Komentari 59

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    coldplay
    Moj najdraži recept ( ili bolje rečeno recepti ) temelje se na .. sumporu !! : ) Sumpor je, naime, vrlo važan u procesu čišćenja i detoksikacije, zato prednost dajem hrani bogatoj njime: brokoli i karfiolu, zelenom kupusu, crvenom kupusu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    renchy81
    Kako dom u kojem živimo sa prvim zrakama sunca treba proljetno čišćenje tako i naše tijelo treba jednu pravu detoksikaciju. Često spajam ugodno s korisnim pa tako odlazak u prirodu i šumu iskoristim za branje medvjeđeg luka. Vjerujem da mnogi …prikaži još!
  • Default avatar -
    malo
    MOJ "JEDAN DAN PROLJETNOG ČIŠĆENJA" Kad ustanem popijem čašu tople vode u koju sam ocijedila pola limuna. Za doručak napravim frape od bobičastog voća i rižinog mlijeka. Za užinu popijem sok od mrkve i cikle, pojedem slatu napravljenu od sirovog …prikaži još!
  • Default avatar -
    palenta
    Pošto imam problema sa želucem jedino čišćenje koje podnosim su alge u kapsulama. Svaki dan prije obroka tj. ručka popijem 1/2 sata prije jela 2 kapsule algi sa vodom ili čajem. Kasnije tjekom dana pijem sok od ananasa ili pojedem …prikaži još!
  • Default avatar -
    jasmina297
    Poznata je činjenica da se sve više i više u hranu koju svakodnevno konzumiramo,stavljaju različiti konzervansi i aditivi.Ti dodaci nam omogučuju da se hrana ne kvari,da je finija i da ljepše izgleda.Sa dugotrajnom konzumacijom takvih proizvoda dolazi do pada imuniteta,raznih …prikaži još!
  • Default avatar -
    malocrnozlato
    unosim što više tekućine (čiste vode, sokova, biljnih čajeva ponajviše limun ili grejp s vodom) izbjegavam kavu, alkohol, čokoladu... jedem što više povrća i voća izbjegavam rafinirana ulja, bijeli šećer, glatko brašno, tjesteninu, rižu, krumpire, soju, margarin i sl.ugl izdržim …prikaži još!
  • Avatar Renifil
    Renifil
    Svoju detoksikaciju koristim već neko vrijeme i nazivam je detoksikacija snova.Koristim 2 jabuke zlatni delišes,1 kriška limuna s korom,1 kriška svježeg krastavca,1 stabljika celera,1 komadić svježeg đumbir i led.Jabuka i krastavac imaju čudesan učinak na pročišćavanje organizma, pospješuju hidrataciju organizma …prikaži još!
  • Avatar desertrose238
    desertrose238
    Za jutarnje čišćenje pola litre vode s jednim limunom i prstohvatom kajenskog papra. Sat-dva nakon toga ide cijeđenje sokića (trenutno ribanjem jer su mi i sokovnik i blender riknuli prošli tjedan, ali ne dam se ja :)) mrkva, cikla, jabuka, …prikaži još!
  • Default avatar -
    dandy
    Davno sam otkrila ovaj recept na netu i držim se njega za čiščenje mog organizma: 3 dcl soka od mrkve 1 i po dcl soka od krastavaca 1 i po dcl soka od rajcice 50 grama soka od kopra sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    labica
    U jutro čaša mlake vode sa par kapi limuna. Nakon toga, ovisno o dobu dana i godišnjem dobu bude voće. U jutarnjim satima to je: jabuka, kruška, banana, citrusi, kupine i maline koje obožavam- još malo pa će u vrtu …prikaži još!
  • Default avatar -
    vrijedna
    Tri puta u tjednu napravim sviježi sok od:jabuke,crvenog grejpa,1/2 stabljike celera,komadića đumbira,1/2 režnja češnjaka i ananasa.U sok dodam žličicu javorovog sirupa. Općenito bez obzira na godišnje za sebe i obitelj koristim kiseli kupus,artičoke(kada god su dostupne) cjelovite žitarice,integralnu tjesteninu,mahurarke od …prikaži još!
  • Avatar fawlty
    fawlty
    Nije onaj Lorca bezveze rekao ''zeleno, volim te zeleno''! :) Ovog sam proljeća najveće zadovoljstvo pronašla u zelenim i ostalim pigmentiranim namirnicama pa ću biti slobodna navesti četiri vrlo jednostavne i brze stvari: juhicu, napitak, zalogajčić i desert. ---Juha od …prikaži još!
  • Default avatar -
    MARADONA
    evo i mojih nekoliko recepata za detoksikaciju: svako jutro na tašte popijem čašu vode pomiješanu sa žlicom meda i 2 žlice jabučnog octa. A popodne zgnječim bijeli luk i pomiješam ga sa vinom ili sokom crnog luka i to popijem... …prikaži još!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Moj najdraži recept za detoksikaciju je vrlo jednostavan i vrlo djelotvoran:svježe pripremljen sok od grejpa, ananasa, limuna ili naranče!
  • Default avatar -
    mhizman
    "PROLJETNI DETOX NAPITAK IZ SNOVA" Za mene -detoksikacija je prvi korak prema boljem i zdravijem životu, a nakon nje tijelo nam neizmjerno zahvaljuje. Tijelo je hram naše duše i signale koje nam ono šalje (nakon pokoje čašice više i fine …prikaži još!
  • Default avatar -
    dana1012
    Za proljetno čišćenje organizma, ali i nakon blagdanskog pretjerivanja u jelu ili kad god poželite nešto učiniti za sebe isprobajte ovaj recept:Za ovaj recept priprema sastojaka traje samo deset minuta, a kuhanje pola sata. Doista malo vremena za ukusan obrok …prikaži još!
  • Default avatar -
    sonyboy
    Koristim tzv. "kalijev pročistač": 230 g mrkve, svježe bijele repe i celera s lišćem i 100 g zelja. Sve se to izriba i nasjecka, stavi u 2 l vode i kuha 10 - ak minuta. Poslije se procijedi i pije …prikaži još!
  • Default avatar -
    snje28
    Moj recept za proljetno čišćenje organizma zove se Gladne oči,a priprema se ovako: na tržnici kupim ono voće i povrće koje me taj dan najviše privuče svojim izgledom i bojom donesem ga doma,operem,usitnim,propustim kroz sokovnik i svježe ispijem! Često tokom …prikaži još!
  • Default avatar -
    jasje
    Moj idealni i vrlo jednostavan recept za čišćenje organizma je jabuka + mrkva + naranča + listić peršina.
  • Default avatar -
    meshtar
    Sok od 12 limuna pomiješam sa 200 g sitno naribanog bijelog lika. Dobivena smjesa stavi se u staklenku, zatvori gazom i, blago pokloljena tanjurićem koji se stavlja preko gaze, stoji 3 dana. Uzima se jedna čajna žlica napitka razrijeđena u …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.