Komentari 82

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    marina1990
    Želim osvojiti ovu divnu nagradu iz nekoliko razloga. 1. Da se odmorim, opustim i zaboravim na sav svakodnevni stres i probeleme. 2. Kako bi doživjela nešto novo, isprobala novu hranu, novi način odmora. 3. Želim pokazati dečku koji je čisti …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vivias
    Koje bi to zadovoljstvo bilo....dobiti ovu prekrasnu nagradu?! :) Vegeterijanka sam dugi niz godina.To me ponajprije čini sretnom osobom jer znam da neko biće iz svijeta životinja ne umire da bi ja zadovoljila želju za okusom. Rodila sam se i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vivias
    Oh, uh, pobjegao mi je komentar pa pišem nastavak :) ..... no još kao malena nisam mogla podnijeti pomisao da bi pojela nekog malog zeca ili drugu životinju koju su moji roditelji imali doma. Utjecaj vegeterijanske prehrane na moj duh …prikaži još!
  • Default avatar -
    malakrava94
    pa pošto imam dijabetes prešla sam na vegetarijansku hranu...a i visok tlak mi je problem i počela sam jesti pahuljice od soje,izbacila dosta mesa,više povrća-..a u zadnje vrijeme jedem sojine ljuskice sa rajčicom i mogu vam reći da je savršeno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Elvy
    Nisam vegetarijanka i govoriti o nečemu što nemam iskustva, ne bi bilo ispravno... Vjerujem da se vegetarijancem postaje s vremenom, kroz faze, osluškujući svoje tijelo...Vjerujem da je usko povezano s radom na sebi da li to bilo kroz prakticiranje joge, …prikaži još!
  • Default avatar -
    doriandorian
    vege se danas postaje zbog kronicne bolesti koja se zove linićevina,odnosno zbog propasti firmi izazvano djelovanjem linića,odnosno poradi zakona o spasavanju firmi i zdravoj prehrani po odluci ministarstva financija NN br.7/2054,članak 8,stavak 2. gdje piše da svi nezaposleni građani postaju …prikaži još!
  • Default avatar -
    cicilolobela
    Do prije nekoliko godina sam imala mišljenje da je tijelu potrebno meso da bi normalno funkcioniralo, pa sam se osjećala malo čudno u društvu vegetarijanaca, pogotovo za istim stolom. No tijelo, a i um je ipak imalo potrebu promijeniti način …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanaminna
    Da se nadovežem na svoj komentar od neki dan.Sirova hrana,a u mojem slučaju sokovi od biljaka, puuuno su mi pomogli i u regulaciji osjećaja,pogotovo tuge.Ovdje je jako važno napomenuti i dobre i drage ljude koji me okružuju.Prije dva mjeseca umrla …prikaži još!
  • Default avatar -
    kiara9
    Evo..kao bivša vegetarijanka nadam se da ću svojim komentarom inspirirati osvojiti ako ne vaša onda srca čitatelja..Bilo je to davno, a moja ljubav prema VEGEtarijanstvu; tom osebujnom i (za neupućene)pomalo neobičnom načinu života, skladu s prirodnim zakonima, namirnicama, sastojcima i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ellica18
    Od kako za sebe znam bolujem od bolesti kože, takav je život - što se tu može, s godinama je sve gore i gore, ali ne može me jedna bolest pokositi sve dok imam volje. Sve do nedavno jela sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    shivani
    Vegeterijanka sam nekoliko godina i to je najbolja odluka koju sam donjela za sebe i ujedno za okoliš. Jesti meso odnosno , ne jesti meso ,proganjalo me još od djetinjstva, jer sam oduvijek obožavala životinje i u njima vidjela svoje …prikaži još!
  • Default avatar -
    leofortina
    Od kada znam za sebe moje mišljenje je bilo da bih odmah sutra postala vegetarijanka ukoliko bi sama morala uskratiti život nekoj životinji.. napokon je došao i taj dan, kada sam prestala jesti meso i biti na neki način licemjerna.. …prikaži još!
  • Default avatar -
    lisica
    Vegetarijanka sam bila dugi niz godina (sada sam veganka) i o takvom načinu prehrane i življenja imam samo najbolje mišljenje. Čovjek se preporodi nakon što u potpunosti izbaci iz prehrane životinjske proizvode. Dolazi do detoksikacije organizma, čišćenja crijeva, različiti upalni …prikaži još!
  • Avatar Vanja_20
    Vanja_20
    Pozdrav svima! Imala sam jedan period istraživanja koji je trajao pol godine godinu i iskreno nije bilo loše samo što nisam baš znala puno o tome i vjerovatno nisam unosila putem namirnica sve potrebne vitamine i minerale pa sam se …prikaži još!
  • Default avatar -
    stravaiuzas
    Razlog za moje veganstvo bio je u početku etičke prirode, a ulazeći dublje u “problematiku” javili su se i zdravstveni razlozi. Poceo sam kao vegetarijanac, pretpostavljam kao i većina. Za koji mjesec sam odlučio preći na veganstvo, a prije 5 …prikaži još!
  • Default avatar -
    helga2110
    Cijeli sam život obožavala životinje. Nekako sam se uvijek u društvu životinja uspjela najviše opustiti, zaboraviti na brige, u njihovom društvu osjećala sam se najviše povezanom s prirodom, a niti jedna ljudska tužna priča me ne može rasplakati toliko koliko …prikaži još!
  • Default avatar -
    LadyEvolet
    Za vegetarijanstvo sam se odlučila doslovno preko noći i to sa samo 12 godina. Gledajući videe o prerađivanju mesa, razvila sam još veću empatiju prema životinjama no što sam je imala do onda. Sada sam višegodišnja vegetarijanka koja se osjeća …prikaži još!
  • Default avatar -
    Beth
    Kroz godine mnoge, svakog mog dana, Glavna je misao-hrana Prštim li srećom, osmijeh na licu, Ostvarih uspjeh , zaslužujem nagradicu kajmak, pomfrit i masnu pljeskavicu Bol me slama, suze me guše, i na kraju teškog dana, taj ponor iznutra puni …prikaži još!
  • Avatar PELARGONIJA84
    PELARGONIJA84
    Pesco-vegetarijanac sam 12 godina. Sjećam se kao da je bilo jučer prvi put kad sam čula od profesora u srednjoj školi toliko ushićenje kad je govorio o vegetarijanstvu, veganstvu, ayurvedi, itd. Iako smo svi imali dojam kao da govori kineski, …prikaži još!
  • Default avatar -
    cvjetic11
    Nisam još vegetarijanac na puno radno vrijeme ;).Evo kako je to kod mene, kada jedem vegetarijanski obrok: -prije jela: moram priznati još uvijek se osjećam malo zabrinuto, mislim si, bože, hoću li se najesti, hoće li mi to biti uopće …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.