Komentari 70

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    adriana007
    Moj je suprug vrlo temeljit u održavanju zubne higijene, no bez obzira na kvalitetne četkice koje kupujem(o), vrlo brzo istroši vlakna i nakon 2-3 tjedna treba novu. Baš me zanima koliko bi mu potrajala Radius četkica!
  • Default avatar -
    toja
    Ova četkica bi bila idealna za mog sina, jer stalno ima problema sa zubima i desnima, a nije baš oduševljen pranjem zubi. A ono što je novo uvijek je zanimljivo i primamljivo, pa se nadam da bi ga Radius četkica …prikaži još!
  • Default avatar -
    tammy_22
    Moja iskustva nisu loša no četkica svaka brzo dođe do koša. Za svoje zube i desni ja najbolje želim da blistav osmijeh svakodnevno dijelim! Radius četkicu zato ja hoću jer, kao što vidim, pruža najbolju kakvoću!
  • Default avatar -
    ZAKS
    Kaže četkica za zube: 'Imam najgori posao na svijetu.' WC papir će nato: 'To ti misliš!'
  • Default avatar -
    gojuric
    Zbog osjetljivih desni vječito tragam za idealnom četkicom isprobala sam cijelo čudo četkica za zube a za ovu četkicu čujem prvi puta i baš bi ju voljela dobiti možda baš ona bude za mene No.1.
  • Default avatar -
    antonija1990
    Da su zdravi i lijepi zubi najbolji ženin ukras na licu, to je dobro poznato. Dosta vremena je bilo potrebno kako bi si pronašla odgovarajuću četkicu - od soft, medium ili hard, do oblika i specifičnosti. Smatram kako su upravo …prikaži još!
  • Default avatar -
    stankica
    Četkica prava bitna je jako Ali nju izabrati ne zna baš svatko. Bolesti desnih jako se bojim Gingivitis ili paradontitis,strah me da se ne usrećim kojim. Četkica je ova meka a ne tvrda To je važno zato jer uz nju …prikaži još!
  • Avatar peneloppe
    peneloppe
    Puno hvala na osvojenoj četkici, baš ste me razveselili :-)
  • Default avatar -
    ivanika
    Ne vjerujem!!!Hi hi kvala Zdrava Krava!Javim se!Puno nsreće ostalima u nagradnim igrama,konačno vjerujem da netko čita poruke!
  • Default avatar -
    ivanika
    četkica je fora,neobično izgleda,velika je,kontam da lijepo opere jer je velika,savitljiva i zađe u svaki kutak usta!hvala još jednom
  • Default avatar -
    vitoana
    Ne znam da li je to povezano, ali problem s desnima je tijekom trudnoće i sada u fazi dojenja inteziviran, pogotovo što je riječ o drugoj trudnoći i drugom dojenju, tako da bi moji zubi i usna šupljina za Radius …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Od malena roditelji su me učili higijeni zuba što je podrazumijevalo redovito pranje i odlazak stomatologu. Govorili su mi-ako ne budem pazila na svoje zube da ću imati arheološko nalazište u zubima, da ću izgledati kao krezumica i da me,kao …prikaži još!
  • Default avatar -
    pichacu
    ja sam od uvjek imala broblema sa četkicama za zube.ili su mi bile tvrde ili premekane i uvjek mi je pri pranju zubi išla krv iz desni.još dan dans se to dešava jer mi je zubarka rekla da imam jako …prikaži još!
  • Default avatar -
    bdrvodelic
    Kako su članci o oralnoj higijeni oduvijek plijenili moju pažnju, niti ovaj nije ostao nezamijećeni!! A nadam se da će mi i donijeti sreću :-)) Budući da mi je pranje zuba neizostavni dio jutarnje i večernje higijene, ne trebam posebno …prikaži još!
  • Default avatar -
    marexx
    Iskustva sa četkicama za zube???!!! Užas!!! Već pet godina svako dva mjeseca mijenjam četkicu za zube. Kupovala sam one od 15 kn do 50 kn, meke, tvrde, sa gumenom drškom, bez gumene drške, sa dugim nitima, roze, plave, velike, male, …prikaži još!
  • Default avatar -
    micuga
    Pišem komentar u nadi da ću dobiti četkicu za mojeg sina. Njegova je potrošnja pasti, četkica, zubnog konca, dentalnih čačkalica s koncem ili bez, interdentalnih četkica, konca s ogledalcem i nezmamčega još, ogromna. Priznajem da su mu zubi lijepi i …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina021
    Muka mi je tražit i kupovat četkice za zube jer su sve na isti kalup i nijedna mi nije dovoljno učinkovita. Problem je što imam nepravilne zube (da, da, bila sam lijena nosit aparatić ko klinka) pa ih je još …prikaži još!
  • Default avatar -
    malazana
    Moje iskustvo za četkicama za zube koje sam da sada koristila nije nimalo pozitivno.Bez obzira na tvrdoću vlakana četkice,proizvođača ili cijenu ne mogu reći da sam zadovoljna učinkom čišćenja i njege svojih zubi i usne šupljine općenito..Ponekad mi se čak …prikaži još!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Iako sam relativno mlada imam velikih problema sa desnima-povlaćenje mesa,naticanje,krvarenje su neki od problema s kojima se često susrećam ako svoje zube ne čistim na pravi način.Obično koristim tvrde četkice koje mijenjam svaka 2-3 mjeseca.Nemam svoju omiljenu četkicu jer ju …prikaži još!
  • Avatar peneloppe
    peneloppe
    Muke s četkicama mučim već dulje vrijeme. Nekim ljudima to zvuči pretjerano i banalno al stvarno je jako teško pronaći četkicu s kojom je ugodno prati zube i koja zaista obavi svoj posao. Zadnji put sam bila zadovoljna četkicom prije …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.