Komentari 139

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    teica990
    Oduvijek sam voljela prirodu, ali kako živim u ravnici koja nema pošumljenih površina, tako nemam često priliku uživati u prirodi i u čarima koje nam ona pruža. Uživam u svakom dijelu prirode..U žuboru malenog potoka, suhom lišću i grančicama koje …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    Jedanput, kad su mi bila djeca još mala, odlučili smo ići na piknik uz prekrasnu rijeku, svi smo bili uzbuđeni zbog toga, pogotovo djeca, a ja sam do kasno u noć pripremala sve potrebno za ponijeti sa sobom, od hrane …prikaži još!
  • Default avatar -
    tamamama
    Biram nagradu iz izloga broj 5.I to zato jer sam iz Siska,a sramim se jer nisam nikad bila u Lonjskom polju.Dan bih provela sa suprugom,promatrajući rode koje vraćaju kući,uživajući u vožnji biciklima.
  • Default avatar -
    renky
    Zaboravila sam nagradu napisati pa ponavljam komentar...nagrada 2 Tijekom zime najveći dio vremena provodimo u zatvorenom, često pregrijanom i suhom zraku.Noći su duge a dan kao da ga nema.Zima je kriva za naše ponašanja kao što su bezvoljnost, umor, pojačan …prikaži još!
  • Default avatar -
    bucocar
    nagrada br 3...komentar je niže...
  • Default avatar -
    ivacero
    Tamo negdje u proljeću prostrana su polja pitomih nizina.Voćnjaci cvatu, dok rijeka u zeleno boji misli. Samo cvrkut ptica tišini ne da mira Misli plutaju, a spokoj se rađa, prirodi se bitak vraća... Nagrada 2: Motel Breza, Ravna Gora + ruksak za piknik.
  • Default avatar -
    manuelaa
    Proljeće... Šta drugo reći, nego da je to najljepše godišnje doba. Priroda se ponovno budi, sunce, dolaze topli dani, cvrkut ptica, miris pokošene trave.Već dugo nisam nigdje bila na izletu, voljela bih osvojeti neku nagradu i povela bi dečka s …prikaži još!
  • Avatar djetelina0112
    djetelina0112
    Idealno boravak u prirodi za mene i mog dečka započinje jutrom uz cvrkut ptica i žubor potoka. Toplina sunca nas mami u laganu šetnju kroz predivan krajolik Lonjskog polja. Uz promatranje ptica mogli bi se okupati u starim riječkim rukavcima. …prikaži još!
  • Avatar djetelina0112
    djetelina0112
    Idealni boravak u prirodi za mene i mog dečka započinje jutrom uz cvrkut ptica i žubor potoka. Toplina sunca nas mami u laganu šetnju kroz predivan krajolik Lonjskog polja. Uz promatranje ptica mogli bi se okupati u starim riječkim rukavcima. …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina33
    Idealan boravak u prirodi za mene porijeklom Licanku(a koja nikad nije zivjela u Lici i koja je cijeli zivot na gradskom asfaltu) je zapravo svaki boravak na otvorenom,bilo to u sumi,na livadi (bitno da se zeleni :-))Sunce,trava,dobra papica,dekica i naravno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Rattinger
    Idealan izlet u prirodi za mene i moju obitelj je bilokakvo provođenje vremena na otvorenom daleko od cesta,gužva i internetskog signala. Moji roditelji kojima bi ova nagrada na kraju i prpala jer su pod stalnim stresom svaki slobodni trenutak koriste …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina1990
    Prirodu moj dragi i ja volimo, i rado se vani šetamo. Jedva smo dočekali proljeće, da rascvjetaju voćke. Naš idealan boravak u prirodi uključuje dugačke šetnjice, po gorama i nizinama, po najljepšim mjestima. Uz rijeke ili jezero, ili naše divno …prikaži još!
  • Default avatar -
    luna14
    dan u prirodi bih provela na otvorenom xD Uz bilo koju nagradu.ali ajde 1. nagrada
  • Default avatar -
    Raketica
    Čim osvanu prvi prekrasni proljetni danni ja i moja obitelj stalno bi bili vani. U kući smo vrlo malo a vani stalno. VOlimo šetati u prirodi, djeca trčati po livadam, gledati prekrasnu prirodu i cvijeće. Volimo vidjeti nešto novo i …prikaži još!
  • Default avatar -
    BRANKA24
    Kad me umor svlada i vrištim od stresa, najdraža destinacija- priroda prava je adresa. U njoj se odmor nađe i uz nju sve je ugodnije,slađe... Idealan odmor bi bio… čitavo jedno proljeće u prirodnom raju biti i s dragim uživati …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tonakka
    Moja seka i ja. Rano buđenje, ono gdje imaš osjećaj da si u tom trenutku jedina osoba na svijetu, kad otvoriš prozor i priroda još spava, cvrkut ptica ali ako samo malo zastaneš - sveopća tišina. Svježe iscijepana drva, prohladan …prikaži još!
  • Default avatar -
    nitakr
    Za vrijeme hladnih i jednoličnih zimskih dana zamišljala sam ju, s nestrpljenjem iščekivala i pitala se kako će ovoga proljeća izgledati. Hoće li biti veličanstveno lijepa, hoće li me ponovno očarati i pružiti mi mogućnost da uživam u svim njenim …prikaži još!
  • Default avatar -
    mlinkica
    Meni je svaki boravak u prirodi idealan, čak i onaj kad nas iznenadi topli proljetni pljusak... Često smo na pikniku, pripreme za njega su već postale uobičajene, bez strke i panike. Već u startu smo podijeljeni u timove pa tako …prikaži još!
  • Default avatar -
    barb13ara
    idealan boravak u prirodi?? Negdje uz potočić ili rijeku, zelenilo koje odmara oči, cvrkut ptica ugodan za uho, malo sviježeg voća, sin i tata hvataju leptirića...a ja ležim na kariranoj dekici i uživam u našoj obiteljskoj idili. Daleko od gradske …prikaži još!
  • Default avatar -
    DJASNA
    Nakon tmurnih dana dobro bi došao odmor u bazenu i welness centru. Moj idealan odmor u prirodi je dobro društvo, sunčani dan, šetnja, roštilj, sportski rekviziti, a nakon toga bazen i neizostavne masaže. To je uživancija i slijedeći tjedan bi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.