Komentari 70

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    TinaNavy
    Krenulo je već od prvog dana i to s dojenjem, papa papa al nikad sit, pa plače cijele noći i ne spava! Sad ima skoro 16 mjeseci, al prospavanoj noći još ni traga...još uvijek je "cicavac" i već sam zna …prikaži još!
  • Default avatar -
    white1950girl
    Majka sam dvije kćeri (20 i 16 godina). Sa starijom više nemam toliko problema, odrasla je i odgovorna osoba, redoviti student, ponekad me upita za koji savjet. Mlađa je potpuno drugačija. U najtežim je godinama života, pubertet je puca na …prikaži još!
  • Default avatar -
    red_cat
    Roditelji smo predivne devetomjesečne djevojčice s kojom provodimo cijele dane i noći. Vrlo je aktivna i neprestano moramo izmišljati nove igre kako bismo ju zainteresirali. S njom je svaki dan drugačiji i uvijek nas nečim novim iznenadi. Mogu reći kako …prikaži još!
  • Avatar jedna_zd
    jedna_zd
    još uvijek nisam okusila čari majčinstva, iako suprug i ja radimo na ostvarenju toga sna, ali sam zato ponosna tetka trogodišnjeg živahnog dječačića i ljupke dvogodišnje curice. ako moj komentar zasluži ovaj vrijedan komplet knjiga, prvi naslov poklonila bih mami …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tonci4
    Majka sam dva djecaka u dobi od 11 i 12 god., djevojcice 6 godina, te upravo ocekujemo jos jednu bebu, koja ce nam se pridruziti krajem studenog :). Sto reci o odgoju djece, u danasnje vrijeme to nije ni malo …prikaži još!
  • Default avatar -
    tina2512
    Većina roditelja ostavlja iza sebe svoje školovanje, položene ispite, vozačku školu i dozvolu. Jesmo li ikad pomislili da bismo trebali proći i školu za roditelje? Roditeljstvo je najteži posao čiju ulogu imamo svakodnevno, a roditeljska djelotvornost rezultat je iskazivanja ljubavi …prikaži još!
  • Avatar ivana1589
    ivana1589
    Još uvijek nisam majka, ali sam ogojiteljica predškolske djece. Točnije, trenutno sam pripravnica volonterka i u ovih gotovo godinu dana volontiranja susrela sam se sa velikim brojem djece, različite dobi, različitih profila. Smatram da je privilegija provesti neko vrijeme s …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mona35
    Poštovani, da li se znaju dobitnici ovih korisnih knjiga?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Mona35, korisnička imena dobitnika se nalaze na kraju članka...
  • Default avatar -
    Mona35
    Eh, da, sad vidim, moje isprike. Možda i bolje da nisam vidjela, barem sam se nadala, ovako :(
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.