Komentari 78

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    trnje
    želim malo pamet trenirat jer mi se čini da mi hlapi pomalo
  • Default avatar -
    bogatstvo
    želim rubikovu kocku jer mi je moju iz djetinjstva žena bacila i neće da mi kupi novu
  • Default avatar -
    suziqu
    Spasite nas... Za mog malog lumena treba mi kocka Rubikova da si skrati vrijeme svoje i ne dira stvari moje. Sve je knjige pročitao, puzzle posložio, da bi bio mir u kući treba nešto da ga muči, pa nek slaže …prikaži još!
  • Avatar mamazora
    mamazora
    nikad nisam ni vidjela originalnu rubikovu kocku! mislila sam da kod nas postoje samo one za 10kn koje zapinju i kod kojih samo odljepiš kvadratiće i na taj način "složiš" boje, ha, ha, ha... bila bih jako zahvalna kad bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    kettt
    draga zdrava krava, pomozi da mi na faksu ne bude strava, reci da sam ja najkreativnija i bit ću na faksu ozbiljnija, neću brbljat ni gađat ljude papirima, i obećajem da ću se na faksu potruditi bolje godine ove, i …prikaži još!
  • Avatar 986kristina
    986kristina
    Zdrava Kravo, imam kocku ali ne mogu ju složiti nikako u početno stanje ..a želja mi je kockicu imati složenu ..ili u najmanju ruku započeti slaganje boja s nekom kockom koja se nalazi u svojem početnom stanju :)
  • Default avatar -
    kockica1212
    Davanje kreativnih odgovora mi baš i ne ide :D ...ali bila bih jako sretna i zahvalna kad biste baš meni poklonili Rubikovu kocku bez obzira na to. Ja bih je poklonila dalje osobi koju bi taj poklon obradovao više nego mene :)
  • Default avatar -
    vjevevica
    ....jer bi me ona vratila u djetinjstvo....kada sam ju slagala sa tatom...a on već 24 godine ore nebeske njive...
  • Default avatar -
    Disorder3
    Rubikova kocka ima 43,252,003,274,489,856,000 mogućih konfiguracija. Čak ni superračunala ne mogu istražiti sve moguće konfiguracije kako bi pronašla najbrži put do rješenja u nekom razumnom roku, ali dajte mi priliku da pronađem barem jednu konfiguraciju i dokažem da i jedna …prikaži još!
  • Default avatar -
    msimun71
    Ja trebam dobiti Rubikovu kocku jer je želim jako jako jako. :) Za kupiti ima samo onih jako slabe kvalitete, a želim pravu, kako bih je mogla pokloniti nekome kome je potrebna razbibriga.
  • Avatar Larka
    Larka
    Ma to je baš za nas sa zdravakrava.hr! 1. Slažemo je i možemo reći da se bavimo vježbanjem! xD 2. Umjesto da posegnemo za nekom slatkom ili slanom grickalicom, posegnemo za slaganjem ove kocke! Bravo! 3. Slaganje ove kocke će …prikaži još!
  • Default avatar -
    mikica_2
    Jer san komplicirana poput Rubikove kocke. Mozda tako uspijem i sebe dešifrirati :D
  • Avatar Donae
    Donae
    Rubikova kocka bi mi dobro došla jer je mojim malim sivim stanicama potrebna vježba, a i nećakinja treba vježbati koncentraciju pa bi imala zanimaciju svaki put kad mi dođe u posjet.
  • Default avatar -
    JOPSY
    Rubikovu kocku jako želim ja...super bi mi došla kao razbibriga i zanimacija, gledam na tv-u ljude kako ju vrte u rukama....i ja bih htjela da ne ostanem na mukama, oduvijek me zanima kako se radi sa njom...kad bi se barem …prikaži još!
  • Default avatar -
    malapcelamaja
    Prije par dana na tv-u je bio dokumentarac o stresu i jedan znanstvenik je utvrdio da bebe u utrobi osjecaju stres majke i da je velika vjerojatnost da ce kao odrasli ljudi biti podlozniji stresu. Vjerujem da tako jednako na …prikaži još!
  • Default avatar -
    bramasole
    Ja bih voljela osvojiti Rubikovu kocku za mog sina...neki dan je gledao show gdje je ejdan dječak složio tri kocke u kratkomvremenu i bio odušvljen,a usput iskreno ali psssssttttttt kad bi imao Rubikovu kocku zaboravio bi na raznorazne irice na …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Baš neki dan sin me pitao gdje je naša stara Rubikova kocka. Pretražila sam cijeli tavan, nisam je našla, obišla drugi dan par trgovačkih centara i opet ništa, a on bi je jako volio imati. Pa, bilo bi lijepo da …prikaži još!
  • Default avatar -
    stanli
    Voljela bih osvojiti Rubikovu kocku kako bih malo potaknula ovapnjele moždane vijuge.
  • Default avatar -
    cappy
    Moj maleni predškolac obožava ovakve vrste izazova, a činjenica da se radi o originalnom primjerku bi ga još više oduševila !
  • Avatar majaxxo
    majaxxo
    Kažu da je žena prirodna verzija Rubikove kocke, pa da vidimo hoće li ova verzija (ja) uspjeti složiti pravu. :) Pozdrav
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.