Komentari 139

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    magda59
    Moj idealan boravak u prirodi je bilo kakav izlet dok god me netko drži za ruku cijelo vrijeme, i to ne zato da bi me stavio ispred sebe ako naleti medo...nego onak bezveze...pa kome ne bi bilo idealno! Još ako …prikaži još!
  • Default avatar -
    vs1234
    poslije stresnog tjedna, radnog dana od -do,najljepši snovi se mogu ostvariti poklonom nagrade br.1. Opuštanjem u mirnoj oazi,uz ugodno društvo sa mužem i jutarnjom kavom u miru, bez stresa i brzine. Nakon kave opuštanje uz laganu masažu, sa odlaskom poslije …prikaži još!
  • Default avatar -
    frenki222
    Za mene je svaki boravak u prirodi idealan, važno mi je samo da sam u dobrom društvu! Priroda me jako opušta i zaista uživam na svježem zraku. Ja sam tip osobe koja je uvijek spremna na duge šetnje, upoznavanje krajolika, …prikaži još!
  • Default avatar -
    cvjetic1
    Obožavam prirodu, a idealan boravak u prirodi uključuje mojeg dugogodišnjeg dečka s kojim mi nikad nije dosadno, ruksak, osmijesi na licima, trčanje po zelenim livadama, istraživanje brežuljaka, udisanje svježeg zraka, odmor u sjenci nekog stabla…  Treba nam odmor od …prikaži još!
  • Default avatar -
    jela27
    Izleti u prirodu me podsjećaju na moje djetinjstvo kada sam s roditeljima i bratom svaki vikend išla na jednu obližnju planinu i uz roštilj,prijatelje i vatru provodila prekrasne trenutke.Igranje tenisa,lovice i još puno igara su mi lijepo ostale u sjećanju...Kako …prikaži još!
  • Default avatar -
    jacmina
    I suprug i ja smo rodom djeca iz manjeg gradića okruženog poljima i prirodom koje je posao doveo u velegrad u kojem već godinama živimo i ovaj tempo života jednostavno je izbrisao sve čari prirode, mira i tišine koje smo …prikaži još!
  • Default avatar -
    viki26
    Naša mala obitelj svake godine sa veseljem iščekuje prve sunčane dane! Kako imamo malenog hiperaktivca, svaki slobodan trenutak u danu provodimo vani! Obožavamo izlete te često idemo do obližnjih parkova, rijeka, jezera, ili na selo. Nadamo se da ćemo biti …prikaži još!
  • Avatar maja_m
    maja_m
    Dečko i ja po cijele dane radimo, ja ujutro , on popodne, i nikako se ne uspijemo vidjeti prije vikenda. Odmor u prirodi bi nam savšreno poslužio da upotpunimo zajedničke trenutke kojih je tako malo.
  • Default avatar -
    dalibork
    Pozdrav, upravo sam dobila obavijest o otkazu i usmeno priopćenje da ne moram od ponedjeljka dolaziti na posao, tako da se trenutno na ovaj Dan sreće osjećam kao da me netko pustio iz zatvora i odmah sam krenula tražiti zanimljive …prikaži još!
  • Default avatar -
    segradicek
    s obzirom da sam operirala kralježnicu liječnik mi kod svake kontrole savjetuje puno šetnje i plivanja. Jedan od razloga zašto se ne pridržavam njegovih uputa je višesatni posao u uredu, nakon čega sam previše lijena i umorna da se upustim …prikaži još!
  • Avatar visnja09
    visnja09
    Nemam što izmišljati, sunce, prvi dan proljeća, naletim na ovakvu nagradnu igru pa što bude bude :)
  • Default avatar -
    vandax
    Idealan boravak u prirodi je svaki boravak u prirodi bez mobitela i sve ostale aparature. Samo ruksak na leđa, sendvići i nešto za popiti i dobra volja. Lijepo je otići na neki izlet sa obitelji, a rado povedemo i psa …prikaži još!
  • Default avatar -
    jopa87
    Idealni boravak u prirodi: Prije svega potrebno je lijepo vrijeme, dobro društvo, ruksak za piknik pun hrane i pića, fotić za zabilježiti te predivne trenutke i prirodu (posebno ja, kao biolog), i neko mjesto za boravak (ljeti idealan kamp) od …prikaži još!
  • Default avatar -
    Wilhem
    Naj bolji je izlet u prirodu s voljenom osobom, lagana hrana na livadi, sunce i svježe pokošena trava oko nas. Ima li išta bolje od popodneva uz voljene i svježi zrak? Rodom iz slavonije, vječni zaljubljenik u prirodu. nema bolje …prikaži još!
  • Default avatar -
    zlamara
    Moj idealni boravak u prirodi je bez ikakvih tehnoloških uređaja. Nema mobitela, tableta ma nema interneta ni sata. Svaki dan idem sa psom u duge šetnje šumom, to me jako smiruje i uopće ne želim misliti na ništa drugo nego …prikaži još!
  • Default avatar -
    katarinapavelic
    Dragi moji, moj idealan boravak u prirodi uključuje obilje sunca, dozu istraživanja biljnog i životinjskog svijeta, uživanje u istima, fotkanje, puno šetnje ili kombiniranje šetnje sa vožnjom na biciklu, disanje punim plućima,skakutanje i smijeh jer je predivno biti vani, te …prikaži još!
  • Default avatar -
    tarantula
    Zašto volim prirodu je kao pitati me zašto volim život. Volim se smijati, volim uživati u trenutku, volim moćiti noge u jezeru dok djeca veselo trčkaraju oko mene ili sjediti na livadi s društvom, uz cvrkut ptica. Volim svoje slobodno …prikaži još!
  • Default avatar -
    bucocar
    Male oaze mira usred životne vreve vraćaju nas u ravnotežu sa samima sobom. Savršenstvo,Ne znam, jer ga još nisam vidio, čuo, okusio, opipao, omiriso. Ne znam kojim osjetilom bih ga trebalo doživjeti. Ali o njemu maštam već dulje od pola …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikazanella
    Inače obožavam prirodu...nije bitno jeli šuma, rijeka, jezero, planina, obična livada... Sretna sam na samu pomisao da će doći vrijeme koje ću provesti u društvu dragih osoba i uživati u roštilju. Topli dani, obilje sunca, priroda i roštilj formula su …prikaži još!
  • Default avatar -
    maslachak
    Idealan boravak u prirodi - nema puno filozofije. Nije bitno gdje, bitno je s kim. Osjećaj sreće i zadovoljstva jer si s osobom koju voliš i koja te voli, osjetiti toplinu sunca na koži i miris proljeća i laganog vjetra …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.