Komentari 71

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kisica
    kisica
    Ja volim surfati, kako po netu, tako i po terasi kafića u kojem radu. Uz pravog surfera ide i prava surferska oprema. Doma je to laptop i miš, a na poslu extra nekvalitetne i neudobne cipele :) E pa zato …prikaži još!
  • Default avatar -
    lukarlo
    Kad već ne izgledam kao Halle Berry, poklonite mi jedne Sanukice da barem imamo iste surferice ;-)
  • Default avatar -
    pinkwink
    Dok hodam, želim misliti da hodam po oblacima. Zato mi trebaju cipele Sanuk :) Da letim, a ipak hodam!
  • Avatar bug88
    bug88
    Cipele su divne, bas moj djir... u par sekundi sam smislila barem deset kombinacija s njima :))) zelim ih silno <3
  • Default avatar -
    glava
    ležati na plaži za mene ravno je gnjavaži puno mi je bolje kad se naglavačke bacim u more uz salto ili dva i poglede sam zaradio frend mi baca dasku i već sam val zajahao ups...val me poklopio i upropastio …prikaži još!
  • Default avatar -
    zeljka45
    zelim noveee sanukice...ove sam poderala,jer cijelo ljeto nisam nista drugo obuvala...please...
  • Default avatar -
    dadoitea
    Dragi moji, ja jako želim ove cipele. Zašto?. Priznajem da sam kao mimozica, stalno sam kilava i kukam. Pošto imam 70 godina svjesna sam da je to "zub vrremena", ali mislim da sam malo dosadila djeci s tim svojim kukanjima. …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Ja sam veliki zaljubljenik u crocsice, a koliko vidim da ove sanukice idu uz bok crocsicama, ja sam si ih jako poželjela. Imam veliki problem, a to su vene i mislim da bi mi ove cipele pomogle kod moje svakodne …prikaži još!
  • Default avatar -
    trnje
    znam da Brad Pitt ne bi izabrao kajgod za nošenje već samo najbolje pa bi eto i ja da ih imam :)
  • Avatar mmiss
    mmiss
    Životna želja mi je postati slavna surferica i osvajati najviše valove.. S ovim šuzicama bih bila mali korak bliže svojim snovima.. Pozdrav Kravice :)
  • Default avatar -
    natasa85
    "Kupi ove cipele." "Ma neću, ne sviđaju mi se, uostalom nećeš ih ti ni nositi ni platiti..." Stalna prepirka, hoću modernog dragog, obući i obuti kako treba. A on uvijek gleda neke žnj cipele koje ne bi obuo ni moj …prikaži još!
  • Default avatar -
    pakelja
    Bila jednom jedna djevojka koje su jako boljele nogezato sto je puno radila,jednoga dana setala je livadom i upoznala Zdravu Kravu. Ispricala je Zdravoj kravi svoju pricu o bolnim nogama ,a Zdrava Krava joj je odmah za poklon dala cipele …prikaži još!
  • Default avatar -
    grasevina9
    Draga Zdrava kravice, Pokloni mi ove krasne cipelice za moju ženicu, kako mi ne bi svaki dan kukala kako je bole noge, a trebaju joj nove tenisice, jer su ove već stare i nikakve, a ona baš nema novaca... A …prikaži još!
  • Default avatar -
    samac555
    Nakon tri operacije vena, puno pokušaja da si pomognem obućom, mene i dalje bole noge. Možda bi mi ove cipele barem malo olakšale rad u vrtiću gdje sam stalno u pokretu?
  • Default avatar -
    bumbaloo
    Zainteresirali ste me pricom o Sanuk cipelama pa sam pogledao kakvi su modeli i najvise mi se svidio Sanuk Donny crne boje. Ove cipele su novost za mene, nisam ih jos nigdje susreo, ali vjerujem da se kod nas dobro …prikaži još!
  • Default avatar -
    SookieNortham
    Čim sam ih vidjela sam stala kao ukopana.Ove prve smeđe strahovito liče na moje omiljene cipele kada sam bila klinka od nekih 8 godina. Samo su moje bile zelenkasto smeđe!Preeedobre su šuze. Ja bih šetnju kroz djetinjstvo u njima!!!
  • Avatar lu6cka
    lu6cka
    Pa ove šuzice su predobre:) Točno si ih mogu zamisliti na svojim stopalima... to je ono što mi treba... Kitty Hawk za ugodan walk:)
  • Avatar veronikakos
    veronikakos
    Really and truly you can never have too many pairs ; they are all different. You need a m pair for every mood- and everyone knows that women have a lot of different moods.
  • Default avatar -
    ladywalle
    S obzirom da je ljeto završilo i da počinju nove studentske obveze ove cipele bi me oraspoložile te upotpunile i osvježile svaki moj "studentski" outfit.
  • Avatar Cornelia
    Cornelia
    ...a da, Halle Berry ima i surfersku dasku i surferske cipele i mislim da to nije uredu! :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.