Komentari 82

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    marrona
    Kao mesareva kći, od malena mi je u krvi samo meso. Međutim, kako se sve više želim zdravije hraniti, sve više se susrećem sa vegetarijanstvom. Kad kuham, moji si ponekad znaju dodati čak salamu jer je to kao preslaba hrana, …prikaži još!
  • Default avatar -
    MaraK
    http://www.rtl.hr/vijesti/zabava/150550/najjaci-covjek-na-svijetu-je-vegan/
  • Default avatar -
    jela666
    prije nego što sam pokušala sastaviti komentar, malo sam pročačkala po ostalim i vidim da postoji puno više njih kojima je to potrebnije od mene. samo se nadam da ovi zdravstveni problemi nisu produkt bolesne mašte da bi se dočepali …prikaži još!
  • Default avatar -
    darkot
    Vegeterijanac sam gotovo svoj cijeli život. Da, ljudima je to čudno kada vide moja 192 cm visine i ne baš siromašan obujam trupa ( u prsima i leđima, Bogu hvala :) ), ali to je istina i opet se tu …prikaži još!
  • Default avatar -
    tince
    Uglavnom sam slušala komentare tipa: "Kako možeš ne jesti meso, ljudi su po prirodi mesojedi." Rekla bih na to: "Ok, uzmi malo dijete i stavi ga u ogradicu. Pored njega stavi malenog kunića i neko voće. Kad dijete pojede kunića, …prikaži još!
  • Default avatar -
    mvuk
    Nisam vegeterijanka,ali prakticiram povrce i voce u velikim kolicinama.Meso jedem,ali rijetko i sad bih ga zeljela potpuno izbaciti .Mislim da bi tih par dana u hotelu Korinjak bilo idealno za mene jer bi u potpunosti uspjela izaciti meso koje ionako …prikaži još!
  • Default avatar -
    gudla_11
    Nisam vegeterijanka, ali jako volim vegeterijsnsku hranu. Velikim sam obožavatelj voća i povrća.Svako jelo s povrćem je jako ukusno.. Volim soju, jako je ukusna. Imam prijateljicu koja je već godinu dana ili više vegeterijanka. Ja sam razmišljala o tome, ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    Chililili
    Iako nisam vegetarijanka, zivot bez mesa mogu sasvim lako zamisliti... Drugima je cudno, ali meni sasvim normalno! Najcesce jedem ono sto mi mama, decko ili netko treci pripremi, a da imam vise vremena i malcice vise volje spremala bi si …prikaži još!
  • Default avatar -
    dzigerica
    Od malih nogu osecala sam se lose hraneci se bicima sa ocima. Sada kad sam svoja i samostalna to si mogu priustiti :) I uz podrsku mog dragog, prelomili smo nakon filma Earthlings. Pokusavamo biti vegani, ali nismo jos tu... …prikaži još!
  • Default avatar -
    magdalena_24
    Čestitke dobitniku! Sigurno će se lijepo provesti i uživati na Velom Ižu :)
  • Default avatar -
    akili
    Iako nisam vegetarijanka, rado volim jesti povrće. Obožavam sve što se može napraviti od istog. Jednom prilikom sam bila u studentskoj menzi i slučajno sam uzela soju sa špinatom. Mislila sam da je meso jer nisam prije jela, a kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    tinamina
    hmm, iskustvo..pa prije bih rekla da je to stil zivota, vegetarijanac sam vec 15 godina tako da prvobitne promjene sam vec zaboravila; no ukratko mogu reci da sam ovisna o klorofilu, i kad sam umorna i gladna uvijek rade napravim …prikaži još!
  • Default avatar -
    MaraK
    ....Istinski moralni ispit čovječanstva, ispit koji je temelj svega ostaloga, očituje se u odnosu prema onima koji u potpunosti zavise od naše milosti, a to su životinje. Na tom je polju čovječanstvno pretrpjelo potpuni poraz, poraz koji je toliko potpun …prikaži još!
  • Default avatar -
    pahuljica84
    Moje iskustvo s vegetarijanskom prehranom počelo je prije 7 mjeseci od kad sam u vezi s vegetarijancem :) premda ni sama nisam nikad bila neki veliki mesožder, jela sam meso možda 1x tjedno. Pošto se radi o vezi na daljinu …prikaži još!
  • Default avatar -
    29juanita
    Imam 29 godina, kuham od svoje osme godine..i vjerujte, nezamjenjiv je i dan danas osjećaj kada hodate bosi po svježoj travi kroz mirisni voćnjak da bi došli do svog vrta (iliti bašće po našem), pa uberem i izvadim sve što …prikaži još!
  • Default avatar -
    tona844
    Vegetarijanska prehrana je fenomenalno iskustvo. Pregršt vitamina, vlakana i antioksidansa koji su korisni našem tijelu. U potpunosti podržavam takav način prehrane ali u određenim periodima. Svaki organizam treba odmor od ''teške'' hrane, ali smatram da to treba napraviti u 3-7 …prikaži još!
  • Default avatar -
    TinaNavy
    Ljeto je godišnje doba kada najviše uživamo u plodovima prirode i kada smo najbliže pojmu vegeterijanstva u mojoj obitelji! Jednostavno ne možemo odoljeti prekrasnim bojama i okusima voća i povrća koje rastu u našem malom, ali bogatom vrtu! Tikvice, rajčice, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Teich001
    Do prije dvije godine moja prehrana se svakodnevno sastojala od mesa i mesnih proizvoda, a povrće sam izbjegavala i konzumirala ga u minimalnim količinama. Kolegica mi je vegetarijanka i nagovarala me da počnem jesti vegetarijansku hranu i nakon dugo nagovaranja …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanaminna
    Jako volim biljkice.One jestive su mi pogotovo gušt. Navukla sam se na svježe sokove od voća i od povrća. Niti jedan batak na ovom svijetu nije toliko živnuo moj organizam kao blitvica, špinat i ostalo povrće i voće svježe iscjeđeno …prikaži još!
  • Default avatar -
    knin
    Da mogu birati izabrala bih mediteransku prehranu koja je ustvari vegeterijanska sa puno voća i povrća, te maslinovog ulja naročito ljeti jer se bolje osjećam, uključujući i ribu.Najljepše iskustvo vjerujte je uživati svakodnevno u plodovima mora, voću i povrću koje …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.