogu, stvarno je …prikaži još!
  • Default avatar -
    malakrava94
    Johsons baby ulje je ulje koje mojoj kozi daje sjaj,ljepotu i mekocu...vrlo je jednostavan za uklanjanje sminke,za bilo sto..nakon tusiranja se sa tim uljem osjecam ljepsom,njegovanijom i ciscom...moji necak i necakinja korist isto to,ulje a posto su jos bebe i …prikaži još!
  • Avatar kisica
    kisica
    Kada sam bila na sami korak da postanem majka, u mojoj glavi vrtilo se mnogo pitanja. Koja je kozmetika najbolja za moju bebu,što kupiti, i onda je nekako izbor pao na Johnsons kozmetiku. No prve dane moja bebica nije trebala …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivamia
    Joj eto napisala sam cijelu diskusiju o Johnsons proizvodima zasto mi odgovaraju, i posto sam plavusa, umjesto "posalji" stisnula sam pogresno dugme i sve je nestalo :-) i zato ukratko, Johnsons proizvodi su nam no1, i meni i mojoj bebi, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lupko
    Ulje je savrseno,a iako imam 30 godina Koristim sampon za kosu:))bez suza:)).U druzenju sa Vasim proizvodima uziva i moj klinjo pogotovo Kad mi u posjed dodje ulje s kojim je uvjeren da treba namazati sve povrsine u nasem stanu.Inace nema …prikaži još!
  • Avatar seana
    seana
    Za moju kožu na licu koja je osletljiva zbog poslijedica teže opekotine kao i koža cijelog tijela Johnson's proizvodi su izuzetno dobri jer mi ne izazivaju iritaciju ,i jedino sa njima u torbi mogu na plažu...hvala bogu pa postoje.
  • Avatar wicked007
    wicked007
    Moji prvi "veliki" susret s Jonhsonsom bio je kad sam imala negdje 13 godina. U jednom casopisu procitala sam da muskarci vole miris baby ulja na zenskom tijelu. Jako mi se svidao jedan momak i odlucila sam iskusati taktiku. Rashod …prikaži još!
  • Default avatar -
    tince
    O Johnson's baby ulju čula sam svašta, nije to bila samo moja mašta. Čula sam da nježno je i za kožu blago, i zato je pravo kozmetičko blago! Pomaže mi da lako uklonim make-up, a kad kasno dođem kući - …prikaži još!
  • Default avatar -
    packa
    Baš je na jednom forumu bilo pitanje koji mi je najdraži proizvod za ljeto, a ja sam odgovorila da je to Jonhsons baby ulje! Nakon mora, soli, sunca nema ni boljeg nego svoje tijelo namazati baby uljem :) Koža meka, …prikaži još!
  • Default avatar -
    bobi03
    Obozavam Johnson's proizvode - zimi jer stiti moju kozu od dehidriranja i zatezanja uslijed hladnoca i suhog zraka u stanu, a ljeti jer djeluju blagotvorno na kozu i kosu umornu od sunca, morske vode... Baby ulje nije samo za bebe …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sejla7
    Prvi susret dobro pamtim...ja kao dijete se nikad nisam srela sa Johnson proizvodima,mama ih nije uzimala,kupala nas je obicninim samponima,nazalost.A ja kada sam rodila svoju princezu prvi poklon od mene joj je bio set Johnson kozmetike.I jednom prilikom dok sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    gita50
    Prvog susreta se više ni ne sjećam. Koristim već jaaaaako dugo i svakodnevno je prisutan u mom životu. Prvo sam ga počela koristiti zbog izrazito suhe kože. Volim ga nanjeti nakon kupanja. Do jutra je moja koža poput bebine. Prije …prikaži još!
  • Default avatar -
    DanielaM
    Davno smo se sreli , johnson i ja i to točno 13,30 god prije . Tada se moj sin rodijo. Nisam mogla vjerovati kako je nježan a istodobno jak protiv nečistoće . A danas ga ja koristim za svoju kožu …prikaži još!
  • Default avatar -
    nadicak
    Najbolji proizvodi za njegu kože ikad! U mojoj obitelji ju koriste sve generacije žena i možda se baš zato svi uvijek dive kako lijepu i glatku kožu imamo ;)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.