Komentari 70

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Shema
    Odgoj djece jako je odgovoran posao, treba puno strpljenja, razumijevanja, ljubavi, al kad u tome uspijete nitko ponosniji od vas. Imam dvoje djece, jedno od 3 i jedno od 6 godina. Do sada smo uspijevali sve riješiti bez nekih posebnih …prikaži još!
  • Default avatar -
    bubi13
    ako bih voljela osvojiti komplet ovih knjiga jer sam majka dvogodišnje djevojčice koja je jako aktivna i zahtjeva puno pažnje. Suprug i ja znamo biti jako umorni od stalnog trčanja za njom. Ponekad mi se čini da sam joj dosadna, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tia0101
    Ogdoj djece, to je najteža, najzahtjevnija ali vjerujem i najljepša uloga u životu svake majke. Nisam majka ali radim u ustanovi za odgoj i obrazovanje djece pa se susrećem s različitom djecom a različitoj djeci treba pristupati na različite načine, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ivanasz
    Tek sada, kada sam i sama mama, shvaćam da je roditeljstvo jedna od najtežih, ali i najljepših životnih uloga. S obzirom da mi je prvo dijete, ne znam od kud bih počela nabrajajući svakodnevne izazove ... bolesti, hranjenje, odgoj, prilagodba …prikaži još!
  • Default avatar -
    rhema81
    Djeca veliki izazov u životu. Puno pitanja svakog dana, puno snage i koncentracije je potrebno da bi im se dalo ono što zahtijevaju. Zašto oni nešto ne smiju a drugi smiju, zašto oni moraju nešto napraviti a druga djeca to …prikaži još!
  • Default avatar -
    lukrezia
    Zašto mi to nitko nije rekao? Kad je moj maleni dvogodišnjak bio mala beba mnogo sam morala nagađati što je s njim i zašto plaće.Pogotovo zato što je on moje prvo dijete.Nisam znala točno što je smetalo mom malenom u …prikaži još!
  • Default avatar -
    postojanost
    Još nisam majka, ali će za tri mjeseca na ovaj svijet doći moje malo čudo... I... To je sve što za sada znam. :) Sretna sam i uplašena. Želim biti dobra majka, ali ne želim biti majka koja u teoriji …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Momentalno nam je najveći izazov moj sin koji s 2 godine grize djecu u jaslicama. Znam da je to samo faza, ali me živo zanima koje faze još slijede s obzirom da mi je dijete vrlo živahno. U vrtiću ima …prikaži još!
  • Default avatar -
    petra001
    Jos nisam majka,ali uskoro planiram...Zelim najbolje sto mogu odgojiti dijete tako da bi mi dobro dosle knjige za odgoj djece!:)
  • Default avatar -
    sierrapahuljica
    ovo je kao da mi čitate misli,već sam luda od govorenja NE ,a da niko ništa...i onda kad mi se nađu dede i bake i počnu ponašati ko da će mene staviti sastrane jer će oni bolje objasniti MOJOJ djeci …prikaži još!
  • Default avatar -
    strasilica
    Moj najveći izazov trenutno je kako objasniti djetetu od 12 i 14 godina kojeg peru hormoni za poluditi da mora učiti jer će mu trebati zbog upisa u srednju školu, a kasnije na fakultet, da će mu trebati kasnije u …prikaži još!
  • Default avatar -
    nina555
    Budući da ima tri djevojčice u različitoj dobi izazova je puno. Najstarija ima 12 godina i "puca" ju pubertet. Tu su već "velike" ljubavi, problemi sa školom, razne aktivnosti i naravno mlađe sestre s kojima ne zna šta bi. Druga …prikaži još!
  • Default avatar -
    Yoly
    Imam troje djece, dvije kčerke 10i5 godina i sina 2 godine.Svjesna sam da su uzrasti dosta zahtjevni i trudim se da udovoljim tim zahtjevima onoliko koliko mogu i znam. U suštini , svi problemi se svedu na isto kao što …prikaži još!
  • Default avatar -
    Kijamethanuma
    U mnogim aspektima života uvijek možemo nešto novo naučiti, a u roditeljstvu ne samo da možemo, nego i moramo uvijek iznova učiti i truditi se biti što bolji. Majka sam dvogodišnje djevojčice, i trenutno trudna i u iščekivanju još jedne …prikaži još!
  • Default avatar -
    tomitomi
    Ja sam tata jednog nestašnog dječaka. On je jedna mala sveznalica,koja sve može i naravno sve zna sam bez obzira što ja mislio.Malo je reći da se često puta ja osjećam kao dijete,a on kao da je odrastao čovjek.Samo trenutak …prikaži još!
  • Default avatar -
    BettyBoop
    Ja sam majka koja je uvijek mislila kako dijete roditelju može reći ne ili mu se suprotstaviti i kakvi su to roditelji da nisu naučili svoje dijete kulturi i ponašanju....Samo da kažem da trebam jezik pregristi jer moje dijete od …prikaži još!
  • Default avatar -
    23101988
    Evo samo da kazem jednu ili dvije o svemu ovome. Ja evo nisam niti majka,niti zena ni kraljica. Samo sam decko svoje cure (kako to lijepo i strucno zvuci :) ) koja je po struci pedagog, i smatram da su …prikaži još!
  • Default avatar -
    sunceko0
    moje zanimanje će upravo biti ono koje će odgajati djecu od njihovih samih početaka. školujem se za odgojiteljicu i pomozite mi da u budućnosti riješavam sve izazove i prepreke na koje ću naići brzo i spretno.
  • Default avatar -
    marinakovacec
    pozdrav...imam veliku želju odgajati naše prekrasne kikiće...od malena čuvam malu djecu od obitelji..djeca me veoma usrećeju..i znam da sam prava osoba za djecu jer su djeca uz mene sretna..prema velikoj ljubavi prema djeci, nisam ni trebala razmišljati koji faks da …prikaži još!
  • Default avatar -
    BELAMILIN
    Od kad sam postala majka prekrasnog jednoipolgodišnjaka, mislim da će moj najveći izazov biti gledati kako moje srce sada živi izvan mene same...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.