Komentari 72

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    laramara
    Kako ja živim u skladu s prirodom? Ono što svaki dan sve više postajem svjesna je to da nam je priroda dala sve što nam treba...okruženi smo mnoštvom zdrave "trave" po kojoj gazimo, a istovremeno kupujemo tu istu "travu", a …prikaži još!
  • Default avatar -
    magda59
    radim u tvornici papira. tamo gdje se drvo ubija da bi postalo papir. nije baš u skladu s prirodom, ali nemam izbora...i firma se trudi, imamo različite spremnike za različiti otpad, i onda sam ostala razočarana...jednom sam ostala duže na …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mistic
    Priroda,tako jednostavan a širok pojam koji se sve rijeđe upotrebljava u našem govoru."Idemo negdje u prirodu!" je postala tako rijetka rečenica,malo tko od nas svoje slobodno vrijeme provodi u prirodi,jer nas ritam i tempo života sprječava da živimo punim plućima,da …prikaži još!
  • Default avatar -
    EvilSun
    Nije uvijek lako živjeti u skladu s prirodom, ali malo truda i osvještenosti mogu dosta toga. Najjednostavnijim mi se receptom čini osluškivanje prirode, promatranje zakonitosti koje vladaju u nekom prirodnom mikro-okruženju (od parkića iza naše zgrade do gradskog parka). Sezona …prikaži još!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Tek sam nedavno postala svjesnija našeg okoliša i potrebe da ga se zaštiti i očuva! Ja činim male korake, potičem svoje najbliže da sa mnom čine te male korake ali i to je početak! Svoju petogodišnju sestričnu učim da se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Nela0404
    Prirodne ljepote i znamenitosti, rijetke i ugrožene biljne i životinjske vrste zaštićene su kako bismo ih sačuvali za naše potomke.Brijunski otoci bogati su životinjskim svijetom ali i mnogim šumskim i livadnim biljem . Limski kanal najljepši je zaljev na obalama …prikaži još!
  • Default avatar -
    nina0407
    Predlažem da bude još ovako krasnih haljina jer sudeći po komentarima svi smo i više nego ekološki osviješteni.Ako je i pola od napisanog istina,onda ste uspjeli pa makar i na kratko,probuditi našu zelenu savijest. Da nabrajam sve što sam do …prikaži još!
  • Default avatar -
    red_cat
    Još od malih nogu "živim zeleno". Roditelji su me poučili da nikad ne bacam smeće po cesti, da ne urezujem imena po drveću, da razvrstavam potrošenu ambalažu, nosim platnene vrećice u kupovinu, da zatvaram vodu dok perem zube i da …prikaži još!
  • Avatar gregori
    gregori
    Volim prirodu i trudim se ne zagađivati ju. Iskreno nisam baš ekološki tip ali haljina je prekrasna i voljela bih ju pokloniti prijateljici
  • Avatar nasmijana
    nasmijana
    Uz gomilu obaveza koje nastojim ispuniti na vrijeme, često i zaboravim misliti zeleno, no trudim se. Tinejđerica sam, i znam da smo neodgovornim ponašanjem narušili ravnotežu prirode, zagadili smo Zemlju, zrak i vodu..ali isto tako znam da trebamo vratiti davno …prikaži još!
  • Default avatar -
    katichh
    ja obožavam prirodu <3 i pokušavam ju zaštiti tako što ne bacam smeće na ne dozvoljena područja,imam prelijep vrt sa cvijećem kojeg držim kao kap vode na dlanu kao da je moj drugi dom,znam da ljudi ne cijene dovoljno prirodu …prikaži još!
  • Default avatar -
    kola
    ,,,evo javlja Vam se i jedna šumska vila,moj svijet je povezan sa prirodom,u svakom pogledu,radim u području gdje sam doslovce okružena šumama,brinem o zdravlju i često druge poučavam o tome,okoliš je za mene bitna stvar,pazim na reciklažu,,,što mogu sadim sama …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.