Komentari 82

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mirjanamiriam
    Vegetarijanska hrana pravi je hit, od voća i povrća lako je biti sit. Žitarice su super hrana, tijelo je zdravo i bez mana. Joga, šetnje i čisti zrak, snižava i mog dečka visoki tlak. More i sunce imunitet snaži, ova …prikaži još!
  • Default avatar -
    MEAH
    Iskustvo vegetarijanske prehrane je odlično, iako ja nisam vegetarijanac, ali da volim i mogu nekoliko dana bez mesa, ribe, i ostalih mesnih proizvoda, jer dobro je malo očistiti organizam. Probala sam namaze iz dm-a, i sojini popečci su mi odlični, …prikaži još!
  • Default avatar -
    nadja76
    Voće i povrće meni su jako fini a i organizmu mi dobro čini. Žitarice i orašasti plodovi posebno su mi dragi a već se i vide rezultati na vagi. Čak i bolesna štitnjača bolje radi kad se um i tijelo …prikaži još!
  • Default avatar -
    martina1311
    Nije to za mene, volim ribu i piletinu.. Mozda bi i mogla, ali volim tu i tamo pojesti pil. prsa, skusu, pastrvu ili LOSOSA. losos-mmmm, njami ^^
  • Default avatar -
    katjamilohanovic
    Voljela bi otici na ovakav odmor. Priznajem, nisam vegetarijanac ali mislim da bi mi odmak od svakodnevnog uzurbanog zivota dobrodosao, pogotovo sto se tice ciscenja organizma, a da ne govorimo u umu.
  • Default avatar -
    mihaelacicko
    e, pa nikakavo iskustvo-iskreno, a valjalo bi probati....i eto šanse! ;)
  • Default avatar -
    Dvije_Stevije
    Vegetarijanka sam oko devet godina no tek nedavno sam shvatila važnost raznolike prehrane u smislu žitarica, a ne samo povrće i tijesto i ponekad soja. Trenutno sam u burnom i istovremeno izgubljenom periodu u životu i ovakav odmor bi mi …prikaži još!
  • Avatar skinny09
    skinny09
    Vegetarijanska hrana - zdravlje na tanjuru. Najbolje svježe voće i povrće - bez kuhanja. Probaj i iznenadi samog sebe. Vidjet ćeš promjene i fizičke i psihičke. Naravno na bolje. Sad je na tebi red.....
  • Default avatar -
    PORZIPOP
    Ovo bome nije loše.......:)
  • Default avatar -
    tweetytihe
    odmor za dušu i tijelo :) to je za mene moj vegetarijanski način prehrane, lakoća i poletnost tijela i smirenost duše :)
  • Default avatar -
    Deleted user
    Mnogi krivo interpretiraju vegetarijanstvo. Ne, to nije izbor, ne to nije odluka, ne to nije želja, ne to nije slobodno htijenje. To je jednostavno potreba. Govoriti da ste vegetarijanci jer vam je žao životinja, čisti je apsurd. Nažalost, mnogo niste …prikaži još!
  • Default avatar -
    Detox
    Uživanje, radost prava, vegetarijanska hrana osvježava. Ništa meso, ništa riba, zelenjavu samo šibam. Vitaminsku okrepu nam daje, a dugovječnost s tim se slaže.
  • Default avatar -
    tea0910
    "Ne sumnjam da je dio sudbine ljudske rase u njenom postepenom napretku da se napusti jedenje životinja, baš kao što su zasigurno u divljim plemenima prestali jesti jedni druge kad su došli u dodir sa civiliziranijim narodima." Henry David Thoreau …prikaži još!
  • Default avatar -
    klendjel
    Stvoreni smo s prirodom zajedno, i u prirodu smješteni Božanskim stvaranjem. Za hranu imamo raznovrsno bilje a za lijek trave... Ni jedan živi stvor ne bi trebao umrijeti da bismo mi imali objed. Skromnost je vrlina kad je riječ o …prikaži još!
  • Default avatar -
    ofcatea
    nisam nešto jaka u stihovima i piskaranju nekih mudrosti,ali evo već sam nekih 6-7god vegetarijanka i super mi je.meso ionako nikad nisam nešto posebno voljela,samo što ga vole svi oko mene,na žalost.dragi mi je svejed,viđamo se uglavnom vikendom,ali i kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninashpina
    Joj, hoću, želim, moram, trebam, osjećam! :)
  • Default avatar -
    lana1984
    Nemam baš pretjeranog iskustva sa vegeterijanskom kuhinjom, ali pokušavam to promijeniti..uvodim sve više povrća u prehranu, često i sirovog u obliku salata..s voćem nemam problema, njega jako volim i jedem dosta, pogotovo u sezonama..sad je ovo moje vrijeme, lubenice i …prikaži još!
  • Default avatar -
    danijelamar
    Baš sam prava debeljuca, uvijek mi se nešto kljuca. Po danu jedem bezbroj puta, hrana po mome želudcu uvijek luta. I u snu hranu tražim, da glad ublažim. Eh, kad na vagu treba stati, okice se boje i pogledati. Obitelj …prikaži još!
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Do prošle godine moja vegetarijanska iskustva odnosila su se samo na prisilnu dijetu nakon crijevne viroze kad sam uspjela preživjeti( a da mi se ne raspadne glava od migrene) puna tri dana samo na jabukama. Odrasla na kruhu i masti, …prikaži još!
  • Default avatar -
    knin
    Da mogu birati izabrala bih mediteransku prehranu koja je ustvari vegeterijanska sa puno voća i povrća, te maslinovog ulja naročito ljeti jer se bolje osjećam, uključujući i ribu.Najljepše iskustvo vjerujte je uživati svakodnevno u plodovima mora, voću i povrću koje …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.