Komentari 72

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    malakrava94
    živjeti u skladu s prirodom znači uživati u svim čarima koje nam je podarila priroda...prekrasno je u proljeće sjediti na terasi,uz cvrkut ptičica,kavu i svjež zrak...proljeće u svakom čovjeku probudi i ono najbolje...želju za veseljem,srećom i pozitivnom energijom....moj život u …prikaži još!
  • Default avatar -
    renky
    Ne volim se šminkati jel volim prirodno,zato samo melem koristim.Najviše volim kada bih cijele dane mogla gola hodati jel najbolje se osječam tako prirodno ,ali na žalost strpali bi me u ludnicu . Zato kupujem samo odjeću od prirodnih materijala …prikaži još!
  • Default avatar -
    vitoana
    otok - kaić (barka) - mriže - gradele - masline Ovo Vam je ukratko moja EKO oaza. Muž i ja obožavamo more i svaki slobodan trenutak odlazimo na njegov otok - na Korčulu. Ukrcamo se u kaić, idemo u ribolov, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ljiljana35
    Planinar rekreativac sam i obavezno vikendom odlazim na predivnu Ivančicu. Što ta planina daje teško je opisati u par rečenica, ali ukratko "čisti" tijelo i dušu. Nakon redovitih odlazaka htjela sam se nekako "odužiti" prirodi koja samo daje a ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    S obzirom da pješačim do posla i natrag, ova haljina bi se savršeno uklopila u moj tempo i moto: "Barem pokušati živjeti i nositi zdravo!".
  • Default avatar -
    Kjurisic
    Želim haljinu jer ja nastojim i želim živjeti kao ZDRAVA KRAVA ;) :)))
  • Default avatar -
    maare1007
    Ja živim u skladu s prirodom,samim time što ne koristim auto,nego se na sve moguće relacije u krugu od 15 km odvezem biciklom,a svakim danom prakticiram šetnju,barem jedan sat.Prehrana mi se također uglavnom sastoji od biljnih proizvoda,koji mi najbolje odgovaraju,a …prikaži još!
  • Default avatar -
    zorica000
    Pješačim, dok moj sin pored mene vozi biciklu. Dolazimo do kante za skupljanje papira i ubacujemo. Zatim odlazimo do kante za biootpad i ubacujemo. Pa tako redom do plastike i stakla i za kraj ostavljamo kantu na kojoj piše ostalo. …prikaži još!
  • Default avatar -
    Oblacic
    Ekologija je za mene stvar otvorenog srca i bistrog uma. Od brojnih jezika ljubavi, ona je jedan od najljepših. Govori idejom, emocijom te naposljetku, djelom. Želim činiti dobro, stoga činim izbore kojima šaljem ljubav generacijama koje dolaze. Poštujem i volim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Adeela
    Vec od malih nogu,majka me ucila da je sve nastalo od pirode,te da je i mi trebamo čuvati.Tako sad i ja svoju djecu učim,da je čuvaju i brinu se o njoj.Moja obitelj i ja uzgajamo u vrtu isključivo organsku hranu(bez …prikaži još!
  • Avatar BabyBlueButterfly
    BabyBlueButterfly
    Imam svoju ekološku platnenu vrećicu, ne koristim dezodoranse u spreju jer su kancerogeni i plinovi iz tih bočica oštećuju ozonski omotač. Za njegu kože koristim prirodne proizvode od lavande od registriranih proizvođača kao što je hidrolat lavande i krema za …prikaži još!
  • Default avatar -
    girus
    nisam osoba od pisanja , al od života u skladu s prirodom svakako..živim i radim u centru ZG , odlazim na posao biciklom a moj balkon 12m pun je cvijeća a nađe se i začina za juhicu...moji prozori sa vanjske …prikaži još!
  • Default avatar -
    lana25
    Postupam ekološki jer mi je to najprirodnija stvar, a financijska situacija me je usmjerila na još mudrije postupanje. Ne kupujem namještaj nego skupljam ono što poznanicima ne treba, ne kupujem plastične vrećice po trgovačkim centrima jer ih naplaćuju pa imam …prikaži još!
  • Default avatar -
    jaki
    Živim u malom zelenom gradiću, jedemo hranu koju sami uzgojimo bez pesticida, udišem svježi zrak jer živim preko puta parka i svako jutro se zahvalim za novi dan dok po drveću skaču vjeverice i razne ptice. Uz sve to, moram …prikaži još!
  • Default avatar -
    kandjal1
    Mi smo od ranog jutra do kasne večeri u vrtu, uživamo u zelenilu, zabavljamo se, mislim da zelenije ne može biti. :)
  • Default avatar -
    katibejbi
    Moj naveći doprinos život u skladu s prirodom je svakodnovno recikliranje i PLATNENE PELENE. Moja beba uživa u potpuno prirodnim materijalima, proizvedenim u skladu s prirodom i ne proizvodi otpad u obliku jednokratnioh pelena koje se raspadaju još oko 800 …prikaži još!
  • Default avatar -
    zmajica7
    Nastojim živjeti u skladu s prirodom. Najveći užitak mi je napraviti zelenu salatu za večeru koje su svježe ubrane i koju svi rado pojedemo, a koja je još prije pola sata bila u vrtu i prirodno rasla bez ikakvih kemikalija. …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    misljenja sam da mi koji zivimo u Hrvatskoj, pogotovo mi iz manjih mjesta koji sadimo povrce imamo voce u dvoristu,koristimo samo svoje maslinovo ulje i svojim primjerom ucimo svoju djecu,mi smo jako dobar primjer i ostatku EU.Zivjeti u prirodi i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Jasmina23
    Moja priča je jednostavna: Obožavam sve što je zeleno! S obzirom da sam nedavno rodila i zdravom prehranom brzo vratila prijašnju figuru...u ovoj haljini osjećala bi se fenomenalno jer... najgore je kad ti se nešto tako jako sviđa, a nemaš …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninnna
    "Živjeti u skladu s prirodom" je rečenica koja u ušima mnogih odzvanja samo kao parola, kao nešto apstraktno ili kao možda "od sutra ću počet". No činjenica je da često dolazimo do životnih situacija kad nam je potreban zeleni život, …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.