Komentari 139

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sonja_1991
    Moj idealan dan u prirodi bi izgledao ovako: jednog sunčanog dana rano ujutro bi krenula sa obitelji i/ili bliskim prijateljima biciklom 15-20km do obližnje planine. Nakon kratkog predaha uz limunadu i nešto voća krenuli bismo planinariti (bicikle bi ostavili na …prikaži još!
  • Default avatar -
    sonja_1991
    A, da-toliko sam se zamislila da sam zaboravila napisati koju nagradu bih željela-nagrada 1 (Ivanić Grad; wellness,plivanje,sport...).
  • Default avatar -
    BIBAP
    Već dugo planiram, bolje rečeno maštam, provesti sa suprugom vikend odmor u prirodi, šetnja, boravak na čistom zraku... odmor u hotelu welness, saune, plivanje, uživancija. Kriza je znate i sami, želje su jedno, a mogućnosti drugo. Eto prilike za ostvarenje, …prikaži još!
  • Default avatar -
    matejamartin
    Idealno mjesto za odmor,po meni je HOTEL SPORT u Ivanić gradu...Budući da je mojem suprugu uskoro rođendan,a meni u četvrtom mjesecu,to bi nam bio idealni poklon,pogotovo njemu koji je bio na operaciji prijr 6 mjeseci...Eto,upravo naš idealni odmor bih bio …prikaži još!
  • Default avatar -
    VlastaTempera
    Priroda... Samo me ona može ispuniti snagom za novi tjedan. Svaki petak me mami svojom zelenom šumom, tihim livadama, bistrim potocima i očaravajućim pogledima s vrhunaca planina. I ne mogu odoljeti... Tražim idealno mjesto po tko zna koji put, nešto …prikaži još!
  • Default avatar -
    tomyp
    Moj idealni boravak u prirodi je trening na otvorenom. Trčanje, vožnja biciklom ili šetnja u prirodi čine dan savršenim i ispunjenim. Još ako to radim u paru s voljenom osobom sreći nema kraja! :) (Najviše mi se sviđa nagrada 1)
  • Default avatar -
    DJASNA
    Najljepši odmor sa puno pozitivne energije bio bi prekrasna priroda okružena šumom, šetnja, sport, domaća hrana, a to sve ima u Ravnoj Gori. Nešto što je neizostavno za potpuni odmor, a također ima tamo, to je wellness centar s masažom, …prikaži još!
  • Default avatar -
    strasilica
    S obzirom na sveopću krizu, ne putujemo često, ali nam je zato svaki izlazak iz kuće pravi doživljaj. Ovisno o tome koliko imamo vremena uvijek izabremo nešto što će i malenoj biti pravi doživljaj. Nama je ionako najbitnije da smo …prikaži još!
  • Default avatar -
    cvjetic1
    Idealan boravak u prirodi je s dečkom ili prijateljima...bilo gdje! Glavno da je sunčeko i smo opušteni... Volim uživati u cvijeću pa je super ako se koji cvjetak nađe na putu, da mu se divim i da ga fotkam! Idealan …prikaži još!
  • Default avatar -
    maro1
    Idealan boravak u prirodi zamišljam ovako: moja draga i ja, cijeli dan smo vani, istražujemo krajolik, odmorimo kad nam treba odmor...stavimo si dekicu na travu i jedemo sendviče iz ruksaka! Uživamo u svježem zraku i smijemo se, raspravljamo o biljkama …prikaži još!
  • Default avatar -
    natko1
    Lijepa priroda, sunce, dekica i moj najdraži muž - ovo bi bio moj idealan izlet! Već dugo nismo nas dvoje negdje sami "pobjegli" na jedan lijepi izlet. Svakodnevni poslovi, dvoje tinejdžera, ostarjeli roditelji - mislim da su sve dobri razlozi …prikaži još!
  • Default avatar -
    beauty_pill
    Oduvijek sam bila sportski tip. Doduše, tek sam u srednjoj školi, nakon deset godina treniranja gimnastike, uočila čari vježbanja na otvorenom te se uputila u upoznavanje različitih sportova koji bi mi omogućili isto. Sve je počelo s atletikom, a nastavilo …prikaži još!
  • Default avatar -
    veky011
    Po mom mišljenju idealan piknik je sa osobom sa kojoj se osjećaš zadovoljno. U čijem društvu zaboraviš na probleme i sa kojom uživaš, Bio to dečko, mama, tata, sestra, brat... Bitno je da se zabavite i da taj dan zaboravite …prikaži još!
  • Default avatar -
    wanda11
    Scenarij za idealan izlet: Moj dragi i ja :) 7:00 Buđenje, obavljanje jutarnje toalete, oblačenje udobnih krpica i doručak (da nam šećer ne padne :)) 8:00 nakon uzimanja potrebnih stvari (dekica, klopa, voda i pokoji rekvizit za igranje) izlazimo napolje …prikaži još!
  • Avatar wicked007
    wicked007
    Idealni boravak u prirodi (velika prostrana livada bogata cvijećem, leptirima, ponekim stablom za hlad) sastoji se od: dobre knjige (za trenutke odmora), tjelovježbe (joga), igranja neke zabavne igre poput badmintona (obozavam gubiti od dečka). Puno tekućine, zaštitni faktor na licu …prikaži još!
  • Default avatar -
    PCELICA18
    Što je tajna uspješnog piknika? Nema neke velike mudrosti, tajna je u planiranju, pripremi i jednostavnosti hrane. Nije dobro biti zahtjevan i očekivati u prirodi sve blagodati, koje imamo u kući. Nije poželjno donositi komplicirane stvari za jelo i pripremu …prikaži još!
  • Default avatar -
    suzyyy
    Moj dragi i ja radimo takav posao da za nas nema puno odmora.Samo radimo i radimo i onda jedva cekamo vikend da pobjegnemo od svega i odemo negdje u prirodu na svjez zrak i daleko od guzve.Obozavamo piknik i nas …prikaži još!
  • Default avatar -
    scalia
    Nažalost rijetko boravim u prirodi pa je za mene svaki boravak u prirodi idealan a kako moram opisati jedan odlučila sam se za prošlogodišnji 1. maj.Ja sam napravila popečke od tune i napravila salatu i Cedevitu te spremila vodu i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ipolic
    Svaki slobodan trenutak provodim u prirodi,ali pošto je slobodnog vremena sve manje uvijek nekamo žurim , jurim pa bi mi jedan idealan viked dobro došao slušati šum vodice i pogledi na lijepe slapove u Plitvicama. Bio bi to lijep poklon …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.