Komentari 70

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    :((
  • Avatar antonella81
    antonella81
    Pozdrav svima,vidjevši vaš članak odlučila sam komentirati i zbog nagrade ali i da pohvalim vašu akciju i sudjelovanje u ovako humanim djelima.Naime kako sam iz malog mjesta nemam baš priliku svakodnevno posuđivati knjige i čitati,ali ova vaša tema i tema …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Da bi odgojili dijete doista se trebamo susresti sa puno lijepih i ružnih stvari. Jedno je sigurno - svaki roditelj želi dobro odgojeno dijete. Ali da bi dijete bilo takvo treba uložiti puno truda i vremena. Najvažđnije je puno, puno …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Kada imate dvoje djece u pubertetu, morate se suočiti sa bolesti supruga, kasnije i njegovom smrću, trebate djeci objasniti da ćemo i dalje živjeti i biti zajedno, da trebaju biti dobre tatine curice s kojima nećete imati problema, onda imate …prikaži još!
  • Default avatar -
    majamajchy
    Po struci sam pedagog i knjiga poput ovih mi nikada nije dosta... Nemam još uvijek djece, ali želim ih imati jednog dana i želim se upoznati s baš svim, s iskustvima drugih i svim mogućim idejama jer faks super pripremi …prikaži još!
  • Default avatar -
    jednamalaiva
    Izazove odgoja doživljavam svakodnevno: kao mama i kao učiteljica. Često se isprepliću odgojne misli o mojoj petogodišnjakinji i njenim vrtićkim pričama, o mom aktivnom trogodišnjaku i mojim školskim osmašima-razrednicinim miljenicima. "Neumorna djeca"-o daaa! Petogodišnjakinja koja zauzima stav...neumorna u "istjerivanju" pravde,neumorna …prikaži još!
  • Default avatar -
    glava
    svaka dobra knjiga o djeci je dobrodošla imam jedno dijete ali ponekad se osjećam kao da ih imam troje i pomoć u ispunjenju njegovog slobodnog vremena je dobrodošla i potrebna!
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Od jutra do mraka, ostajem bez zraka, jurim, trčim, žurim, pazim da ručak ne zakurim, da sve bude kako treba, da djeci nebude rijeć "nema" Tu sam za sva pitanja česta, da ih vodim na razna mjesta, uzor i primjer …prikaži još!
  • Default avatar -
    Marina10
    Kao roditelji i odgojitelj često mi ponestane ideja i savjeta za djecu. Koju aktivnost odabrati da im ne bude dosadno, koju da se umire, kako reagirati na nestašluke, na plač, kako nahraniti, kako staviti na spavanje...Pošto kod svog djeteta njegujem …prikaži još!
  • Default avatar -
    pero2001
    Svakodnevno me okupiraju kontradikcije u odgoju koje nastojim izbjeci tj. svladati, npr. kako nauciti dijete da se ne tuce uokolo i istovremeno mu ne narusiti samopouzdanje kako bi se znao obraniti od nasilnika, ili zasto ja smijem nsto zabraniti djetetu …prikaži još!
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    Čini mi se da se sa svakom novom generacijom djece letvica izazova sve više i više podiže ... roditelji sve više i više moraju biti kreativniji ... današnja djeca su pametna, ajme ... imam malu curicu, i iako još i …prikaži još!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Još uvijek nisam majka ali sam tetka 9-mjesečne curice koja je prvo dijete moje mlađe sestre. Budući da se prvi put susreće s raznim problemima i izazovima u odgoju svoga djeteta ove knjige bi joj bile jako korisne. A već …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mona35
    Kao majka djevojčice sa posebnim potrebama (sindrom Down) prošla sam s njom u ovih njenih devet godina svkakve faze, od faze u kojoj ona nije razumijela što od nje tražim , pa do faze u kojoj razumije ali svojom tvrdoglavošću …prikaži još!
  • Avatar kisica
    kisica
    Prošla sam 3 godine, i malo više..i do sada prošla mnoga pitanja i izazove. Najteže je bilo dojenje. Kao prvorotkinja nisam imala znanja o tome,nisam znala ni kako početi, ni kako biti ustrajna, i nažalost zbog neznanja bila je to …prikaži još!
  • Default avatar -
    angel_wing
    majka sam dvogodisnjaka koji je u fazi istrazivanja svega oko sebe, to nekada radi na simpatican nacin a nekada me dovodi do ludila. najteze je druzenje s drugom djecom - ima potrebu gurnuti ih, pocupati ali opet ne divlje nego …prikaži još!
  • Default avatar -
    blonda
    Najveći je izazov odgojiti djete .Treba znati kako i na koji način postupiti u kojem trenutku, a kad dobiješ bolesno djete kome bolnica postane dio života, a doktori zamjene tete u vrtiću, e onda je izazov puno, puno veći.Da bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    malazana
    Moja djevojčica ima tri i pol godine.Do prije godinu dana uspjevala sam ,,držati konce u rukama,, ugađajući joj na sve moguće načine ispunjavajući njene želje i prohtjeve.Sada sve više gubim kontrolu jer jednostavno ne mogu,ali često puta i ne znam …prikaži još!
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Veliki pozdrav svim autorima raznih knjiga i savjetnika o odgoju djece koji nama svima koji smo roditelji ili će to tek postati,mogu uvelike pomoći savjetima i stručnim uputama kako pravilno odgajati svoju djecu.Mama sam troje odraslih ljudi(24 godine,22 i 18 …prikaži još!
  • Default avatar -
    malakrava94
    odgoj danasnje djece je puno zahtjevniji od nekada....nasi roditelji su odgajani pod skroz drugim uuvjetima i po drugim obicajima...danasnja djeca si previse dopustaju ,alimi roditelji misle da su najglacniji i da se samo njih treba slusati,ali nije tako..i oni su …prikaži još!
  • Default avatar -
    Bojchi
    Ja i moj suprug smo jako mladi roditelji.Imamo prekrasnog sina od tri godine i prekrasnu djevojcicu od godinu dana.Svaki dan nam je izazov.Najteze je jer suprug radi i kod kuce je jedanput mjesecno.Tesko je ponekad jer sama moram donositi neke …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.