Komentari 70

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MsVijolica
    radius četkica bi bila prava za moga muža, jer on obožava prati zube, svako jutro i večer uredno četka po 100 godina, a četkice i paste mijenja što češće može.... pomozite mu da nastavi sa svojim dobrim navikama!
  • Default avatar -
    sanja07
    radius četkica za zube,četkica za svakoga i za sva vremena!!!
  • Default avatar -
    LADY_Ra
    Ne kaže se bezveze da je matematika svuda oko nas! Radius me asocira na začarani krug zdravlja koji treba svakodnevno slijediti da zločeste bakterije ne bi slučajno stale u red i formirale sekantu, koja će presjeći taj krug i razoriti sklad u njemu!
  • Default avatar -
    valencia72
    Potraga za savršenom četkicom za mene je potraga za Svetim Gralom.Zube redovito perem ali očito uvijek s pogrešnom četkicom,probala sam valjda sve što postoji na našem tržištu,svaki novi izum koji obećava brda i doline ali moje desni su strašno osjetljive,ako …prikaži još!
  • Default avatar -
    brynn
    Moje iskustvo s četkicama za zube: 1. težak emotivni rastanak od stare )dijelom i zbog toga što znam da slijedi potraga za takvom ili sličnom) 2. kupovanje nove 3. nova ne valaj 4. kupovanje još jedne 5. ne valja, ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    Globetrotter
    Budući da mi je dečkova četkica slučajno upala u WC školjku i budući da mi je on priprijetio da će nešto od mojih stvari iz kupaonice također umočiti u WC ako ne dobije istu takvu, moram kako znam i umijem …prikaži još!
  • Default avatar -
    senida
    Da sam od početka koristila Radius četkicu za zube vjerovatno ne bi imala paradentozu u 26 godini života!
  • Default avatar -
    Malal
    Stavrno bi je htjela isporobati!!!! Budući da sam zbog višegodišnjeg strganja s koje kakvim tvrdim i krivim četkicama i borbom za pravilo "kružno" četkanje, ipak uspjela toliko uništit desni prednjih zubi tj. ogolila sam zube i napravila tolike udubine u …prikaži još!
  • Avatar Sibila
    Sibila
    Ja sam TERMINATOR za četkice za zube. Nije se "rodila" četkica za zube koja može preživjeti moje četkanje duže od mjesec dana. Izazivam Radius četkicu na dvoboj!!! :-)
  • Default avatar -
    MartaP
    Ma zamisli ti da ja jedno jutro dođem u kupaonicu i nađem tamo četku koja bi mi se osmjehnula svojom velikom glavom prekrivenom mikrositnim mekanim vlaknima:) Koja bi to radost bila! A tek bljesak po izlasku iz kupaone?
  • Default avatar -
    BeatrixKiddo
    Ako koristim četkicu za zube redovito, 3 mjeseca je plafon za bilo koju od njih. Iako, kupujem samo od proizvođača koji svoje ostale proizvode ne testiraju na životinjama, pa i nemam uvid u kompletno stanje i kvalitetu. Doduše, nije mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    beredy
    Zube četkam redovito jer mi je zubna higijena jako bitna, ali da volim četkice za zube baš i ne. Naime i skupe i jeftine sve su jednako loše, jednako kratkotrajne, a što one svemirskije izgledaju čini mi se kako su …prikaži još!
  • Default avatar -
    labica
    Imam problema sa desnima. Krvarenje, bolni desni .... Četkice za zube najviše mi izdrže 2 mjeseca. Međutim, često mi se dogodi da ona koja mi je odgovarala prije, ne paše mi drugi puta. Ili je pretvrda ili premekana ili mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    marija48
    Moje iskustvo s četkicom za zube? Posljednje što sam doživjela odigralo se prije nekoliko dana. Mojeg sam unuka zatekla da s njom četka prašinu unutar kučišta od kompjutera. On tvrdi da je moja četkica kao stvorena za to. Sad se …prikaži još!
  • Default avatar -
    mrkihno
    Nemam iskustva s četkicama za zube jer rijetko perem zube, ali isto tako mi ljudi kažu da imam rijetko lijepe zube. Pošaljite mi četkicu za svaki slučaj ako donesem novogodišnju odluku da ću druge godine prati zube.
  • Default avatar -
    atebazile
    Ne znam zbilja šta da vam napišem da bude kao najbolji komentar.
  • Default avatar -
    gaga_007
    Čujte i počujte, istina je prava Super četkicu za zube poklanja nam zdrava krava To nije samo obična za zube četkica Ona ima čak 6350 mikrovlaknastih dlačica Super oblikovanu zaobljenu glavu I ergonomski oblikovanu ručku pravu Zato jednu četkicu pošaljite …prikaži još!
  • Avatar freya_niky
    freya_niky
    Nećak mi svako malo krade četkicu jer imamo slične...neki dan sam našla nečiju dlaku u četkici...fuuuuuj!!! još uvijek mi se želudac oporavlja od tog incidenta pa s novom četkicom ne bi više dolazilo do nesporazuma =)
  • Default avatar -
    Globetrotter
    Prije tri dana mi je slučajno upala dečkova četkica za zube u WC školjku. On je, naravno, poludio kada sam mu rekla, ali je pristao da mu kupim zamjensku dok ne pronađem baš takvu kakvu je imao!! Problem je u …prikaži još!
  • Default avatar -
    lindora
    Miris kadulje,kamilice,ružmarina,matičnjaka samo su dio mediteranskog ugođaja kojeg mogu prenijeti u svoj dom ili ured kad četkam svoje zube sa raznolikim i zdravim izborom paste za zube. Radisu četkica za zube i pasta za zube su moja veza iz snova.Uz …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.