Komentari 78

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Anamarija091
    svaki put kad decko i ja secemo gradom prođemo pokraj jednog ducana gdje ima za kupit rubrikove kocke,on svaki put zastane i kaze kako ju zeli imat,kako mora novce skupit da si ju kupi,a posto smo oboje studenti malo smo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Anamarija091
    svaki put kad decko i ja secemo gradom prođemo pokraj jednog ducana gdje ima za kupit rubrikove kocke,on svaki put zastane i kaze kako ju zeli imat,kako mora novce skupit da si ju kupi,a posto smo oboje studenti malo smo …prikaži još!
  • Avatar Daisie
    Daisie
    Aaaaa Rubikova kocka! Moj dečko je pravi geek. Voli sve igračke tog tipa od neo kuglica-magneta (od kojih mi prave razne cvjetove, košare, krune i zvijezde kao prava mala romantična iznenađenja) do ostalih brainstorming čuda! Pomalo pretjeruje time, pa mislim …prikaži još!
  • Default avatar -
    maracc
    Rubikovu kocku si već dugo želim, jednom sam putovao sa faksa kući i u vlaku sam puna 3 sata (kocka je bila od prijatelja) pokušavao složiti kompletnu kocku no uspio sam samo 3 stranice :) pa bi bilo ljepo kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravcro
    u mladosti sam imao samo dva hobia jedan je bio slaganje jedrilica a drugi je bio slaganje rubikove kocke, jedirlice sam skoro sve polomio a rubikovu kocku sam dao nečaku da razvija inteligenciju . Pa bi bilo jako ljepo da …prikaži još!
  • Default avatar -
    eni1
    Kao studentici koja živi sama i radi tri posla da preživi, treba mi puno vremena da skupim novac za neka svoja mala zadovoljstva. Obožavam se navečer opustit uz šalicu čaja i križaljku ili nekakvu mozgalicu. Međutim, to činim jako rijetko …prikaži još!
  • Default avatar -
    scarecrow
    Kako zašto mi treba Rubikova kocka, pa valjda zato da pustim suprugu malo na miru .. ! :)
  • Default avatar -
    PeroShine
    Imao sam svega 7 godina kad sam dobio rubikovu kocku, koja od '92 još uvijek stoji onako "raskopusana" na mojoj polici i mami radoznale poglede gostiju koji svaki put dodaju komentar : "Kaj ju još nisi složil Perica... ?" E, …prikaži još!
  • Avatar mara1
    mara1
    nisam imala rubikovu kocku nikad... vidjela jesam i probala je složiti (neuspješno) na tv smo vidjeli dječaka koji je složi za 40 sekundi( svaka čast) sad bih voljeli da je imamo,, ali mislim da bih tu najuspješnija bila moja 6 …prikaži još!
  • Default avatar -
    thomary
    Imam Rubikovu kocku, ali onu fejkersku za 7 kn koja stalno zapinje... Ukoliko ne dobijem pravu koja se brzo vrti nikada neću pobjediti dečka i prije njega složiti sve boje :)
  • Default avatar -
    ikomes11
    Odoh odmah na super-talent i složit ću je za 35 sekundi,samo je prvo moram osvojit :-)
  • Default avatar -
    Livergirl88
    Htjela bih ovu kocku osvojiti, pred prijateljima važna malo se praviti. Da im svima jezici do poda budu kada složim kocku ovu u minutu. Da nam uvijek zanimljivo bude, zabavljat ću njome sebi drage ljude. Nikada mi neće dosaditi a …prikaži još!
  • Avatar nektarina
    nektarina
    hvala zdravakrava :D!!
  • Default avatar -
    amaretica
    Rubikova kocka je odlična stvar za moje male prstiće i originalan je recept za rješavanje stresa. Nažalost još nikad nisam uspio je složiti do kraja, možda zato jer je moja kopija i nije je moguće složiti, pa se nadama da …prikaži još!
  • Avatar ladyjil
    ladyjil
    Jedna jedina Rubikova kocka,tako jednostavna a opet tako teška! Još prije kad je bila totalni hit ja ju nisam znala složit iako sam žarko željela naučit,jer su se oni koji su znali složiti hvalili time, a ja sam htjela bit …prikaži još!
  • Avatar Fishes
    Fishes
    Kad sam bila mala mama mi je kupila kocku......... slagala sam je i slagala danima.......... neuspjesno..... dok nisam u trenutnku ludila preljepila sve naljepnice :) nazalost od tada je niko vise nije uspio slozit :) Htjela bi pokusati ponovo je …prikaži još!
  • Default avatar -
    maare1007
    Volila bih osvojiti Rubikovu kocku,jer nikada nisam ni držala u ruci pravu Rubikovu kocku,jednom sam imala priliku s nekom "falš" kockicom i naravno da nisam uspjela nista napravit,jer ona nije ni bila kako treba napravljena sama po sebi,malo se raspadala,hehe,tako …prikaži još!
  • Default avatar -
    bambi22
    Kad sam bila mala dobila sam Rubikovu kocku koju sam bezuspješno slagala danima, da ne kažem tjednima i nisam je nikako mogla složiti. Onda sam se jednog dana dosjetila i uzela šarafciger, cijelu je rastavila i ponovno sastavila. Svima je …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.