Komentari 72

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar hartera
    hartera
    jedem zeleno, nosim zeleno, mislim zeleno, špotam sve koji zagađuju i uništavaju predivno zelenilo koje nas okružuje. zeleno je život i bez njega ne bi bilo niti nas. :)
  • Default avatar -
    Dea007
    Zeleno, volim te zeleno. Zeleni vjetar. Zelene grane. Barku na zelenom moru Konja u zelenoj gori. Sa sjenkom oko svog pasa Ona na terasi sanja, Puti zelene i kose, S ocima od srebra hladna. Zeleno, volim te zeleno. Ispod ciganskog …prikaži još!
  • Default avatar -
    ladylily
    Pa...volim jesti pomfri, bigmac...skoro sve iz Meka.. pohano meso, naročito pohane boce. Što se tiče zelenog, volim špinat i salatu...naročito onu hrskavu. =) I volim slikati prirodu, a najviše izlazak i zalazak sunca <3
  • Default avatar -
    trixy
    ne želim puno pričati...želim haljinu :) jako je želim...živim u skladu sa prirodom ful..imam prirodne nokte, imam prirodnu kosu, ne koristim umetke, ekstenzije, nemam silikone, recikliram ama baš sve jer nemam novaca da kupujem novo, vrečice ne koristim jer nemam …prikaži još!
  • Default avatar -
    shalala
    Recikliram! Odvajam plastiku u posebne vreče, tetrapak u druge, staklo u treće itd. Od organskog otpada u kući radimo prirodno gnojivo za vlastiti vrt i radimo to unatrag nekoliko godina. Hvala Bogu pa možemo. Vozim se biciklom toliko da mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    primola
    E baš sam sinoć sanjala tu haljinu ;) i želim je jako!
  • Default avatar -
    misula84
    Ova haljina je prolece.. Kada je obuces treba ti samo jos kap nekog svezeg parfema.. Ni cipele, ni torba, ni mindjuse, nikakav nakit... Ona je dovoljna..
  • Default avatar -
    Calistaa
    Svijet je onoliko zanimljiv koliko smo radoznali.. Kreator i sama akcija je dokaz koliko može biti zanimljiv, a haljina samo kruna cijele priče. Jednostavno, prirodno, divno...
  • Default avatar -
    trnje
    otkad znam za sebe živim zeleno-odgajana sam da se čuva priroda,da se voda ne pušta da teče bez razloga,da se ne zagađuje okolina,da se štedi energija.Otkad sam u odrasloj dobi i imam svoj dom nastavila sam živjeti tako-odvajam smeće,štedim energiju,čistim …prikaži još!
  • Default avatar -
    sjure
    Taman moj broj, živim zeleno od kad sam se rodila! A da su ostali bar pola mene, i nebo bi bilo zeleno!!!
  • Default avatar -
    Minnie30
    S ovom haljinom se definitivno stapam s prirodom. Bicikl, košarica, cvijetić u kosi, miris proljeća, bose noge...livada.
  • Default avatar -
    glava_u_oblacima
    ekologija me oduvijek zanima i volim naš šareni planet, tako već dugo vremena recikliram, koristim štedne žarulje, isključujem aparate iz struje kada ne rade, krećem se cipelcugom ili biciklom, počela sam se baviti planinarenjem. ponekad mi sve to stvori i …prikaži još!
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Živjeti zeleno je za mene nešto s čim se rodiš. Kao dijete najviše sam uživala igrajući se u susjedovom voćnjaku. Upoznavala sam biljke i životinje, gledala krticu kako marljivo kopa svoje hodnike, lastavicu kako hrani mlade, spašavala sljepiće prije košnje …prikaži još!
  • Default avatar -
    Hela1
    Svoj život ne mogu niti zamisliti drugačije nego u skladu s prirodom budući sam šumar po struci i priroda je moje radno mjesto. Najlijepše radno mjesto na svijetu - šuma! Htjela - ne htjela, zelena boja postala je moj modni …prikaži još!
  • Default avatar -
    cuco
    Pozdrav!Živim na selu,obrađujem vrt,uzgajam cvijeće s mamom ,okoliš je prekriven travom,imamo kokice,piliće-a sve je ekološki!Ne koristimo herbicide,pesticide,otrove;nastojimo živjeti što više u skladu s prirodom(naravno;koliko nam to današnji tempo života dozvoljava!).Upravo sam se vratila iz vrta,pljevila sam travu oko povrća,Sunce me …prikaži još!
  • Default avatar -
    tarantula
    Na mojoj maloj terasi uzgajam ružmarin,majčinu dušicu,origano,lavandu,male čili papričice,mažuran ..tako kada ujutro pijem prvu jutarnju kavicu mirisi prirode mi razbude sva ćula..Pogledom obuhvačam lijepe vodenike,mini ruže,pelargonije,gerbe ,klinčići crvene i roze boje, koji i kišan dan okupaju suncem i šarenilom boja.Teško …prikaži još!
  • Default avatar -
    senty
    Od malena sanjala sam o životu u velikom gradu koju pruža mnoge mogučnosti, kako sam odrastala život mi je pružio da posjetim mnoga zanimljiva mjesta te velike gradove o kojima sam oduvijek sanjala. Koliko god uživala u viđenom u novim …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanamiriam
    Iako je nemoguće svojom pojavom uopće ne utjecati na prirodu, nastojim više pomoći prirodi nego joj odmoći. Tako se svaki papir ispisuje s obje strane, a zatim nosi u odgovarajući spremnik za papir. Ambalaže stvarno imamo previše tako da je …prikaži još!
  • Avatar Nikolinicaa
    Nikolinicaa
    Ovako ja živim u skladu s prirodom? Redovito šetam svaki dan ne koristim auto,čime i ne zagađujem okoliš. Trudim se što je moguče više reciklirat te volim provodit svoje slobodno vrijeme u prirodi s prijateljima i obitelji. Volim sport pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    jkorica3
    Nisam brinula o vrećicama koje pokupim u dučanu, nisam brinula o gašnju vode dok perem zube, dok brat nije dobio posao u agenciji za zaštitu okoliša i onda sam se zapitala kaj ja radim. Razgovarali smo jedan dan i zamislite …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.