Komentari 69

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    bekyca
    što se tiče kilaže kila nemam previše,ali od trudnoće je ostalo što bi valjalo da se umanji,svaka pomoć je dobrodošla :)
  • Default avatar -
    anicat
    Željela bih se zdravo hraniti i prestati stres liječiti večernjim hranjenjem raznoraznim grickalicama
  • Default avatar -
    katika59
    Nemam previše kila, ali su mi se masne stanice nakon 45-te počele taložiti u predjelu trbuha. Voljela bih usporiti, mjerenjem GI indexa, pretjerani "špek" na trbuhu :-)))
  • Default avatar -
    violeta2
    Održavanje stabilne težine za mene ne znači definitivno samo lijep izgled, nego i kvalitetniji život nakon pedesete, sa 10 kilograma viška osjećam poteškoće u kretanju - dakle vaši savjeti bi mi bili više nego dobrodošli, sigurno više od kojekakvih navodno uspješnih dijeta.
  • Default avatar -
    Lana12jb
    Koristim samo Vindijeve proizvode,drugi ne dolaze u obzir jer imaju puno bojila konzervansa,i puno aroma.Dok Vindija je priprodni sokić i preporučam ga svakome,ne trebam se brinuti o kalorijama. Hvala Vindija <3
  • Default avatar -
    vesnam
    Nažalost što više znam o prehrani i što sam više time opsjednuta imam više kila, pa vjerojatno griješim u kolićini koju progutam. Jednostavno volim jesti i uživam u hrani a poslije se kajem za svaki zalogaj.Sve što sam pročitala o …prikaži još!
  • Default avatar -
    tasha1
    Željela bi kontrolirati razinu šećera u krvi, ali to ostaje uvijek samo na želji. Nažalost dolazim iz obitelji dijabetičara i svakodnevo susrećem se sa posljedicama te bolesti. Tješim se da ja nisam nasljedila te gene, ali tu je uvijek prikriveni …prikaži još!
  • Default avatar -
    BRANKA24
    Željela bih smanjiti par kilograma svoje težine, ali bez obzira što pazim što i koliko jedem to ne uspijevam...
  • Default avatar -
    djogics
    Jednostavno mi TREBA ova izazov...
  • Default avatar -
    lenazg
    volim izazove, a ako pritom činim nešto dobro za svoje zdravlje zadovoljstvo je udvostručeno....
  • Avatar zoza1958
    zoza1958
    voli da probam sve sto je zdravo i korisno za zdravlje
  • Default avatar -
    bucocar
    Imam 143 kg i nikako...nikako da ustrajem u svojoj odluci...pomozite možda uz Vas budem karakter..
  • Default avatar -
    Izi73
    Željela bih se zdravo hraniti, ali ne uspijevam, obožavam slatko i grickalice.
  • Default avatar -
    abdb
    Već 8 godina, otkako sam prestala pušiti borim se s viškom kilograma :( , stalno sam na nekakvim dijetama, čak i uspijem skinuti par kg ali uvijek se ponavlja jo-jo efekt , i tako u krug ,tako da ... hm …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi svi, svoja iskustva moći ćete nam slati od 5. do 13. prosinca, a najbolje ćemo nagraditi i objaviti. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    ninal8472
    Jao, mene su slatkiši i sjedenje ispred kompjutera napuhali s 65 na 95 kg!!! Ne prepoznajem se! Sljedeće ljeto idem na jedan lijepi poslovni put na drugu stranu svijeta i dotad želim biti vitka i zdrava. Sretno svima!
  • Default avatar -
    Sayanaish
    Na svoju visinu 1,54 m, najbolje se osjećam sa 58--62 kg. Trenutno sam na 63.
  • Avatar admiras
    admiras
    Jako mi je bitno da se zdravo hranim iako još uvijek živim sa roditeljima jedem samo domaću hranu.Želim probati nešto novo što će mi poboljšati moje zdravlje. Vaši savjeti će mi pomoći u tome.
  • Default avatar -
    renky
    Danas je tempo života toliko ubrzan da i sam organizam to teško podnosi i reagira sa kontraefektom,tj.svi loši čidbenici se pojavljuju.Od povišenog kolesterola do šečera.Ja osobno jako na to pazim...samo prirodne sokove bez šečera,voće,povrće.Imam višak kilograma zbog hormonskih problema i …prikaži još!
  • Default avatar -
    jankulica
    Prošle godine reducirala sam prehranu i uspjela skinuti 10 kg u 6 mjeseci uz promjenu prehrane, fizičku aktivnost i brojač kalorija na Vašem portalu :-). Još uvijek nisam potpuno zadovoljna konačnim rezultatima, ali vjerujem da između ostalog to ima veze …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.