Komentari 70

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    zea222
    Dovoljno je reć da je najmlađa sisterka oprala zube mački s mojoj četkicom. Od onda ja muku mucim s prevelikim, premalim, tvrdim i mekim glavama na četkicama koje usput kad ih bacim u mirovinom jer ne valjaju, sestra upotrijebi za …prikaži još!
  • Default avatar -
    nela55
    Imat ću zdrave, čvste zube, Uzimajući pastu iz tube. Bolest desni izbjeći ću, Od gingivitisa i paradontitisa pobjeći ću. Radius četkica je meka i laka, Posjeduje mikrovlakna. Želim četkati zube Radius četkicama za zube.
  • Default avatar -
    katichh
    često imam problema sa zubima.....i jakoo teško pronalazim odgovarajuću četkicu...ako kupim neku jeftinjaru pretvrda je..opet ako kupim neku skuplju premekana je kao da ju je netko već "koristio"....... tako da sam za odabir četkica u kritičnoj zoni ..zapravo ne znam …prikaži još!
  • Default avatar -
    scalia
    8 godina sam nosila fixni aparatić za zube i sad sam ga napokon skinula.Ne moram vam ni reći koliko je to uništenih četkica za zube.Međutim tek sad kad sam mislila da je sva muka iza mene,najgore je tek došlo.Naime i …prikaži još!
  • Default avatar -
    isollea
    Volim isprobavati različite četkice za zube pa skoro svaki put kupim neku drugačiju. Al meni to nekako sve dođe na isto, ne vidim baš razliku. Možda bi mi dobro došla Radius četkica pa da mi više ne padne na pamet …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijaodzic
    Ja koristim eletričnu četkicu za zube i mogu reći da mi je dobra,lakše očisti neke dijelove i bolje nego obična. No koristim ju gotovo često u kombinaciji sa običnom četkicom ,malo jednu malo drugu.I bitno je da su baterije dobre …prikaži još!
  • Default avatar -
    CIKO
    od brojnih četkica koje sam do sada probao i koristio, najzadovoljniji sam sa Curaprox četkicama za zube koje imaju jaaaaako puno vlakana koja iščetkaju i najmanji komadić hrane između mojih zubi. I naučio sam od svog stomatologa da je uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    MARADONA
    ja sam apsolutno opsjednutasvojim zubima. stalno ih nešto peruckam, flossam, poliram, kod zubara sam već kao doma. nikad karijes nisam imao u životu. baš obožavam svoje zube. :D što se proizvoda tiče, novu četkicu si kupujem svaki tjedan, mada je …prikaži još!
  • Default avatar -
    MACAKTOMMY
    Koristim u kombinaciji normalnu četkicu, električnu četkicu i zubni konac. Električna mi je super jer s tim rotirajućim pokretima se super skidaju one nečistoće baš uz zubno meso (bolje i brže nego s običnom četkicom i lakše nego sa koncem), …prikaži još!
  • Default avatar -
    REZIKA
    Imam Dontodent elektricnu cetkicu za zube. Kupila sam ju kad sam dobila prvi popust u dućanu. Super mi je, imam osjecaj da ocisti puno vise nego obicna cetkica za zube. Ima dvije jacine, Active i Sensitive, ali zasad ju drzim …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.