Komentari 70

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mirna
    "Kako li samo olako prihvaćamo to što šuma lista i svojim očaravajućim zelenilom oduzima dah...Kako li samo olako prihvaćamo to što sunce svakog jutra svojim čarobnim zracima donosi život svemu pod nebom.." Kako je lijepo znati da netko još uvijek …prikaži još!
  • Default avatar -
    lindora
    Kravata se smatra izvornim hrvatskim proizvodom, a haljina Zorana Aragovića će biti prestavnica cijele Dalmatinske i kontinentalne Hrvatska.Ljubičasta boja podsjeća me na lavandu spojena sa žutom bojom smilja i maslinastom zelenom bojom našom bogatom biljkom maslinom od koje dobivamo maslinovo …prikaži još!
  • Default avatar -
    ikselus
    A perfect second skin and just ideal size I wanna be wrapped in! But let it remain a surprise.
  • Default avatar -
    jaisamoja
    ...D .?8Z.. NDNND.. .DDD8. .NNDDD. DDDD DDNDD. DDDD. 8NNDD .DDDD .ZDNDD :DDDD. IDNDD ?DDDD .+DNDD.. $DND8. .7ONDN.. .NDD887. .78NDND. .DDD8Z$.. ..I78DNNDO .NDDD8$$.. .$$ODNND88888:. . .~8D8DDDDO$$I . .ZZ$ZNDD888DDDDDD88O8888888D8D$7. .OZZ$$?N88888DD8888O8888888D8Z$Z~ .?OO?$77$Z$$O8NNNNNNNNN8OZOZO7O7. ..Z8$OOZO8OOOOZOZOOOOOOOOOOOO8OO. . ZO$8OZOOZ$77$$7$ZZZZZOZOZO$8ZO. Z888OZZ$7?7$??ZZII77ZOZZOOZ8O.. 7O88ZZ7I??I??77+??7ZZ$ZZZZ7O8.. .88DDNDZ7I?++??+I$ODNDDDDDDD? DNMNNMMNDDDDDDDDDNNNDNDNNDD. .:OD8O8888888888DDD8O888DNND. .OO8I8$$DNNNNNNNNDD$Z+O$O7$,. ...7ZZ$II$ZZI7$+7ZI$7OIZ$87OO$7I... ..OOOII$78$$$$7IZOI+IO?778I7O7Z7$.. …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijaodzic
    'Svaka žena izgleda najljepše u haljini'', izjavila je neki dan moja prijateljica. I moram priznati kako sam se složila s njom. Jer pogotovo kad je izrađena od prirodnih materijala, osim činjenice da lijepo izgleda, idealna je za vrućine i sparine. …prikaži još!
  • Avatar imeime
    imeime
    Prekrasna haljinica pastelnih tonova jako bi mene obradovala.Uživam odijvati neobičnu odjeću i radujem se tome.Ova je haljinica posebna i drugačija od masu drugih koje su nam dostupne u trgovinama, i baš zato jako bi voljela biti ,,njena vlasnica,, i ponosom …prikaži još!
  • Avatar impresionizam
    impresionizam
    zdravo.kada sam vidjela ovu haljinu prije nekoliko dana,ostala sam bez riječi,pa mi je i trebalo opet nekoliko dana da dođem do riječi .. ova je haljina stvorena za mene..obožavam boje, nježne,pastelne boje..veoma mi se sviđa način na koji je Zoran …prikaži još!
  • Avatar nina57
    nina57
    U danasnje vrijeme,kad zene gotovo da se oblace poput muskaraca,lijepo je vidjeti nesto toliko njezno i zenstveno.Prava je vrijednost u izboru materijala,kroja i ljepoti onoga ko ce je nositi......jednostavno neodoljiva
  • Default avatar -
    MuadDib
    ....HMmmmm možda bi mogla počet nosit boje ... .(al nikad nisam dobila nagradnu igru ..) ..pa mi ni boje nisu suđene ..
  • Default avatar -
    katarinazaknic
    VOLIM PRIRODU!Jel sad mogu dobit tu haljinu za po gradu?
  • Default avatar -
    snjeska83
    zanimljiva haljina samo je sura realnost da smo mi curke vecinom mjere iznad 40 ak ne i vise
  • Default avatar -
    amelie1
    predivna haljina,bas idealna za ovo ljetno i veselo vrijeme.. :) i jos od prihvatljivih materijala. zelimmm..
  • Default avatar -
    tamy87
    Mrak haljinica, taman bi pasala uz moju preplanulu put =) Idealan poticaj za skinuti još tih par kila viška
  • Default avatar -
    jenny0508
    "Tko got je rekao da novac ne može kupiti sreću, jednostavno nije znao gdje kupovati... " e ova haljinica bi me učinila jako sretnom!! Čak toliko da bi izgubila par kg viska samo da što bolje stoji :))
  • Default avatar -
    anita5555
    just original dress for original me :))
  • Avatar kisica
    kisica
    Nikad nisam razmišljala o organskim ili neorganskim matrijalima, niti me takva razmišljanja privlače. Jedino vezano za prirodu što me privlači su boje poput zelene, zato večinom i kupujem odjeću takve boje. Na kraju krajeva danas svi želimo izgledati lijepo, pa …prikaži još!
  • Avatar lila17
    lila17
    Da nakon prirodne kozmetike, nanesem prirodnu odjeću
  • Default avatar -
    marina021
    Kao prvo, nisam do sad još razmišljala o organiskim materijalima, a ni pronalazila inspiraciju u prirodi. Ja sam tip koji bježi od prirode, buba, sunaca i sličnog, u udobnost svoje sobe. Zato bi mi ova haljina bila bar neki doticaj …prikaži još!
  • Default avatar -
    ZelenaKravica
    Radovala bi se ja, a i Splitska riva kad bi bila moja ona, haljina o kojoj svaka cura sniva. U hladovini palma i dašku maestrala u njoj bi se osjećala kao zvijezda prava Ljepota, zdravlje, energičnost, stav to je svima …prikaži još!
  • Avatar Vannah
    Vannah
    Bok :) Ja sam inače veliki zaljubljenik u modu..a ako je kombinirana s ekologijom..onda je bez sumnje volim još više :). Ova me haljina ostavila bez daha. O Zoranu Aragoviću prvi sam puta čula u jednoj emisiji dok je Anđa …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.