Komentari 59

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Tenush
    Kad bih imala novaca za sokovnik onda bi se detoksirala sa divnim sokovima od cikle i mrkve i naranče i grejpa, kupusa i zelenjave na koje pasem oči na dolcu svaki dan, i ubirem novčićima. Da živim na selu skupljala …prikaži još!
  • Default avatar -
    tajabs
    Moj recept za detoksikaciju je zapravo moj stil života, nešto što za sebe i svoje zdravlje činim svaki dan, i to ovako: - svako jutro, odmah nakon ustajanja, popijem čašu tople vode u koju dodam sok od pola limuna, - …prikaži još!
  • Default avatar -
    subota
    uh, ne znam što napisati da bi se moj komentar izdvojio od ostalih..zapravo, ne znam što da napišem da vam dočaram how badly zelim sokovnik (ili sjeckalicu). boutenko je na polici..samo mi još fali sokovnik. makrobiotičar/vegetarijanac sam tako da su …prikaži još!
  • Default avatar -
    zoha
    DNEVNI MENI ZA DETOKSIKACIJU: ZAJUTRAK: - Jedna šalica zobenih pahuljica sa žlicom lanenog sjemena - 2 dl obranog mlijeka ili jogurta - zeleni čaj - kruška DORUČAK: - Grejp RUČAK: - Juha od povrća ( mrkva, grašak, krumpir, luk, režanj …prikaži još!
  • Default avatar -
    zana_k
    Moj savjet za čišćenje organizma je definitivno juha od kupusa. 1/4 glavice kupusa nasjeckati na kockice 1 nasjeckana rajčica 1 paprika 1 crveni luk šakicu smjese za juhu (povrće) 1 mrkva peršin, korijen celera po želji začiniti sa soli, paprom...sastojke …prikaži još!
  • Avatar antonela_bo
    antonela_bo
    Za proljetnu detoksikaciju voljela bih praviti sok od mrkve, jabuke, naranče, cikle i grejpa :) ...da imam sokovnik, naravno! A da imam sjeckalicu, za proljetnu detoksikaciju bi smiksala što više ukusnog povrća u gusto i uz to bi napravila napitak …prikaži još!
  • Default avatar -
    davory
    Kremasta juha od muškatne bundeve Sastojci: - 1 i pol šalica muškatne bundeve, oguljene i narezane na kockice - 2 narezane stabljike celera - 1 žlica crvenog ili slatkog luka, narezanog na kockice - pola šalice žutih tikvicaa, narezanih na …prikaži još!
  • Default avatar -
    aradicev
    Jednostavni recepti su često i najbolji . Najčešće nakon blagdana i dosta prejedanja , moj savjet je prvo , da se prijeđe na lakšu prehranu puno povrća,voća,vode ,čaja. Domaći recept kod nas u slavoniji je definitivno ŽGANCI koje skuhamo u …prikaži još!
  • Avatar mala16
    mala16
    svako jutro 1 limun iscjedit i popit u što više toplijoj vodi! zakon!
  • Avatar tina1308
    tina1308
    Mnogo je zdravih i dobrih recepata sa raznim voćem i povrćem koje nam daje Majka Priroda. Svatko osobno će izabrati one sastojke koje nam najbolje odgovaraju i ovisno o kojem se godišnjem doba radi, no meni dva osobno najdraža - …prikaži još!
  • Default avatar -
    blackstar
    Đumbir je fantastičan za čišćenje organizma.Vraća vitalnost i što je jako važno može odagnati proljetni umor.Zato ja na proljeće pravim čaj od đumbira i to na slijedeći način: Naribajte đumbir i zalijte s vodom te kuhajte 15 minuta u nepoklopljeno.Umiješajte …prikaži još!
  • Default avatar -
    dandyc
    Moja baka bi rekla kruha i vode tjedan dana ali nažalost to bi možda očistilo organizam ali bi vjerojatno i oslabilo jel to nije dovoljno. Mislim da je najbolje voće u svim oblicima i jutro početi sa čašom mlake vode …prikaži još!
  • Default avatar -
    djurdjicavk
    Svatko ima svoj način čišćenja organizma ali najbitnije od svega da se on pošteno odradi tjedan ili ako preko vikenda ali se treba pridržavati plana čišćenja. Zahvaljujući googl-u pronašla sam nekoliko stranica sa receptima koji su odobreni od zdravstvenih djelatnika. …prikaži još!
  • Default avatar -
    danchie
    Ima toliko dobrih recepata za detox organizma ali na žalost u današnje vrijeme kada pazimo na svaku kunu neke od ponuđenih recepata odnosno namirnice u njima nisu nam dostupni ili su neke druge stvari bitnije za kupnju. Meni najbolji recept …prikaži još!
  • Avatar balalayka
    balalayka
    Najbolja detoksikacija organizma počinje proljetnim čišćenjem prostora u kojem boravimo, emocija koje nas opterećuju i naravno, korisnim fizičkim aktivnostima kao što je proljetna sadnja vlastitog povrtnjaka:) Što se tiče hrane, ja se držim starog, narodnog, od moje bake usvojenog protokola: …prikaži još!
  • Default avatar -
    vaga10
    Moja proljetna detoksikacija započinje prvenstveno šetnjama po prirodi i ubiranjem samoniklih biljaka (maslačak, šparoge, koprive, divlji luk, bazga). Uglavnom - vikend – berba zadovoljava tjedne potrebe. Nakon takvih šetnji krv počinje laganije kolati žilama. Stres života u gradu bar se …prikaži još!
  • Avatar zelenooka_22
    zelenooka_22
    Fitness salata Sastojci: 500 g brokule, 200 g karfiola, 2 crvene paprike, 300 g mrkve, 100 g crnih maslina, 1 žlica balzamičnog octa, 2 žlice maslinovog ulja, 1 žlica soka od limuna, sol Priprema: Mrkvu očistite, operite i narežite na …prikaži još!
  • Avatar zelenooka_22
    zelenooka_22
    Prije tretmana čišćenja trebali bi smanjiti unose krute hrane kako bi se naš probavni sustav rasteretio. Za doručak možemo konzumirati ugljikohidrate, voće i mahunarke, tijekom poslijepodneva i večeri proteinsku hranu, a povrće možemo jesti tijekom cijelog dana. Treba izbjegavati dodatno …prikaži još!
  • Default avatar -
    malo
    Zar stvarno?! To sam ja osvojila nagradu ?! :))
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.